Kilerimdede Grow Room önerilere açığım

Lazy81

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, defalarca dolandırıldıktan, ne idüğü belirsiz heriflere, kimin cebine gireceğini bilmediğim binlerce lira verdikten sonra ben de sizler gibi bu serüvene başlamak istedim. İki adet aliexpressten alma led ve bir tane de burada önerildiğini gördüğüm beyaz ışık aldım(buradan gelecek feedbacke göre arttırıp azaltabilirim). Mylar filmimi sipariş ettim, yolda. İleride lazım olacağını düşünerek kanal tipi fan, karbon filtre ve körüklü havalandırma borusu da aldım.Growumu evimin kilerinde yapacağım/yapmak istiyorum, en azından orada başladım. Ekipmanımı yaz aylarında aldım, o dönem iş güç daha iyiydi elim rahattı. Şimdiyse biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorum maddi olarak, yani şunu al bunu al muhabbetlerine eğer ufak tefek şeyler değillerse girecek gücüm yok. Tahliye için kilerin apartman boşluğuna bakan bir penceresi var, o pencereyi söküp, havalandırma borumu oraya verip etrafını köpük benzeri bir materyalle ya da mylar filmle kaplayarak yalıtmayı düşünüyorum. İçeri bir adet vantilatör koydum. Aldığım ürünleri ve kilerimin görsellerini ekledim. Bana bu süreçte yol gösterirseniz çok mutlu olurum.

aliexpresteki ledler güven verici olmuyor kanka ondan sordum.
birde beyaz torch ledin koruma kapağını çıkar daha iyi ışık verir

nasa

Doktor
Arkadaşlar merhaba, defalarca dolandırıldıktan, ne idüğü belirsiz heriflere, kimin cebine gireceğini bilmediğim binlerce lira verdikten sonra ben de sizler gibi bu serüvene başlamak istedim. İki adet aliexpressten alma led ve bir tane de burada önerildiğini gördüğüm beyaz ışık aldım(buradan gelecek feedbacke göre arttırıp azaltabilirim). Mylar filmimi sipariş ettim, yolda. İleride lazım olacağını düşünerek kanal tipi fan, karbon filtre ve körüklü havalandırma borusu da aldım.Growumu evimin kilerinde yapacağım/yapmak istiyorum, en azından orada başladım. Ekipmanımı yaz aylarında aldım, o dönem iş güç daha iyiydi elim rahattı. Şimdiyse biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorum maddi olarak, yani şunu al bunu al muhabbetlerine eğer ufak tefek şeyler değillerse girecek gücüm yok. Tahliye için kilerin apartman boşluğuna bakan bir penceresi var, o pencereyi söküp, havalandırma borumu oraya verip etrafını köpük benzeri bir materyalle ya da mylar filmle kaplayarak yalıtmayı düşünüyorum. İçeri bir adet vantilatör koydum. Aldığım ürünleri ve kilerimin görsellerini ekledim. Bana bu süreçte yol gösterirseniz çok mutlu olurum.

bu ışıklarla bloomda bitkinin ihtiyacı olan lux değerini veremezsin, bütçen nedir ona göre bir çözüm önereyim torch , dob veya qb

Lazy81

Yeni üye
2k 2.5k daha yatırım yapabilirim. Gerilla taktiklerle bişeyler inşa da edebilirim elimden gelen şeyler iyi kötü. Ama çok cahilim ne yapacağımı bilemiyorum.
bu ışıklarla bloomda bitkinin ihtiyacı olan lux değerini veremezsin, bütçen nedir ona göre bir çözüm önereyim torch , dob veya qb

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******