Kimse yardimci olmuyor burda

ELZero777

Yeni üye
Bu platformda kaç bin kişi var, Şurda biriniz bile sorduğum onemli sorulara cevap veremiyor deme bumu yani yardımlaşmanız işinize gelmeyen sorulara bakıyorsunuz bile bakanlardan böbürlenerek insanı işten soğutarak saçma saçma cevaplar veriyor

istr

Ordinaryüs
Bu platformda kaç bin kişi var, Şurda biriniz bile sorduğum onemli sorulara cevap veremiyor deme bumu yani yardımlaşmanız işinize gelmeyen sorulara bakıyorsunuz bile bakanlardan böbürlenerek insanı işten soğutarak saçma saçma cevaplar veriyor
Valla bro, her konuyu bileceğiz diye bir kaide olmuyor malesef. İşimize gelen soruya değil bilgidiğimiz sorulara cevap veriyoruz genel olarak. Evet dediğin gibi çok megolamanyak tipler de var, ama kalbimi kırdın, baktım soru sorduğun bir konunu da bulamadım. Nedir problem söyle çözelim.

Ek olarakta çok spesifik soruların tekrar tekrar sorulmasından bazı bilir kişilere gına geliyor, şahsen ben de orta düzey bir yetiştiriciyim, konulara ve muhakemeye hakimim ama aynı soruyu 40. kez görmekten kusasım geliyor bazen. Bide bu forumda 4 5 yıldır takılan yeşil gibi ustaların halini düşün :) Sadece yeşil ustayı 25 kere yapraktan calmag olayını anlatırken görmüşümdür. Haliyle onlarda Bırakıyor yeni arkadaşlar da cevaplasınlar. Şurada sorulara net cevap çıkartabilen 2 3 tane hoca var zaten, forumda cevabı olmayan konu da kısıtlıdır.
Bu konudaki içerikte foruma emek vermiş çoğu üstada saygısızlıktır. Cevabını bulamadığın bir soru varsa yeterince araştırmamışsındır.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Gönül koyma kankam, bak simdiye kadar kac mesaj yazmisim, ama sordugun sorunun cevabi zaten forumlarda varsa ben cevap yazmiyorum. Burada yardimci olan usta var, aslinda o ustalar burada sadece yardimci olmak icin var, ayni benim gibi:)

ELZero777

Yeni üye
Gönül koyma kankam, bak simdiye kadar kac mesaj yazmisim, ama sordugun sorunun cevabi zaten forumlarda varsa ben cevap yazmiyorum. Burada yardimci olan usta var, aslinda o ustalar burada sadece yardimci olmak icin var, ayni benim gibi:)
Düşünceliğin için teşekkürler kankam. Yardımcı olursa bi kaç kişi en azından ne Âlâ

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • istr istr:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha hahahaha hahahaha ******
  • istr istr:
    *** ********** ** ***** hahahaha ******* ***
  • istr istr:
    ***** ***** ******* **
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha
  • istr istr:
    * ***** ********* ********* ******* ****** ******* ***** ** **** hahahaha* ****** ******* ******
  • istr istr:
    ******** ******* ****** **** ****** ****** ******* ***** ******* **** ********
    ***** *** ******** ******** hahahaha******* ** ***** ****** ******* ******** *****
    ** hahahaha*
    ****** hahahaha**
    ***** ***** hahahaha* ****
  • L lityum:
  • R Reis4161.:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Piranaa Piranaa: