Kimyasallı mary

Kovacıı

Yeni üye
Herkese Sellamlar Sevgiler arkadaşlar.
Dün akşam 2 tane yıllardır trafik yaptığım çorbacım beni mekanlarına muhabbete takılmaya çağardı bende kabul ettim ve gittim biraz oturduktan sonra sarmaya basladık 3 kişi 3 sigara döndük tabi bizi kırdı muhabbet sohbet ederken bana içtiğimiz marryden ayrı bi kavanoz daha yaptığından ve farklı olduğundan bahsetti kendi yaptığını ve kimsenin içemediğini içeninde kendini toplayamadığını ağır bi kafasının olduğunu söyledi 2 tane ayrı kavanoz içindekiler aynı dalgalar.Güldüm şakaya vurdum aynı ışık aynı gübre aynı hasat nasıl daha farklı olabilir sonuçta o an içtiğim sigarayla aynı nasıl farklı bi kafası olabilirki diye düşünüyorum bi yandanda uşaklarla zıtlaşıyorum nasıl olabilir ki sonuçta.
Bana 10 dakikada 5 kapak alıp alamayacağımı sordu bende kıl kaptım zaten 5g dalgasınada idda koydum alırım dedim.neyse uşaklar tesisatı kuruyolar kavonozdan sömek alıyorum diğer içtiğimiz kavanozla aynı ama biraz daha ıslak bi sömek çektim içinden alın yapın dedim beni uyarıyolar falan o arada bak kötü olursun gerek yok falan ben hiç takmıyorum
Neyse 1.yi aldım 2 yi aldım çok hızlı bir şekilde kafama girdi ama ben o iddayı kazanıcam kafaya koydum 3 ü aldım üfledim bi uyuşma gelmeye başladı kollarım bacaklarım enselerim falan ama sigara kafası değil belli dayanırım diye düşünüyorum 4 üncüyü yaktılar hızlı bir şekilde aldım ve bi anda kafama pat etti gözüm kararmaya başladı direkt olduğum yere oturdum nefes alırken zorlanıyorum falan midem bulanmaya başladı vicudum kasılıyor falan çok acı bir kafası var taksiyle zorla gittim eve ayıldım hala anlayamadım ne olduğunu
Ama ölümü hissettim derler ya aynen öyleydi sonradan onlarda bende çok pişman olduk gecemiz zehir oldu.O sigaraya bi abisinden aldığı karışımı sıkıyormuş tam içinde ne olduğunu bizde bilmiyoruz burda anlayan ve görmüş geçirmiş bilen dostlarıma soruyorum ‘Ame’ ve ‘surf tozu’ diye şeyler varmış karışımın spreyin içinde.Bu madara olduğum tatsız olayı size anlatmak istedim ve ne olduğunu bilen varsa cevap verirse çok sevinirim dumanınız bol olsun sevgiler saygılar.

UFUK...

Kıdemli Üye
Ilacliyorlar iste kanka suyu var peceteye sık oto sık neye sikarsan. Dumani aldiginda kimyasal olan saniyeler icinde etki eder ordan ayikirsin. Zor kurtulduk o bonzaiden cok istetiyor kendini. Eger bu kadar sıkıştırıp kotu olmasaydin hoşuna da gidebilirdi kostururdun sonra pesinden.

Son düzenleme:

Kovacıı

Yeni üye
Ilacliyorlar iste kanka suyu var peceteye sık oto sık neye sikarsan. Dumani aldiginda kimyasal olan saniyeler icinde etki eder ordan ayikirsin. Zor kurtulduk o bonzaiden cok istetiyor kendini. Eger bu kadar sıkıştırıp kotu olmasaydin hoşuna da gidebilirdi kostururdun sonra pesinden.
Evet haklısın ilk dumanla girdi kafama üstüne inat edip içince dozu fazla kaçtı belkide ondan kötü olduk ama bonzla kafasını asla kıyaslayamam.
Allah hepimizi pis Kimyasaldan uzak etsin yorumun için teşekkürler

Son düzenleme:

UFUK...

Kıdemli Üye
Evet haklısın ilk dumanla girdi kafama üstüne inat edip içince dozu fazla kaçtı belkide ondan kötü olduk ama bonzla kafasını asla kıyaslayamam.
Allah hepimizi Kimyasaldan uzak etsin yorumun için teşekkürler
Aynen kanka eski bonzlar gibi degil hersey merdiven alti fare zehiri. Uzak duralim dogali en guzeli.

Hako1071

Yeni üye
Am sıkıyorlar kanka ben de habersiz ak47 diye getirdiler yoğun bakıma kadar gittim hala piskolojik sorunlarım oluştu 6 aydır ilaç tedavisi alıyorum bu yüzden doğaldan sasmayin

Kovacıı

Yeni üye
Am sıkıyorlar kanka ben de habersiz ak47 diye getirdiler yoğun bakıma kadar gittim hala piskolojik sorunlarım oluştu 6 aydır ilaç tedavisi alıyorum bu yüzden doğaldan sasmayin
Geçmiş olsun kardesim.kimaysal ağır etkiler bırakabiliyor vücutda bu yüzden havale geçirip sakat kalan bi tanıdığım dahi var dediğin gibi doğaldan şaşmamak lazım yorumun için teşekkürler

Avare

Doktor
Kanka bende genelde kapak alırım. Katkılı kubar mevzularının ilk çıķtığı dönem. Adam öğütülmüş fan yapraklarına basıyor sıvıyı içiyon tad berbat ama bildiğin ot gibi kokuyor.
Bir kapak aldım ayağa kalktım ve kafası zınk diye geldi. Dedim yagaladum oni. Balkona çıktım bi tane boş yaktım yarım saat tek bir noktadaki manzaraya takılıp kaldım. Yarım saat sonra kendimi toparladım kalanını da suya döküp klozete yolladım.

Sana onu içirenlerin de arkadaşın olmadığını bil.

kurabiyeci

Yeni üye
5 kapakta normal sigara ile mort olan ben bu iddiaya girilmemesi gerektiğini anladı.

Zira bonzai denen meret iyi girer ama kafadan kolay çıkar, zirveden düşüşe hızlı götürür ellam.

Geçmiş olsun kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • G Godrick:
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    **** ** *** ********** hahahaha** ******* ******** hahahaha hahahaha* * ****** ******** ******** ********** ***** ****** ********* **** ******** ******** **** ***** ********* **** ***
  • G Godrick:
    ***** ******** ** *** **** **** ***** ********** *** ** ********* hahahaha****** ********* ** ***** hahahaha *** **** ** ** *******
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    **** *** ** ** *** *** ******* ****** ***** ** **** ******** ***** ********** ****** ** **** ***** ****** * ****** **** ******* ********* ********* ****** ** **** ***** ****** ***** ********
  • G Godrick:
    ** ***** ********** hahahaha ***** **** ********
  • Tokarev Tokarev:
    ***** * *** **** ********* ****** ***** **** hahahaha******
  • C Cigara0121:
  • Tokarev Tokarev:
    ****** *** ** ****** hahahaha** *** ******** ****** ** ** *** ********** ******* hahahaha***** ** ***** ********** hahahaha ***** **** ********
  • Tokarev Tokarev:
    hahahaha***
  • Tokarev Tokarev:
  • G Godrick:
    ******* hahahaha******* *** ** **** *** *** ** ****** ********* *** ********** ********** ** **** ****** ***** **** **** ******** ********** *** ******** ***** **** ***** ******** ***** ******** ******** ***** **
  • G Godrick:
  • Tokarev Tokarev:
    ****** ******* ********* ********** ***** ***** hahahaha *** ** ******* ** ********* **** ********* hahahaha******* ***** ******* ****** **** ****** ***
  • G Godrick:
    ******** ***** hahahaha
  • H H4.20:
    *** ******* **** ****** **** ** ******** ****** ********* *** **** ******** hahahaha****** ******** **** ******** ****
  • H H4.20:
    ** ** ***** **
  • G Godrick:
    **** **** ******** ***** ******* ** hahahaha* hahahaha hahahaha ****** ********
  • H H4.20:
    **** *** ***** ***** ***** ********* ********* ***** * **** **** ******* ********* ** ****** hahahaha**** **** ******** ***** ******* ** hahahaha* hahahaha hahahaha ****** ********
  • Tokarev Tokarev:
    ********* ******** ******** *** ******** ***** ***** **** hahahaha** **** ******* ********** ***** **** ******** hahahaha** ***** ********* *** **** ******
  • G Godrick:
    ***** ***** **** **** ****** ****** *** ******** **** *** ***** ***** ***** ********* ********* ***** * **** **** ******* ********* ** ****** hahahaha
  • G Godrick:
    *** ***** ***** ******* ******** hahahaha*** ***** *** ** ******* *** ******** ***** **** ***** ******** ***** ***** ******** ********* ******** ******** *** ******** ***** ***** **** hahahaha** **** ******* ********** ***** **** ******** hahahaha** ***** ********* *** **** ******
  • S seeway:
    S seeway: ***** ******* **** *** ***