Kenevirin faydalari ve kenevir neden yasak!!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi

Cashh

Doktor
Başkanın az sempatisi olsa tüm bu gerekçelere rağmen çoktan serbest bırakırdı ama karşı buna rağmen denetimli ekimi getirdi buda bir adım sağolsun

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Aynen kanka ilaclarin % 80 ni dogadaki olan cözümlerin labarutarlarda üretilen kimysal bilesimleri, geri kalan % 20 de zaten direk bitkisel.

YengYeng

Yeni üye
Umarım insanlar tekrar farkında olur abim başın sağolsun bu arada acını tahmın bıle edemeyiz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sagoalsin kanka zaten ondan sonra neyse bos ver. Allah geriye kalanlara sabir versin. Ates düstügü yeri yakar.

başın sağolsun dostum forumda gezen polisler bile baş sağlığı dilemiş olabilir sana çünkü üzücü moruk ayriyetten keşke doktorlara da verseymişsin 1-2 gram onlar da farkına varırdı bu nasıl meret derlerdi bırakırlardı doktorlugu evde amnesia haze , jack herrer eker para da var bunlarda gider marshydro alırlar bizde el yapımı cob led ararız

Yeezus

Üye
Amerika'da yaşayan Honduras'lı Dr. Sebi mahlasıyla bilinen alternatif tıpçı bi dedemiz vardı adı Alfredo Darrington Bowman. Bulunduğu bölgedeki Kanser ve AIDS başta olmak üzere bir çok çeşitli baş belası hastalığı kimyasal ilaçlara gerek kalmadan doğadan temin edip çözüyordu. Adı şifacıya çıkmıştı artık bölge halkı çok umutluydu fakat malum kesimlerce sürekli tartışılıyordu. Sürekli mahkemeye veriliyordu ancak hep galip ayrılıyordu, mahkemeler Dr. Sebi'yi haklı buluyordu. Velhasıl bu adam en son Kanser ve AIDS ilaçlarına ciddi şekilde alternatif olarak Kenevir'i ortaya koydu, dedi ki, "MARIJUANA TEA IS ONE OF THE BEST REMEDY IN THE WORLD" ve maalesef yapmaması gereken bir şey yapıp röportaj verdi medyaya ve de aradan 1-2 gün geçti ölü bulundu.. RIP.
MV5BZTcxODM1MmItOTEyZi00NTg4LTgzN2UtODI4Njc2YTBkNDMyXkEyXkFqcGdeQXVyNjg0NDM0MjQ@._V1_.jpg

Daha sonra Amerikalı müzisyen/rapçi Nipsey Hussle, Dr. Sebi'nin belgeselini çekmek için ciddi bir bütçe ayırdığını ve projesinin olduğunu açıkladı katıldığı radyo programı The Breakfast Club'da. Nipsey Hussle da genç yaşına rağmen müzikten kazandığı parayı evsizler için iş kurmaya harcayan, yaşadığı bölgenin belediye başkanı gibi davranıp ne sorun varsa gideren, insanların dertleriyle dertlenen çok tatlı bi kardeşimizdi.
Dr. Sebi'nin belgesel fikrini belirttikten kısa bir süre sonra, yıllardır işsiz gençler uyuşturucuya ya da pis işlere düşmesin diye kurduğu giyim mağazası The Marathon'un önünde kurşunlanarak öldürüldü.. RIP.
04nipsey-obit-superJumbo.jpg

Yani dostlarım görmek isteyene her şey çok açık. Gücü olanların değil doğanın dediğini doğru kabul ediyoruz. Ülkemizde ve bir çok ülkede bu mucizevi bitkinin illegal olması, o ülkelerin geri kalmışlığı ile açıklanabilir ancak. Bana Epilepsi tanısı konulduğunda daha 10 yaşımdaydım. Vermiş oldukları Depakin denen o uyuşturucu ilaç beni o yaşta yatak-tuvalet-mutfak üçgenine hapsetmişti. 10 yaşında bir çocuğun saçları mı dökülür? evet o ilaç dökmüştü. 5 yıl sonra bir abimin bağ evinde ilk kez Kenevir içtim ve o günden beri hayatım daha yaşanır bir halde hem mental hem fiziki olarak. Çenem artık kasılmıyordu, uykuda nöbet geçirmiyordum, yerli yersiz sancılar çekmiyordum ve daha bir sürü şey..

NE MUTLU KENEVİR DİYENE :)

Yeezus

Üye
yandaş gazeteci abdulrahman dilipak ın kenevir hakkında görüşleri
Bu konu hariç hiçbir ortak noktamızın bulunmadığı bir adam. Bu konuda kendi mahallesinde baya linç yemesine rağmen savunmaktan vazgeçmiyor o yönünü takdir ediyorum.

"Tek bir zararı var diye geriye kalan binlerce faydasından neden vaz geçiyoruz?"

Yeezus

Üye
Kanka simdiye kadar burada acmadim ama simdi gerekli. Benim esim 3 sene önce kanserden rahmetli oldu ve tam 15 sene kanserle mücadele etti, ben onu kenevir basta olmak üzeri bir cok otla besledim ve o lanet hastalikla 15 sene yasadi. Doktorlar bile sasirdi her kontrolde vücut nasil bu kadar güclenmis diye.
RIP in heaven :confused:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
  • T Turco:
    * *
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ********** ****** ******* ******* hahahaha*****
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Mordecai Mordecai:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Mordecai Mordecai: