Kimyasalı bırakanlar nasıl bıraktınız ne zorluk çektiniz?

Ee kekomanki

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm üzülerek söylüyorum en yakın arkadaşım meth denen dalgaya düşmüş, buluştuğumuzda oturduğumuz da falan tuvalete gidip içiyormuş. Ben bu kardeşimi nasıl kurtarırım bu bataklıktan?
Bu koluna jilet atanları sigara söndürenlere falan hiç anlam veremiyordu eskiden lan 3 gün önce kolunda derin derin jilet izi
(Çok pis dövdüm arkadaşım falan demeden suratını kan içinde bıraktım) 3 ay olmuş başlayalı bırakan arkadaşlar bir akıl verinde bıraktıralım
KİMYASALIN KEYİFİ OLMAZ ARKADAŞLAR YA BAĞIMLISIN YADA İÇMİYOSUNDUR

Dr.Otker

Üye
kardo arkdasımda dustu tedaviye gitti istanbula 21 gün yatırdılar bisey imzalatmıslar ona kullanırsan kisiye sormadan tekrardan yatıs yaptırabiliyorlarmıs sana sormadan neyse tekrar düstü ve ictigini herkezden saklıyor allah yardımcısı olsun

afghankushh

Yeni üye
zor işler umarım bırakır bilmiyorum mantıklı bi tavsiye mi ama lyrica içiyorlar genelde ama sonuçta ona da bağımlı olabilir ama meth kadar zararlı mıdır tartışılır. en azından günde 20 saat uyursa içememiş olur meth içenler genelde uyumak için kullanır inşallah kurtulur çevremde de birkaç kişi var bunu kullanan durumlar hiç iyi değil

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum gücün kuvvetin yerindeyse kapat onu eve al 8 10 tane bira çubuk kraker felan, 2 gün icmedimi kriz olayından cıkar. ama 3. gün gidip içmeyeceğini bilemezsin. önce kafasında bitirtmen lazım, ondan sonra gerekiyosa döve döve evde kapalı tutar krizi atlarısın, cok fenalaşırsa hastaneye götürürsün sakinleştirici yaparlar.

diazem felan iyi geliyor, hatta kapatma olayından önce gidip diazem morfin vs. birşey yaptırtabilirsiniz hastanede, o bir nebze rahatlatır. karazepin diye bir hap var, onu eczaneden alabiliyorsun diye biliyorum. o da rahatlamasına yardımcı olabilir.

Zeus george

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm üzülerek söylüyorum en yakın arkadaşım meth denen dalgaya düşmüş, buluştuğumuzda oturduğumuz da falan tuvalete gidip içiyormuş. Ben bu kardeşimi nasıl kurtarırım bu bataklıktan?
Bu koluna jilet atanları sigara söndürenlere falan hiç anlam veremiyordu eskiden lan 3 gün önce kolunda derin derin jilet izi
(Çok pis dövdüm arkadaşım falan demeden suratını kan içinde bıraktım) 3 ay olmuş başlayalı bırakan arkadaşlar bir akıl verinde bıraktıralım
KİMYASALIN KEYİFİ OLMAZ ARKADAŞLAR YA BAĞIMLISIN YADA İÇMİYOSUNDUR
Kanka Allah kurtarsın arkadaşın istemediği sürece onu kimse bıraktıramaz yalan söylemeye başlar sıkıntılarım var biraz içip bırakacam falan filan sonra para istemeleri başlar yalanları üst üste Dizer taki parayı alana kadar ben 3 sene bi fill içtim ben onun yüzünden türkiyeden ailemden kactım meti bırakmak için şimdi bıraktım şimdi aklıma bile gelmiyor sadece yeşilden içiyorum gerisi yok benim için yani sen arkadaşına bıraktıramazsın kanka insan önce kendi isteyecek

Zeus george

Yeni üye
Kanka adamlar ceza evinde aylarca yatıyor cıktıgı gibi koşa koşa gidiyor sen ne diyorsun ben yaşadıgım şeyi benden iyi bilemezsin odaya kapatmak yada yemek şu vermekle olmaz insanın içinden gelecek yoksa ona kimse bıraktıramaz mette kriz olmaz bu toz gibi değil

cankan5900

Yeni üye
7 sene bir fiil bonzai kullandım 30 yaşındayım 28 yaşında hayatımdaki manevi kayıp neticesinde kendime ve hayatıma verdiğim zarar kafama dank etti ne yapıyorum diye oturup düşündüm bugun bırakalı 2. seneyi doldurdu ilk 5 6 ay çok zordu ne doktor ne takviye bir şeyi bırakırken başka bir şeyle desteklemedim sosyal hayatımı değiştirdim çok zorlandım ama fiziksel sorunlar manevi sorunlar uykusuzluk derken bugun şükürler olsun iyiyim bonzai bıraktından yaklaşık 500 gün sonra ilk esrarımı içtim o an yeni doğmuş bir bebeğin ilk nefes alışı gibiydi kardeşim onuda sık olarak kullanmıyorum zor süreçler umarım arkadaşında söylediğin maddeden kurtulur iş önce kişinin kendisiyle başlıyor yol daha yakınken döner inşallah tahribatları kötü

Azer

Üye
zor işler umarım bırakır bilmiyorum mantıklı bi tavsiye mi ama lyrica içiyorlar genelde ama sonuçta ona da bağımlı olabilir ama meth kadar zararlı mıdır tartışılır. en azından günde 20 saat uyursa içememiş olur meth içenler genelde uyumak için kullanır inşallah kurtulur çevremde de birkaç kişi var bunu kullanan durumlar hiç iyi değil
met içen uyumak için içmez zaten yeni başlayan mete uyuyamazda bazen 2 gün 3 gün

Amca35

Kıdemli Üye
Azaltarak bırakmak en iyi yöntem zor ama başarılı ben 3 yıllık bağımlılıktan öyle kurtuldum ancak önce kişinin kendisi istemeli

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: *** ******** +1