Kişisel Güvenliğimizi Maximum Düzeyde Nasıl Koruyabiliriz?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 14517
  • Başlangıç tarihi

Bu Konu Size Yardımcı Oldumu ?

• Kullanılan toplam oy
    10
Ü

Üye silindi 14517

Guest
bakın saygı değer arkadaşlar kimi dostlarımın yazdigina katılıyor kimisine gülüyorum...
bakin kişisel kullanım için günlük 1 gr dan 1 yıl için evinde 365 gr kadar bulundurmak gerekiyor bu sırada grow kabininiz kurulu değil kaldırılmış olması gerekiyor 2 bitki üstü ticarete giriyor yine hassas terazi çıtçıt poşet ticarete giriyor 2. hatsız telefon denmiş bunu yapma SAKIN madem satmıyorsun neden 2. telefon hatsız kullanıyorsun satısı bu teldenmi yapıyorsun madem satmıyor iciyorsun neden 1 telefon kullanmıyorsun diye sormazlar mı adamı bildiğin öttürürler kuş misali zaten ben bu forumdaki arkadaşlarında cesaretine hayran kalıyor ve bekliyorum.fotolar atılıp exif.bilgisi silindiğinde birde vpn var ohhh mis bizi artık memur lar bulamazlar diye düşünülüyor öylemi? Yanılıyorsunuz hemde nekadar yanildiginizin farkinda bile degilsiniz evli olmayan arkadaslar 1 evli olan arkadaslarimin 2 bitkiyi geçmemesini grow yaparken ise elinde kurutulmuş kullanıma hazır icmek uzere bitki bulundurmamalarini önemle tavsiye ederim zira kendinizi anlatıp aklayana kadar içeride öle yatarsınız yattığınız sürede de hem kendiniz hemde ailenize yazik olur bırakın şu sog yöntemini 3 5 bitki muhabbetini dostunuz olarak kısaca bahsettim ister uygulayın ister uygulamayın bu dediklerimi karar sizin sevgili arkadaşlar
Avukat bey oyun oynuyorum sim kartsız telefonla o kimseyi ilgilendirmez zaten sim kartsız telefonla satışmı yapılabilir.ikincisi üzerinizde para olmasın arkadaşlar diyelimki 2000tl nakit var üzerinizde eğer bu paralar bozuksa yani 50-100 şeklinde ise olay zaten orda başlıyor.potansiyel suçlu oluyorsunuz onların gözünde.benim teknik yüklü çalışanlar için iyi.kızların yanına giderken ana telefonu zaten almıyorum (not; şu an için outdoor ama işlerimi halledeyim indoor geçecem bende)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 14517

Guest
Ben şahsen hiç bir grow malzemesini kargoyla almadım almam her ne olursa olsun senin adın bilgin adresin orda sıkıntı yaratabilir evet ya yönlendirme yöntemiyle yap bunu yada yapma bana kalırsa
Ya far
Ben şahsen hiç bir grow malzemesini kargoyla almadım almam her ne olursa olsun senin adın bilgin adresin orda sıkıntı yaratabilir evet ya yönlendirme yöntemiyle yap bunu yada yapma bana kalırsa

zaten normalinde emniyetin hiç bişey yapmasına gerek yok.bi kaç grow market açsa ,direk kayıt altındasın.bu kadar basit,uyanık olun arkadaşlar,burda konuşulanlara muhalefet etmek yerine,nasıl farklı bir katkı sunarımı düşünmeliyiz.eğer yardımcı olmak istiyorsanız lütfen bu konularda olun.dışarıda yamyam gibi bekliyorlar büyük bi sektör ve malesef paraya çevrilmiş durumda.(bekçi,colis,avukat,hakim,savcı,gardiyan,cezaevi,siyasi,vs dilekçe yazanı bile para kazanıyor bu işten.sadece avukatı bi ton para alıyor bu işten ve para bile yeri geliyor çözemiyor işinizi. güvenlik önemli hatta her ayrıntısı önemli.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Avukat bey oyun oynuyorum sim kartsız telefonla o kimseyi ilgilendirmez zaten sim kartsız telefonla satışmı yapılabilir.ikincisi üzerinizde para olmasın arkadaşlar diyelimki 2000tl nakit var üzerinizde eğer bu paralar bozuksa yani 50-100 şeklinde ise olay zaten orda başlıyor.potansiyel suçlu oluyorsunuz onların gözünde.benim teknik yüklü çalışanlar için iyi.kızların yanına giderken ana telefonu zaten almıyorum (not; şu an için outdoor ama işlerimi halledeyim indoor geçecem bende)
dostum bende etten kemikten yaratılmış bir insanım avukat bey diye soze başlayıp sitem etmene gerek yokki ben yalnızca gündelik karşılaşılan olayları dile getirdim emin ol bir çok torbacı diye tabir edilen sokak satıcılarının telefonlarında sim kart yok wifi üzerin den birçok uygulama kullanarak iletişime geçiyorlar alıcılarla ve yakalandığı zaman ole bozuk para bütün para madeni para diyede ayrılmaz direk tüm paralar uyuşturucudan elde edildiği düşünülerek..... tutarında paraya el konulmuştur diyede tutanağa geçilir

Ü

Üye silindi 24264

Guest
demekki paspal sigara içiyorsun,kaynar eşya olsa içemezsin.ya sigara genetiğini yada çorbacını değiştir.normali 1-2 gram olur.aksi takdirde zaten 10 gr içersin 20gr da.0.5 buble gum yapıyorum tek sigara 3 duman yetiyor.tek sigara akşama kadar gidiyor.
turkiyede bu mantik nerden geliyor herkese ****? Paspal sigara degil kalite sigaralar iciyorum terpleri bol olan tolerasyon diye bisey var hepimizde olan ne kadar zamanla fazlalastirirsan ictigin miktari o kadar artar kankacim, bazilarimmiz digerlerinden fazla iciyor bazilari az, herkes farkli sekilde zevk aliyor sigara icmekten bende durmadan icerek zevk aliyorum zamanlarimda is yaparken sevdigim islerle ugrasirken odagimi arttiriyor ve hayat kalitemi arttiriyor

thrasher

Kıdemli Üye
Adam dün içip içip kaygı sorunlarını buraya yazmış kardeş sen rahat ol ben sağlamım sen outdooruna devam et

Ü

Üye silindi 14517

Guest
turkiyede bu mantik nerden geliyor herkese ****? Paspal sigara degil kalite sigaralar iciyorum terpleri bol olan tolerasyon diye bisey var hepimizde olan ne kadar zamanla fazlalastirirsan ictigin miktari o kadar artar kankacim, bazilarimmiz digerlerinden fazla iciyor bazilari az, herkes farkli sekilde zevk aliyor sigara icmekten bende durmadan icerek zevk aliyorum zamanlarimda is yaparken sevdigim islerle ugrasirken odagimi arttiriyor ve hayat kalitemi arttiriyor

Kanka aşağılamak küşük düşürmek için söylemedim yanlış anlaşılmasın,memnunsan benim için sıkıntı yok gerisi sende

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Adam dün içip içip kaygı sorunlarını buraya yazmış kardeş sen rahat ol ben sağlamım sen outdooruna devam et

Biliyorum çorbacıya para veriyorsa yazık günah diye dedim.burda 5 gr 1000tl zaten kendisi yapıyorsa herhangi bi sıkıntı yok özellikle benim için hiç bir sıkıntısı yok :)

1 işe 4.5 gram arasında olduğunu okumuştum bir hukuk formunda
bu yazıyı okumani tavsiye ederim

Okso

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6760
kankalar böyle bir konu açtım,herkese yardımcı olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim.benim kullandığım bir teknik açıklayacam.herkes kendinden mesulse işini sağlama almaya çalışanlar için kesinlikle şimdilik tr şartlarına göre en sağlam yoldur.kankalar bir akıllı telefonu sim kartsız çalıştırın nete bağlayın onunla resim çekin yazı yazın ne yaparsanız yapın sadece bu tür şeylerle kullanın telefon adınıza faturalı olmasın ve varsa touch id iptal edin sım kart yoksa risk yok demektir.bu konu umarım yardımcı olmuştur.eğer kafasına bişey takılan bir kanka varsa hiç çekinmeden soru sorun elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacam.ilk önce güvenlik.herkese bol hasatlar.içiniz rahat olsun.

şekil a’da görüldüğü gibi; https://www.hurriyet.com.tr/gundem/...ikti-eve-kurdugu-sistem-pes-dedirtti-41724861
Korumuyorum kanka arka pencere kenarında komşularda görüyor ne dicekler **** kendime yetiştirip içiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    C CashYeşiL: ***** ***** hahahaha***