Kizimin ne derdi var yardim arkadaslar!!

Arkadaslar selamlar hepinize. Attigim iki fotografta yapraklardaki problemler neyin gostergesi ve ne yapmam gerektigi hakkinda ihtiyacim olan bilgilendirmeyi yaparsaniz kizim ve ben memnun oluruz
20210407_155102.jpgshsjsjs20210407_155017.jpg

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Işığın hakkında bilgi verir misin? kaç cm uzaklıkta?

35 den fazla yaklastirma kanka lux metre indirip telefonuna luxunu olc gerekli aralin ustune cikarsan faydadan cok zararini gorursun

35 den fazla yaklastirma kanka lux metre indirip telefonuna luxunu olc gerekli aralin ustune cikarsan faydadan cok zararini gorursun
Haklisin kanka bi oz elestiri yaptim neyi eksik diye solucan gubrem var isirgan otu gubresi hazirladim cal mag kullandim dillendirdigim aritma suyunu kullandim bu kisimda bi hata yaptifimi dusunmuyorum. Cok sulama yapmiyorum ortalama hersey ideal sorun isiktayda degerle tavsiyelerini uygulicam

Haklisin kanka bi oz elestiri yaptim neyi eksik diye solucan gubrem var isirgan otu gubresi hazirladim cal mag kullandim dillendirdigim aritma suyunu kullandim bu kisimda bi hata yaptifimi dusunmuyorum. Cok sulama yapmiyorum ortalama hersey ideal sorun isiktayda degerle tavsiyelerini uygulicam
Solucan cok faydali bi gubre kanka cesme suyunu kullanmani tavsiye ederim cinko ve kalsiyum vs. İcerigi yuksek aritilmis suda bu kadar mineral olmaya bilir bloom icin yarasa gubresi veya organik uygun biobizz bloom kullanmani tavsiye ederim

Evet kanka aynen oyle gelisim guzel oldu lakin son1.5 haftalik periyotta stres yasadi mesafeyi arttiricam ekstradan yapmam gereken bisey varmi isik disinda bi mudahalede bulunmicam rutininden devam edicem o zaman
Solucan cok faydali bi gubre kanka cesme suyunu kullanmani tavsiye ederim cinko ve kalsiyum vs. İcerigi yuksek aritilmis suda bu kadar mineral olmaya bilir bloom icin yarasa gubresi veya organik uygun biobizz bloom kullanmani tavsiye ederim
Eyvallah kanka zamanini ayirdigin cok tesekkur ederim guzel bilgiler icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: **