koku sorunu

adwagst

Yeni üye
kankalar selam. türkiye disinda icimin baya rahat oldugu bi yerde yasiyorum. ama artik corbacidan biktim. evde yetistirmek istiyorum su anda da tam mevsimi. bulundugum yerde yasal olarak fidan ve tohum alinabiliyor ancak evde yetistirmenin cezasi var garip bi sekilde.. kime sorsam koku sikinti olur. ev arkadasima caktirmayacak sekilde nasil koku sorununu cözerim? elektrikli bir sey istemiyorum karbon filtre vs ev arkadasim direkt anlar cünkü baya evde iciyorum hep. internette anti odor gel, odor neutralizer gibi seyler gördüm sizce ise yarama olasiligi nedir? tesekkürler..

adwagst

Yeni üye
dostum çorbacıdan alınan 3 5 g cigara bile o kadar paketlemeye rağmen kokuyo filtresiz mümkünatı yok yani hele aynı evde yasıyosun
Bu odor faso fisosu yalan mı yani? İnternettr bayağı öneriyorlar.. 20 euroluk paket 1 ay gidiyor diyor filtre vs alsam da yeni zamlarla 20 eur elektirik yakacak direkt etiket zaten elektriğin 1 sene sonra kullanımda hayvan gibi yükselmesi… bi de kanka bulunduğum yerde şu an cıgara ayı. İnsanlar marketten fidanını tohumunu alıp çadırsız filtresiz pencere önüne koyuyor. Tam zamanı aslında hemen bugün öbür gün flan bu işe girmem lazım

emozin

Yeni üye
Bu odor faso fisosu yalan mı yani? İnternettr bayağı öneriyorlar.. 20 euroluk paket 1 ay gidiyor diyor filtre vs alsam da yeni zamlarla 20 eur elektirik yakacak direkt etiket zaten elektriğin 1 sene sonra kullanımda hayvan gibi yükselmesi… bi de kanka bulunduğum yerde şu an cıgara ayı. İnsanlar marketten fidanını tohumunu alıp çadırsız filtresiz pencere önüne koyuyor. Tam zamanı aslında hemen bugün öbür gün flan bu işe girmem lazım
kanki zaten içiyomuşun arkadaşın kokuyu alırsa içtim ondan kokuyo desene MÖNASDMÖAN

LouisGasnier

Yeni üye
kankalar selam. türkiye disinda icimin baya rahat oldugu bi yerde yasiyorum. ama artik corbacidan biktim. evde yetistirmek istiyorum su anda da tam mevsimi. bulundugum yerde yasal olarak fidan ve tohum alinabiliyor ancak evde yetistirmenin cezasi var garip bi sekilde.. kime sorsam koku sikinti olur. ev arkadasima caktirmayacak sekilde nasil koku sorununu cözerim? elektrikli bir sey istemiyorum karbon filtre vs ev arkadasim direkt anlar cünkü baya evde iciyorum hep. internette anti odor gel, odor neutralizer gibi seyler gördüm sizce ise yarama olasiligi nedir? tesekkürler..

Yaşadığın yer nl ise 5 bitkiyi geçmediğin ve koku sızmadığı sürece polisi pek tıklamaz. Adamların derdi şu an kokocular.:D

Yani karbon filtre şart bro. Düzgün bi fan ve filtre al sesi bile duyulmaz.

SpaceX

Üye
Indoor ekiceksen zamanı, mevsimi diye bir kavram kalmamış oluyor. İndoorda mevsimi kendin yaratıyorsun)

adwagst

Yeni üye
kankalar cevaplar icin tesekkürler. odor gel hakkinda cevap gelmedi ben de deniyim madem önümüzdeki hafta sweet seeds in jack47 fast fidanini alicam 2 tane bakalim neler olacak odor gel ile. bu ara tüm arkadaslar evde camin dibine birer fidan atiyor cok özendim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****** ****** ****** **** ** ***** **** ******* ******