Kişisel Güvenliğimizi Maximum Düzeyde Nasıl Koruyabiliriz?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 14517
  • Başlangıç tarihi

Bu Konu Size Yardımcı Oldumu ?

• Kullanılan toplam oy
    10

Kanka

Administrator
Yönetici
İşe yarar mı bilmıyorum bende önlem olarak kullandığım tarayıcı (chrome) sağ ustten , ayarlar > site ayarları >konum ve mikrafon engellıyorum aynı şekil telefondada bunu yapıyorum. 2. telefondan bahsetmişsiniz sim kartı olmayan bence mantıklı ama bide polis tarafından düşünün adam senı içici olarak göruyorken 2. telefonda cıkınca ne düşünür farklı yollara çekebılır sıkıntı işler

bakın saygı değer arkadaşlar kimi dostlarımın yazdigina katılıyor kimisine gülüyorum...
bakin kişisel kullanım için günlük 1 gr dan 1 yıl için evinde 365 gr kadar bulundurmak gerekiyor bu sırada grow kabininiz kurulu değil kaldırılmış olması gerekiyor 2 bitki üstü ticarete giriyor yine hassas terazi çıtçıt poşet ticarete giriyor 2. hatsız telefon denmiş bunu yapma SAKIN madem satmıyorsun neden 2. telefon hatsız kullanıyorsun satısı bu teldenmi yapıyorsun madem satmıyor iciyorsun neden 1 telefon kullanmıyorsun diye sormazlar mı adamı bildiğin öttürürler kuş misali zaten ben bu forumdaki arkadaşlarında cesaretine hayran kalıyor ve bekliyorum.fotolar atılıp exif.bilgisi silindiğinde birde vpn var ohhh mis bizi artık memur lar bulamazlar diye düşünülüyor öylemi? Yanılıyorsunuz hemde nekadar yanildiginizin farkinda bile degilsiniz evli olmayan arkadaslar 1 evli olan arkadaslarimin 2 bitkiyi geçmemesini grow yaparken ise elinde kurutulmuş kullanıma hazır icmek uzere bitki bulundurmamalarini önemle tavsiye ederim zira kendinizi anlatıp aklayana kadar içeride öle yatarsınız yattığınız sürede de hem kendiniz hemde ailenize yazik olur bırakın şu sog yöntemini 3 5 bitki muhabbetini dostunuz olarak kısaca bahsettim ister uygulayın ister uygulamayın bu dediklerimi karar sizin sevgili arkadaşlar

thrasher

Kıdemli Üye
bakın saygı değer arkadaşlar kimi dostlarımın yazdigina katılıyor kimisine gülüyorum...
bakin kişisel kullanım için günlük 1 gr dan 1 yıl için evinde 365 gr kadar bulundurmak gerekiyor bu sırada grow kabininiz kurulu değil kaldırılmış olması gerekiyor 2 bitki üstü ticarete giriyor yine hassas terazi çıtçıt poşet ticarete giriyor 2. hatsız telefon denmiş bunu yapma SAKIN madem satmıyorsun neden 2. telefon hatsız kullanıyorsun satısı bu teldenmi yapıyorsun madem satmıyor iciyorsun neden 1 telefon kullanmıyorsun diye sormazlar mı adamı bildiğin öttürürler kuş misali zaten ben bu forumdaki arkadaşlarında cesaretine hayran kalıyor ve bekliyorum.fotolar atılıp exif.bilgisi silindiğinde birde vpn var ohhh mis bizi artık memur lar bulamazlar diye düşünülüyor öylemi? Yanılıyorsunuz hemde nekadar yanildiginizin farkinda bile degilsiniz evli olmayan arkadaslar 1 evli olan arkadaslarimin 2 bitkiyi geçmemesini grow yaparken ise elinde kurutulmuş kullanıma hazır icmek uzere bitki bulundurmamalarini önemle tavsiye ederim zira kendinizi anlatıp aklayana kadar içeride öle yatarsınız yattığınız sürede de hem kendiniz hemde ailenize yazik olur bırakın şu sog yöntemini 3 5 bitki muhabbetini dostunuz olarak kısaca bahsettim ister uygulayın ister uygulamayın bu dediklerimi karar sizin sevgili arkadaşlar
okumuş adamın hali başka tabi

CahilKush

Doktor
Dostum avukat mısın ?

Ü

Üye silindi 24264

Guest
avukat ben baya mal adamim la o zaman, ben simdi hep sunu planladim bir buyuk grow duzgun scrogla sonra kavanozda kendim icin dursun diyordum hep, bu her turlu ticaretemi giriyor? Satisa yonelticek herseyi evden kaldirsamda evimde 5 bitki bulundugu veya 500-600gram sigara bulundugu surece kisisel olarak gecme ihtimali yokmu? Kanka bide kabinin kurulu olmasidami eksi habire biz bu kabini kaldiricakmiyiz insanin anasi aglar ****

avukat ben baya mal adamim la o zaman, ben simdi hep sunu planladim bir buyuk grow duzgun scrogla sonra kavanozda kendim icin dursun diyordum hep, bu her turlu ticaretemi giriyor? Satisa yonelticek herseyi evden kaldirsamda evimde 5 bitki bulundugu veya 500-600gram sigara bulundugu surece kisisel olarak gecme ihtimali yokmu? Kanka bide kabinin kurulu olmasidami eksi habire biz bu kabini kaldiricakmiyiz insanin anasi aglar ****
estafurullah dostum lutfen mallık değil yalnızca bilgi eksikliği diyelim biz buna malesef yazdıkların kişisel kullanım amaclı değil ticari amaclı olarak geçiyor zaten evinde 500 600 gr sigaran varsa grow çadırını da kaldirman pek bir şey değiştirmez yani çadır sistemi kurulu 600 gr sigara mevcut ve 5 kök bitki ekili vaziyette daha ne olsun!!! Yanlış anlama beni ama eksik.olan 2 şey kalıyor geriye hassas terazi ve çıtçıt poşet hernekadar satmıyorum içiyorum desende bu sartlar da icicilikten islem yapmalari epey zor

Ü

Üye silindi 24264

Guest
estafurullah dostum lutfen mallık değil yalnızca bilgi eksikliği diyelim biz buna malesef yazdıkların kişisel kullanım amaclı değil ticari amaclı olarak geçiyor zaten evinde 500 600 gr sigaran varsa grow çadırını da kaldirman pek bir şey değiştirmez yani çadır sistemi kurulu 600 gr sigara mevcut ve 5 kök bitki ekili vaziyette daha ne olsun
yok hocam sadece 1 grow yapiyim diyordum ben senede bir belki tas catlasa 2 tane ufak auto growu yaninda diodum ama eger kisisel kullanima girme ihtimali olmuyorsa yolu degistirmek gerekli ben 600 depolasam sonra kaldirsam kabini nasil olur peki? cunku gunde 5 gramdan fazla tuketiyorum yani gunde 5 diye gecen rakam cok dusuk bir rakam benim icin

yok hocam sadece 1 grow yapiyim diyordum ben senede bir belki tas catlasa 2 tane ufak auto growu yaninda diodum ama eger kisisel kullanima girme ihtimali olmuyorsa yolu degistirmek gerekli ben 600 depolasam sonra kaldirsam kabini nasil olur peki? cunku gunde 5 gramdan fazla tuketiyorum yani gunde 5 diye gecen rakam cok dusuk bir rakam benim icin
anladım ben seni hani varsayımlara gore konuşuyoruz ya onun için yazdım bende
malesef kişisel kullanım günlük 1 gr dır

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kankam bu kadar düşünme manyak olursun baskın durumu öyle kolay değil hele ki şu sıralar bitcoin madenciliği yürüdü gitti eğer elektrik faturasından dolayı korkuyorsan sabıkan da bu tarz suç yoksa teknik takibe alınmassın öyle kolay kolay eğer bi mahallede oturuyorsan komşularınla oradaki esnafla aranı iyi tut kimse ile kavga etme evde çok ses yapma eğer mahalleden birileri ile ot mot konusu geçerse aga benlik şeyler değil bunlar diye aradan uza git kimseye ASLA söyleme ( eve getirdiğin kıza kadar ) karda yürü izini belli etme sana bi tavsiye daha kabininde her zaman bağ makası bulundur ve kabin içerisine 2 3 tane kaktüs koy baskın oldugu anda bitkileri kes fırlat evden dışarıya baskında da polis alın abi kaktüs yetiştiriyorum de kesinlikle ve kesinlikle ev HASSAS TERAZİ VE ÇIT ÇIT LI POŞET BULUNDURMA eğer bunlar varsa zaten başını tutarsın 3 saksıyı geçme (eğer keyif için grow yapıyorsan) tut ki basıldın yasaklı bitki yetiştirmekten yargılanıyorsun ( terazi poşet vs. evde yoksa ) sağlam bi avukat ile bi şey olmaz anksiyete artan böyle konuları buraya yazıyor millet tribe giriyor yok sim takma yok şu bu kardeş eroin ticareti yapmıyoruz ( yapana saygım var ) sadece ve sadece bitki yetiştiriyoruz anayasayı okumanızı tavisye ederim

Kankam bu kadar düşünme manyak olursun baskın durumu öyle kolay değil hele ki şu sıralar bitcoin madenciliği yürüdü gitti eğer elektrik faturasından dolayı korkuyorsan sabıkan da bu tarz suç yoksa teknik takibe alınmassın öyle kolay kolay eğer bi mahallede oturuyorsan komşularınla oradaki esnafla aranı iyi tut kimse ile kavga etme evde çok ses yapma eğer mahalleden birileri ile ot mot konusu geçerse aga benlik şeyler değil bunlar diye aradan uza git kimseye ASLA söyleme ( eve getirdiğin kıza kadar ) karda yürü izini belli etme sana bi tavsiye daha kabininde her zaman bağ makası bulundur ve kabin içerisine 2 3 tane kaktüs koy baskın oldugu anda bitkileri kes fırlat evden dışarıya baskında da polis alın abi kaktüs yetiştiriyorum de kesinlikle ve kesinlikle ev HASSAS TERAZİ VE ÇIT ÇIT LI POŞET BULUNDURMA eğer bunlar varsa zaten başını tutarsın 3 saksıyı geçme (eğer keyif için grow yapıyorsan) tut ki basıldın yasaklı bitki yetiştirmekten yargılanıyorsun ( terazi poşet vs. evde yoksa ) sağlam bi avukat ile bi şey olmaz anksiyete artan böyle konuları buraya yazıyor millet tribe giriyor yok sim takma yok şu bu kardeş eroin ticareti yapmıyoruz ( yapana saygım var ) sadece ve sadece bitki yetiştiriyoruz anayasayı okumanızı tavisye ederim

Çok tribe girmeye gerek yok,olasılıklardan bahsediyoruz.2-3 kök için Tabiki öyle düşünmeyebilirsiniz fakat burda acaba herkes 2-3 kökmü yetiştiriyor arkadaşlar.herkes kendi açısından düşünmeyi bırakırsa daha mantıklı yorumlar gelebilir.zaten hoby amaçlı çalışmalar yapan bi arkdaşın bunu anlayabilmesini çokta beklememek gerekir.bu güvenlik önlemleri genellemedir arkadaşlar.ewt bugün öyle olabilirsiniz ama yarında öyle olacağınız anlamına gelmez.şimdi bi araştırın bakın bu tarz güvenlik önlemleri yazan kaç site var.bunları anca deep webte bulursunuz.kimse ben ne oldum dememeli ne olacam demeli!!

Not:2-3 kök yetiştiripte bana bişey olmaz diyenler zaten o görüşteyse bu konuyu takibe alıp yorum yazmasına bile gerek yok daha yararlı işlerle ilgilenirseniz sizin için daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
soguk kanlı olduktan sonra 4 saksı ek baskında kes at kanka hayatımız illegal olmuş benim abim :)
Ya nereye kesiyosun atıyosun onlarda aptal hemen yedi sokaktaki memurlar ne olacak arabaların altlarına kadar didik didik ince arıyorlar öyle kolay değil arkadaşlar.keşke o kadar basit olsa

Ü

Üye silindi 14517

Guest
anladım ben seni hani varsayımlara gore konuşuyoruz ya onun için yazdım bende
malesef kişisel kullanım günlük 1 gr dır
Şu an üzerinde çıkan tek bir çarşafa, işlem yapıyorlar onlar için farketmez arkadaşlar.o puanını alsın ikramiyesini alsın dünya yansa umrunda olmaz.bu iş birazda kısmet nasip işi
Evde işlenmiş kubar bulurlar 200-300gr bi bakmışsın denetimli almış,sana gelir 2 kök bulur olay olur paket (savcı+hakim) iş bunlardan adam evde karısıyla kavga ediyor canı sıkılmış 2 kökle gidersin alın bunu der.başka bi gün neşeli gelmiş adliyeye,adam yüklü eşya ile yakalanmış denetimli bunun gibi top onlarda canı sıkkınsa yandın erkeksen bakan kadın hakimse yandın (özellikle bayan hakimler bu tür işleri öcü olarak görüyor dua edin bayan denk gelmesin) hatta mümkünse hiç gelmesin.herkese bol hasatlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 14517

Guest
Aynen kanka yıllık kullanım limiti 250 gr flndı sanırsam içici olabilmen için avukat arkadaşlar varsa daha iyi bilirler kankam KÖK başı yargılaıyorsun silah yakalatmakla aynı mermi basınada ceza yiyorsun
Bi kere denetimli alan hadi ikinciye yakalansın 5 sene içinde,o zaman görürsün 250gr 500gr diye

Ü

Üye silindi 14517

Guest
kankalar ben sadece bilgilerimi deneyimlerimi aktarıyorum.olabilecek ve olan olasılıklardan bahsediyorum.ücret istemiyorum,sadece burda kendimizi yoruyoruz ve zamanımızı harcıyoruz.burda kimseyle yüzyüze görüşmem tanımam açıkçası tanımakta istemem.isteyen sim kartı çıkartır isteyen takar bana bişey olmaz bu ne saçmalıyor diyen olabilir kafası güzel tribe girmiş olabilir diyenlerde çıkabilir hepsine saygı duyarım.bu işte sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.fakat tek taraflı düşünmeyin,farklı yapanlarda var empati kurun. bende aynı 7-8 kök yapıyorum.fakat sadece ben değil biz olmalı diyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 14517

Guest
İşe yarar mı bilmıyorum bende önlem olarak kullandığım tarayıcı (chrome) sağ ustten , ayarlar > site ayarları >konum ve mikrafon engellıyorum aynı şekil telefondada bunu yapıyorum. 2. telefondan bahsetmişsiniz sim kartı olmayan bence mantıklı ama bide polis tarafından düşünün adam senı içici olarak göruyorken 2. telefonda cıkınca ne düşünür farklı yollara çekebılır sıkıntı işler
Oyun oynuyorum kime ne ya
demekki paspal sigara içiyorsun,kaynar eşya olsa içemezsin.ya sigara genetiğini yada çorbacını değiştir.normali 1-2 gram olur.aksi takdirde zaten 10 gr içersin 20gr da.0.5 buble gum yapıyorum tek sigara 3 duman yetiyor.tek sigara akşama kadar gidiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ****
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****