Kenevir sömekleri en kaliteli şekilde kurutmak

biglebowski

Yeni üye
sedef ağacından yapılan kutularda bu işlemin yapılmasının en iyi sonuç verdiği söyleniyor.Sedef ağacı nemi çok iyi emiyor ve kutu içerisindeki havanın ısısını muhafaza ettiği söyleniyor.Tecrübe etmedim.KAynaklardan okuduğum kadarıyla söylüyorum...

Dediğiniz sistemler daha çok saklamak için kullanılıyor özellikle purolar için ve bunun için tasarlanmış ürünler çok yüksek fiyatlara satılıyor tabiki kendi yapımı ucuz olabilir ama kurutmak için muazzam değiller saklamak için muazzamlar çünkü bir yer kaplaması da bir dezavantaj ama çoğu kurutum tekniği sonrasında yer kaplamaz e maliyette düşünülünce bence alternatif değil ama olmaz mı neden olmasın benim düşüncelerimde böyle, iyi forumlar.

biglebowski

Yeni üye
Cvp: Kenevir sömekleri en kaliteli şekilde kurutmak

EvdekiMizah' Alıntı:
Dediğiniz sistemler daha çok saklamak için kullanılıyor özellikle purolar için ve bunun için tasarlanmış ürünler çok yüksek fiyatlara satılıyor tabiki kendi yapımı ucuz olabilir ama kurutmak için muazzam değiller saklamak için muazzamlar çünkü bir yer kaplaması da bir dezavantaj ama çoğu kurutum tekniği sonrasında yer kaplamaz e maliyette düşünülünce bence alternatif değil ama olmaz mı neden olmasın benim düşüncelerimde böyle, iyi forumlar.
Bilgilendirme için teşekkürler...

azamet

Yeni üye
hepsini anlatmışsın güzel peki işlemin sonunda nasıl saklamalıyız esrarı? yani bir günde içilmeyecek bunlar en az 1 ay yolu var o 1 ay süresince nerede saklayalım

Cvp: Kenevir sömekleri en kaliteli şekilde kurutmak

azamet' Alıntı:
hepsini anlatmışsın güzel peki işlemin sonunda nasıl saklamalıyız esrarı? yani bir günde içilmeyecek bunlar en az 1 ay yolu var o 1 ay süresince nerede saklayalım

Cam kavanoz iyidir

Ottarz

Yeni üye
Kanka çok iyi açıklama olmuş. Resimler silinmiş blogtan. İşk hasatımı yaptınca anlattığın gibi yapıcam. Resimleri tekrar yüklersen benim gibi yeniler için aydınlatıcı olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ******** ****** ** *
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    **** * ***** **** ** ** *** *** * ** ****** **** ***** ** ***** ***** ********** ******
  • AmanBee AmanBee:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • AmanBee AmanBee:
  • AmanBee AmanBee:
    dready**********
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • cokorama cokorama:
    ******* ** dready ***** dready**********
  • E ErdemRS6: