Ketamin Nedir ?

Anestezik, nonsteroid anti enflamatuar, bronko dilatördür. Tıpta kronik ağrılarda ağrı kesici, ateş düşürücü, spesifik olarak bronko dilatördür, şiddetli kuru öksürüğü kesmek için molekülün ilk keşfedildiği yıllar kullanıldı. Morfin türevidir, yüksek derecede bağımlılık yapar, tedavi amaçlı çok dikkatli kullanılması gerekir.
Kanka ben 15 yıldır ilaç sektöründeyim bu bilgileri google'a sormadım, öyle her madde kullanılmaz sıkıntı çıkarır uzak dur. Şunuda buraya bırakayım;
Abi İlaç sektorundemisin.Abi habwrde ilaç firmaları kartellerden daha çok para kazaniyormuş ?

kendileri kartelin ağa babası zaten kansere çare bulamayanlar 6 ayda covide aşı buldu :)
Ucunda Para Kazanma sevinci olmasa Bırak aşıyı aga.Asprin bulmazlardı.InsaAllah etkili olur.Ama ben %86 etkili olur diyorum.Sonuçta adamlar abı hayat suyu şırıngalamayaklarki.Abi sen turkeydemisin.yurtdışımı?
Bazen varya diyorum yasal olarak.Tıbbi bitki çiftciliği yapsam.Opiod eksem.İlac fabriklarına satıp,İyi paralar kazansam.Yani herkese o yetkiyi verirlermi.Afyonda felan.

S

silas

Guest
Tr deyim
Dediğin madde narkotik sınıfı analjezik antienflamatuar sınıfında, ne kadar ilgilenirler bilmem.

Oziii

Yeni üye
ketamin nedir mi kısaca anlatayım insanlarda kullanılanına narkoz derler hayvanlarda kullanılanına ketamin .piyasada satılan katkılı kubar denen maddenin içine koydukları ani kafa yapan maddedir aslında kafa mafa yapmaz beynini uyuştururur .normal şartlarda uygulandığında yanında vücudunuda rahatlatmak için başka bir maddeyle karıştırılıp verilir o başka maddeyi kullanmadığın için beynin uyuşur ama vücudun buna karşı koymaya çalışır nefes alıp vermekte zorlanırsın.ölüm tribine sokar ölürsen kurtulursun ha ölürsen kurtulursun diyorum ölmezsen benim gibi kalbinde kalıcı hasara yol açar .akıllı ol tenezzül etme iç cigaranı keyfine bak yapanında satanında evi barkı yıkılsın en tehlikeli maddelerden biridir uzak dur

ketamin nedir mi kısaca anlatayım insanlarda kullanılanına narkoz derler hayvanlarda kullanılanına ketamin .piyasada satılan katkılı kubar denen maddenin içine koydukları ani kafa yapan maddedir aslında kafa mafa yapmaz beynini uyuştururur .normal şartlarda uygulandığında yanında vücudunuda rahatlatmak için başka bir maddeyle karıştırılıp verilir o başka maddeyi kullanmadığın için beynin uyuşur ama vücudun buna karşı koymaya çalışır nefes alıp vermekte zorlanırsın.ölüm tribine sokar ölürsen kurtulursun ha ölürsen kurtulursun diyorum ölmezsen benim gibi kalbinde kalıcı hasara yol açar .akıllı ol tenezzül etme iç cigaranı keyfine bak yapanında satanında evi barkı yıkılsın en tehlikeli maddelerden biridir uzak dur
Kanka ben angel dust denen dalgadan kullanmıştım bu ketaminin bir üst versiyonuymuş ama ketaminle aynıymış. Ben fena bir kafa yaşadım katmanlar arası geçiş müzik dinlerken gözünü kapatınca müziğin yaşadığını görmek değişik dedğişik halüsler falan bir ton kafa yaşadım başka hiçbir uyuşturucuda öyle bir kafa yaşamamıştım güzeldi yani. Ama dediğin gibi devamlı içecek olsaydım muhtemelen manik depresif bir insan olurdum. Onu fark edip bir daha içmedim zaten

Son düzenleme:
Anestezik, nonsteroid anti enflamatuar, bronko dilatördür. Tıpta kronik ağrılarda ağrı kesici, ateş düşürücü, spesifik olarak bronko dilatördür, şiddetli kuru öksürüğü kesmek için molekülün ilk keşfedildiği yıllar kullanıldı. Morfin türevidir, yüksek derecede bağımlılık yapar, tedavi amaçlı çok dikkatli kullanılması gerekir.
Kanka ben 15 yıldır ilaç sektöründeyim bu bilgileri google'a sormadım, öyle her madde kullanılmaz sıkıntı çıkarır uzak dur. Şunuda buraya bırakayım;
Abi bağımlılık seviyesi cigaranın altında.Yani sadece buna bağlamakmı lazım etki ettiği kimyasallardanmı yoksa Kullanım biçimindenmi?Hani veterinerden bir tüp alayım diye düşünmüştümde?Bir herkese satarlarmı,2 Gerçekten cigaradan düşük mü bağımlılık yapar yoksa ?

Oziii

Yeni üye
YA biz adama kalıcı kalp rahatsızlığı yapar bulaşma diyoruz adam satarlarmı diyor ya bu kadar da müptezel olmayın be kardeşim

Tr deyim
Dediğin madde narkotik sınıfı analjezik antienflamatuar sınıfında, ne kadar ilgilenirler bilmem.
Silas Reis Sana bisey sorucam.Sen Ilac sektörundesin bilirsin.Şimdi Lidocaine Kremi bilirsin.Normalde lidocaini Cocainin seyreltmesindede kullanıyorlar ya.Peki örneğin Lidocaine kremi bir tepsiye boşaltıp.Kurutup.Toz haline getiripte Burundan çeksek Kafa yaparmı abi.Senin gibi tecrübeli bir abiye soralım dedik

Oziii

Yeni üye
Aynn Bulaşmayalım.boyle yazsaydınız anlardık aga.Biz ne bilelim.Spesifik finomultuar gibi.
bak güzel kardeşim 40 yaşındayım .11 yaşında spora başladım .35 yaşına kadar devam ettim 20 senedir ot tüketirim. değil bir sağlık sorunum doktor yüzü nedir bilmezdim taki 3-4 sene önce o heveslendiğin maddeye bulaşana kadar öyle çokta değil 1 sene düzenli içtim kapak kapak en son tüm ailem öldüm sanıp hastaneye ulaştırmışlar orda kalp damarlarında sertleşme ve taşkalp denilen bi rahatsızlığa tutulmuşum .akıllı ol .ottur günahı yoktur zıplama ufak ufak git .her duyduğuna heves etme.

bak güzel kardeşim 40 yaşındayım .11 yaşında spora başladım .35 yaşına kadar devam ettim 20 senedir ot tüketirim. değil bir sağlık sorunum doktor yüzü nedir bilmezdim taki 3-4 sene önce o heveslendiğin maddeye bulaşana kadar öyle çokta değil 1 sene düzenli içtim kapak kapak en son tüm ailem öldüm sanıp hastaneye ulaştırmışlar orda kalp damarlarında sertleşme ve taşkalp denilen bi rahatsızlığa tutulmuşum .akıllı ol .ottur günahı yoktur zıplama ufak ufak git .her duyduğuna heves etme.
Eywallah Krall.Eywallah Üstad,Eywallah Abemm.Bende 23.Yok Abi Kimyasalla Bi yere varılmaz.Yüce rabbimin bize verdiği nimetler bize yeter.Günahı içene.Dilerse yazar günah.Dilemesse yazmaz.Takdir onda.En iyisi Doğala devam.Verdiğin tavsiye icin sağol.Sen beni ben seni tanımıyorum ama.Kral biriymissin.He arada lsd,Mantar,Lsa Tohumları,Dmt bu tarz şeyler doğal.Allaha şükür ottan gayri bişeyde kullanmadım.Ya kullandım sayılmazda.Sana nasil desem dur diyer konuya yazayim

Oziii

Yeni üye
Eywallah Krall.Eywallah Üstad,Eywallah Abemm.Bende 23.Yok Abi Kimyasalla Bi yere varılmaz.Yüce rabbimin bize verdiği nimetler bize yeter.Günahı içene.Dilerse yazar günah.Dilemesse yazmaz.Takdir onda.En iyisi Doğala devam.Verdiğin tavsiye icin sağol.Sen beni ben seni tanımıyorum ama.Kral biriymissin.He arada lsd,Mantar,Lsa Tohumları,Dmt bu tarz şeyler doğal.Allaha şükür ottan gayri bişeyde kullanmadım.Ya kullandım sayılmazda.Sana nasil desem dur diyer konuya yazayim
:D

Oziii

Yeni üye
Silas Reis Sana bisey sorucam.Sen Ilac sektörundesin bilirsin.Şimdi Lidocaine Kremi bilirsin.Normalde lidocaini Cocainin seyreltmesindede kullanıyorlar ya.Peki örneğin Lidocaine kremi bir tepsiye boşaltıp.Kurutup.Toz haline getiripte Burundan çeksek Kafa yaparmı abi.Senin gibi tecrübeli bir abiye soralım dedik
yok ya kitabıma biz boş yaşamışız adam lidocaini sentezledi şurdan çeksek burdan çeksek olurmu diyor. Ama helal olsun kafa zehir. :D

kush1925

Üye
çok sarhoşluğun üzerine kullandım hepsinde içen arkadaş upuzun line kendisi alışkın olduğu için bizde line gibidir dedik içtik direk kusup bayıldım , sabah 1.5 g yi klozete atıp sifonu çektim. Gariban kokaini :D

Abi Bu lidocaini Kurutup sodyum bicarbonatla ph artırıp.Etkisi artırıyormuş.Acaba burundan çeksek ne olabilir?Abemsin yardımına ihtiyacım var?
SEN ilac sektorundesin

Cashh

Doktor
Kendim tecrübe etmedim ama hastalarımda intravenöz olarak sedasyon amaçlı 0.5mg/kg kullanıyorum. Tepkilerini ölçüyorum... Ağrı duyusunu azaltıyor, yani analjezik etkisi mevcut. Aslen halüsinojen olan ketamin küçük dozlarda çevreyle etkileşimi ve iletişimi artırmasına rağmen, standart dozlara ulaştığında etrafla iletişimi tamamen kesiyor. Muhtemelen halüsinatif etkisi tam bu zamanlara denk gelir. Diğer genel anestezik ve sedatif ilaçların aksine solunumu deprese etmiyor, tansiyonu yükseltiyor.
Burundan denemedim. Yani bugüne dek kokain deneyimlerimizde içine karıştırıp bize satmadılarsa.... :)
Her halükarda kimyasaldan uzak durmanızı tavsiye ederim.
İyi şanslar.
Ah be doktor denemezmi insan ben biliyorum serviste çok Dr arkadaş dener temiz hasta kafası net hareket ve konuşma kabiliyeti yok ama üffs zeminle aran sağlamlığını yitirir otur yani kafanla mücadele et

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • cane1919 cane1919:
    *** *** ****** **** *** **** ********** ** ******** ***** ****** ******* ********* *** ***** *******
  • cane1919 cane1919:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** *********** **** dready*
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ** **** *** ******* *** ********** ******** ******** ***** ***** *********** **** *******
  • cane1919 cane1919:
    *** ********* *** ** ********* ********* dready**** **** *** ********* *** ********* **** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready* ********* ********* ****** **
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** ******* ******* dready****
  • Avare Avare:
    **** ******** ******** ***** ****** ** **** dready*
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    ****** ******** ****** dready