Kimyasal Gübre

Kasatura

Yeni üye
Kimyasal gözle görülür derece de hasat miktarını artırı özelik an serisi kullanmanı ve an köklendirixi ürünlerinde almanı öneirirm biraz tuzlu fiyatı ama emin ol pişman olmazsan sadece elinin ayarını iyi olması lazım bitki fazla kacırıdmı gübreyi hemen tepki gösterir takip ve programlı her türlü altından kalkılır bence
Peki benim için önerebileceğin takviyeli varmı kardeşim

An Gübreleri ile birlikte vodo piranha yada mikoroza mantarlarını beraber kullandığım takdirde bakterilerin öleceği doğru mu

Woppy

Ordinaryüs
An Gübreleri ile birlikte vodo piranha yada mikoroza mantarlarını beraber kullandığım takdirde bakterilerin öleceği doğru mu
Kanka mikoriza mantarı hakkında çok arastrma yaptık güzel bi ürün ama kimyasal gübrelerle olmaz diyor okuduğum yerler organik ile besleniyor mantık su sen gübreli su verdiginde mikprizalar bitkinin alamadı parcalayamadıgı gübreler vs. Elementler neyse işte onları hazır tabakta sunuyor bitkiye. An serisi kimyasal olduğu için bosyere uğrasma derim an seri gübreleri düzügün ve dogru kullanımda Mutlu edecektir hasat miktarı emin ol.

Kasatura

Yeni üye
Knk maddi durumun ne önce onu belirt ona göre gübre tavsiyesi yapayım an seri gübreler biraz pahalı.
Kardesim ilk grovum idarelik birsey arıyorum ben 30 bin liralık set diziyorum su an 11 bine mars hydro fc6500 kabinde aynı mars hydro 150x150x200 gübrelere vereceğim para devede kulak kalır ama fazlada yükselmek istemiyorum benim arkadaşım organik yapıyor hps lerle deneyimli biri olcak yanımda yani sadece an gübre kullanmadık hiç o yüzden 8 saksı koyarsam 1 saksı an gübre olcak yapabiliyormuyuz diye bakcaz öna göre an gubreye doğru eğilimli olcaz yani ilk başta bizi fazla zorlamayacaksın birseyler onersen iyi olur kardeşim bllom grow Micro ilk alacagimiz

mami10_

Doktor
İlk baş da tang kolay beslenme çizelgesi ile gide bilirsin
Gübre
Sensi bloom a&b
Carboload
Cal mag
Overdrive
İsteğe göre big bud
Kardesim ilk grovum idarelik birsey arıyorum ben 30 bin liralık set diziyorum su an 11 bine mars hydro fc6500 kabinde aynı mars hydro 150x150x200 gübrelere vereceğim para devede kulak kalır ama fazlada yükselmek istemiyorum benim arkadaşım organik yapıyor hps lerle deneyimli biri olcak yanımda yani sadece an gübre kullanmadık hiç o yüzden 8 saksı koyarsam 1 saksı an gübre olcak yapabiliyormuyuz diye bakcaz öna göre an gubreye doğru eğilimli olcaz yani ilk başta bizi fazla zorlamayacaksın birseyler onersen iyi olur kardeşim bllom grow Micro ilk alacagimiz

Woppy

Ordinaryüs
Knk Tang cizelgesi 2015 yılında yazılmış kac yıl var gübre içerikleri degişmiş bence aldanmamak lazım. Knk sana gelelim ilk etapda denemek için alacaksanız grow micro bloom 3 lü seti al ve bigbud ve over al ilk etapta bunları kullanman yeterli sonraki growlarında ister ekle ister cıkart. Gübreleme takvimlerde var an serisinin grow sitelerinde orada verilen oranların yarısı kadar vermen yeterli mesela lt ye 2 ml diyorsa sen 1 ml ver. Oradaki miktarlar cok verilmiş satış politikasıyla alaklı ne kadar cabuk biterse o kadar çok alınır mantıgı. Takıldım yer olursa buradan olur profil ösj olur yardımcı olurum.

Kasatura

Yeni üye
Knk Tang cizelgesi 2015 yılında yazılmış kac yıl var gübre içerikleri degişmiş bence aldanmamak lazım. Knk sana gelelim ilk etapda denemek için alacaksanız grow micro bloom 3 lü seti al ve bigbud ve over al ilk etapta bunları kullanman yeterli sonraki growlarında ister ekle ister cıkart. Gübreleme takvimlerde var an serisinin grow sitelerinde orada verilen oranların yarısı kadar vermen yeterli mesela lt ye 2 ml diyorsa sen 1 ml ver. Oradaki miktarlar cok verilmiş satış politikasıyla alaklı ne kadar cabuk biterse o kadar çok alınır mantıgı. Takıldım yer olursa buradan olur profil ösj olur yardımcı olurum.
Eyvallah kardeşim ilgilendiğin için bende zaten bu 5 ini düşünüyordum birde candy b52 alıcaktım yanına

Tunç

Kıdemli Üye
organikle kimyasal büyüyen bitkinin ne gibi bi farkları olur kafa açısından
Kimyasal gübrenin içimi gırtlak yakar ve aroması daha azdır . Organik yağ gibi kayar ve kokusu daha baskındır. Kafa farkını aynı genetiklere iki farklı gübre verip denemediğim için bilmiyorum kanka . Bilen biri çıkar

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kimyasal gübrenin içimi gırtlak yakar ve aroması daha azdır . Organik yağ gibi kayar ve kokusu daha baskındır. Kafa farkını aynı genetiklere iki farklı gübre verip denemediğim için bilmiyorum kanka . Bilen biri çıkar
Aynen öyle şöyle dusuneblirsin kanka organik domatesmi lezzetlidir aşılı domatesmi lezzetlidir ama yani an seriside kaliteli bir kimyasaldir dandik kimyasallara karşıtın okdr da boğaz felan pek yakmaz ama organik yanında daha lezzetli kalır

TAmamdır dostum ışık güzel, 8 bitki ideal olur bence seçim senin
Hastalıklara da hkimsen sorun yok o zaman an serisi gübre al
Sensi grow sensi bloom AB
Bud candy
Bigbud
B52
Revive(stres önleyici)
Calmag xtra
Nirvana
Overdrive
Rihinoskin
Yine isteğe göre gübre ilave ede bilirsin
Bu gübreleri ilk grow için alsam uygun olur mu

Hastalıkları falan pekk biilmiyyorum ama bi sıkıntı olursa buradan bakarım forumdan

Ne derece mantıklı ilk grow için Auto Super Lemon haze istiyorum :)

kardesim yazilanlar gibi 20 tane kimyasal gubreyi bitkiye vermeyi dogru bulmuyorum ben
veg gubresi al
bloom gubresi al
calmag al yeter.

ben olsam biobizz organik alir kullanirdim. hasat olarak kimyasal gibi olmaz evet ama yazilanlar kadar da degil.
kimyasal bu isi yapmayi beceremiyorsan bu beceriksizligini kapatmaya yarar.
yillardir bu isi yapip hala biobizz kullananlar da var hayvan gibi hasat aliyorlar.
ben canna kullaniyorum duruma gore overdrive ekliyorum her bitkiye de degil o kadar.
simdiden bol hasatlar

Tunç

Kıdemli Üye
kardesim yazilanlar gibi 20 tane kimyasal gubreyi bitkiye vermeyi dogru bulmuyorum ben
veg gubresi al
bloom gubresi al
calmag al yeter.

ben olsam biobizz organik alir kullanirdim. hasat olarak kimyasal gibi olmaz evet ama yazilanlar kadar da degil.
yillardir bu isi yapip hala biobizz kullananlar da var hayvan gibi hasat aliyorlar.
ben canna kullaniyorum duruma gore overdrive ekliyorum her bitkiye de degil o kadar.
simdiden bol hasatlar
Overdrive işe yarıyor mu kanka ? Hiç kullanmadım

Woppy

Ordinaryüs
Knklar uzun süredir an serisi gübre kullanıyorum gayet basarılı tavsiye ederim güzel bi flush dan sonra ınan hıc yakmıyor boğazı ama tabiki organik her zaman iyidir. Bu arada overdrive ve big bud. kımyasal kullanan herkes kullanmalı farkı gözle görürsünüz.

veg gubresi al
bloom gubresi al
calmag al yeter.

simdiden bol hasatlar
CANNA nın hangi gübreleri kimyasal olarak geçiyor ben pek bilmiyorum ama

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • centerofattention centerofattention:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
  • Deex Deex:
    **
    Deex Deex: **