Kendini Etiket Eden Yetmelere Sitem

Azer

Üye
İyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda gördüğüm birşey üzerine siz değerli kardeşlerime abilerime sohbet amaçlı bu konuyu açmak istedim son zamanlarda bu özentiler çok türedi tiktok vesaire sosyal medyaya içtiğini atanlar sağda solda şunu içiyorum şunu takılıyorum diyenler elinde paypla bongla vesaire tiktok çekenler gerçekten yazık sevdiği kıza hava olsun diye esrar içiyorum diyenler hava atmak için içenler gerçekten yazık zamanında biz abilerimizden gördüğümüzü uyguluyoruz ama bu yeni nesil gerçekten çok sıkıntılı eskiden abilerimiz içtiği belli olmasın diye en ücra en kuytu köşelerde cigaralarını içerlerdi içtiklerini yanındaki adamdan başka bi allahın kuluda bilmezdi millet içtiğini gizlerdi şimdikiler işi şova dökmüş yazık gerçekten şöyle bakıyorum acıyorum. Bizler keyfinin peşinde olan insanlarız keşke bu derece çoluğun çocuğun eline düşmeseydi bi ağırlığı vardı gerçekten yazık. "KİM NE EDER KENDİNE EDER."

JohnnyBravoJr

Yeni üye
İyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda gördüğüm birşey üzerine siz değerli kardeşlerime abilerime sohbet amaçlı bu konuyu açmak istedim son zamanlarda bu özentiler çok türedi tiktok vesaire sosyal medyaya içtiğini atanlar sağda solda şunu içiyorum şunu takılıyorum diyenler elinde paypla bongla vesaire tiktok çekenler gerçekten yazık sevdiği kıza hava olsun diye esrar içiyorum diyenler hava atmak için içenler gerçekten yazık zamanında biz abilerimizden gördüğümüzü uyguluyoruz ama bu yeni nesil gerçekten çok sıkıntılı eskiden abilerimiz içtiği belli olmasın diye en ücra en kuytu köşelerde cigaralarını içerlerdi içtiklerini yanındaki adamdan başka bi allahın kuluda bilmezdi millet içtiğini gizlerdi şimdikiler işi şova dökmüş yazık gerçekten şöyle bakıyorum acıyorum. Bizler keyfinin peşinde olan insanlarız keşke bu derece çoluğun çocuğun eline düşmeseydi bi ağırlığı vardı gerçekten yazık. "KİM NE EDER KENDİNE EDER."
Özendirmeden 8/4 yiyince geçiyor o artistlik bro. Bu ülkede bu suçtan ilk yargılanan tutuksuz bırakılan ve beraat alan kişi benim.
Facebookta 1 resim sonucu az daha g.te geliyodum..
Evlerine bi sabaha karşı narkotik girsinde görürüm ben obların showunu

FullHD1

Kıdemli Üye
Dostum isteyen istediği gibi takılsın size ne bu kadar milletten anlamıyorum işiniz gücünüz yokmu hani.
Şov meselesine birşey demek istemiyorum da niye gizliyeyim ulan zaten kullAnıyorsam çocukmuyum ben mk. Bi çekincem mi var olsa zaten kullanmam. Utanılacak birsey oldugunu düşünende kullanmasın zaten kendine az saygısı varsa.
Da hani insanların hayatını bu kadar detayıyla gözlemleyen insanları sevmiyorum açıkçası herkes kendi ayıbına bakarsa kimse kimsenin yanlışını konuşmaz diye bir söz var.

benridarkblue

Kıdemli Üye
Ben de kendi içtiğimi hiç bir zaman saklamadım ne çevremden ne anamdan ne babamdan ben bunu içiyorum hayatım da başka bir uyuşturucu ağzıma bile sürmedim ölene kadar da kenevirin savunuculuğunu yapacağıım insanlar sokaklarda içsinler her yerde içsinler ki insanlar alışsın bunun alkol içmekten farklı bir şey olmadığını anlasınlar malesef bizim gençlerimiz partiler de coffeshoplar da içemiyorlar hayatlarını yaşayamıyorlar şu gençleri artık salalım lütfen istiyorsa göbeğinden yaksın g...tünden çeksin rahatsız olan takip etmez olur biter.

Etiket gibi mahalle ağızları artık bitsin ' Bu insanlar hırsız değil namussuz değil kimse kimseyi etiket edemez herkes kendisinden sorumludur.

Ayrıca biz ne saygılı gizli içen mahalle abileri gördük yaşlı anasının evinde ki çamaşır makinesini çalıp satan genclerin 50 lirasını tokatlayan

Son düzenleme:
Ben de kendi içtiğimi hiç bir zaman saklamadım ne çevremden ne anamdan ne babamdan ben bunu içiyorum hayatım da başka bir uyuşturucu ağzıma bile sürmedim ölene kadar da kenevirin savunuculuğunu yapacağıım insanlar sokaklarda içsinler her yerde içsinler ki insanlar alışsın bunun alkol içmekten farklı bir şey olmadığını anlasınlar malesef bizim gençlerimiz partiler de coffeshoplar da içemiyorlar hayatlarını yaşayamıyorlar şu gençleri artık salalım lütfen istiyorsa göbeğinden yaksın g...tünden çeksin rahatsız olan takip etmez olur biter.

Ayrıca Etiket gibi mahalle ağızları artık bitsin ' Bu insanlar hırsız değil namussuz değil kimse kimseyi etiket edemez herkes kendisinden sorumludur.
saygılar

Azer

Üye
elinde paypla çoluğu çocuğu özendirende etek giysin içen kendine içer bunu sağa sola çoluğa çocuğa özendirmenin manası yok.

benridarkblue

Kıdemli Üye
elinde paypla çoluğu çocuğu özendirende etek giysin içen kendine içer bunu sağa sola çoluğa çocuğa özendirmenin manası yok.
o zaman dışarıda sigara da içmeyelim çocuklar özenip sigaraya başlamasınlar . cola da içmeyelim özenip şeker hastası falan olmasınlar ben tribünlerde büyüdüm 12 yaşında 1000 km deplasman otobüslerinde gezdim bilen bilir hapın onun bunun alası döner ben hayatım da bir kere bile hap atmadım internette bir şeye görüp özenecek çocuk orda görmese başka yerden yine ulaşır . çocukların özenmemesi gereken daha önemli konular var bundan önce kafayı onlara takmak lazım Etek giymek te aşağılanacak bir şey değildir neyse bu konu böyle uzar gider isteyen paylaşır isteyen paylaşmaz isteyen de çocuğunun elinden tableti telefonu alır .

netflix i yasaklayalım da gay falan olmayalım

harmangenc

Kıdemli Üye
o gençlere helal olsun diyeyim sizin poponuzun yemediği ve saygı göstermek zannettiğiniz şeylerin neredeyse hepsini yapacak kadar cesur/cesuruz :)

bundan 10 sene sonra da sokakta elinizde cigarayla dolaşabilecekseniz o da bizim sayemizde :)

geçti artık o eski günler boomerlar,uyanın...

weirdo

Üye
legalize it turkey i aktif hale getirip eylemlere başlamadık daha dur sakin ol bro düşünsene 81 ilde ortak zamanlı bi dumanlanma günü ne karıştırırıdık ortalığı

Azer

Üye
Yazdıklarından anladığım kadarıyla sokakta öpüşülmez diyen mağarasından çıkamamış 2iq zekayı geçemeyecek zihniyette birisisin. Hocam sana tavsiyem sağda solda konuşma bu şekilde. Özenecek potansiyelde çocuk her türlü yoldan her türlü işe bulaşır zaten. İnsanlar bunu gösterecek ki o zaman algı değişecek, ayıplanacak utanılacak bir şey olarak görüyorsan bu sitede işin yok zaten.Bonzai, metam falan değil bu. Çok erkeksiniz biliyorum ağırlığı vardır ot içmenin. Puhahahahahah
ben buraya dün kayıt olmadım yeri geldi yardım ettim yeri geldi yardım aldım asıl senin gibi yeni yetmelerin saygı çerçevesinde yorum yapmayanların yeri yok benim görüşüm net buraya arkadaşlarda yorum bırakmış saygı duyarım ama senin gibi çocuklara diyecek çok şeyim varda demiyorum burda işim olmasa buranın modu admini gerekeni yapar zaten sen bak işine çOcuk.

Hayırdır beyler siz yazıyı başlatan arkadaşa siteminiz nedir böyle, 24 yaşındayım yani burdaki çoğu abilerimize göre çocuğuzdur belki ama herşeyin bir adabı var esrar bana göre saygıyı hakeden bir bitkidir. Ve saygıyla içilmesi gereken birşeydir, ben 10 sene önce başladım ve 7 senedirde bir fiil düzenli içen bir insanım ama ne orda burda paylaştım nede karıya kıza hava olsun diye gevşek gevşek konuştum, havasını yapmaya hele özellikle bu bitkiyi içmeyi haketmeyen insanlara hava yapılmasına bende karşıyım özellikle sosyal medyada paylaşılmasına.. Legal olmasını hepimiz istiyoruz ama arkadaşın dediği legallikle alakalı bi durum değil tamamen hava atmak için yapılan paylaşımlara bu tavrı ve bence haklı, bir arkadaşta sokakta öpüşmeyle alakalı bişey demiş ne alakası var **** esrarla onun. İyi **** sokakta s.. Kişlm onada karışmayın olum biraz kendinize gelin

koala

tembel hayvan
Hayırdır beyler siz yazıyı başlatan arkadaşa siteminiz nedir böyle, 24 yaşındayım yani burdaki çoğu abilerimize göre çocuğuzdur belki ama herşeyin bir adabı var esrar bana göre saygıyı hakeden bir bitkidir. Ve saygıyla içilmesi gereken birşeydir, ben 10 sene önce başladım ve 7 senedirde bir fiil düzenli içen bir insanım ama ne orda burda paylaştım nede karıya kıza hava olsun diye gevşek gevşek konuştum, havasını yapmaya hele özellikle bu bitkiyi içmeyi haketmeyen insanlara hava yapılmasına bende karşıyım özellikle sosyal medyada paylaşılmasına.. Legal olmasını hepimiz istiyoruz ama arkadaşın dediği legallikle alakalı bi durum değil tamamen hava atmak için yapılan paylaşımlara bu tavrı ve bence haklı, bir arkadaşta sokakta öpüşmeyle alakalı bişey demiş ne alakası var **** esrarla onun. İyi **** sokakta s.. Kişlm onada karışmayın olum biraz kendinize gelin
kime gore neye gore bro senin ne düşündüğünden banane ya :D başkalarının senin ne hissettiğini, neye karşı olduğunu ve fikirlerini önemsediğini düşündüren temel olgu nedir bizimle paylaşır mısın

harmangenc

Kıdemli Üye
kime gore neye gore bro senin ne düşündüğünden banane ya :D başkalarının senin ne hissettiğini, neye karşı olduğunu ve fikirlerini önemsediğini düşündüren temel olgu nedir bizimle paylaşır mısın
çok fazla maruz kalmışlar ''elalem ne der'' düşüncesine bence bro :D sorunun temeli oradan geliyo

harmangenc

Kıdemli Üye
ayrıca bence sen kendine gel birader sen hangi hakla insanlara ne yapmaları gerektiğini dayatmaya çalışıyosun sen kimsin ki?

benridarkblue

Kıdemli Üye
Herkesin fikir ayrılıkları olur herkesin doğrusu başkadır @Azer arkadaş fikrini belirtmiş biz fikrimizi belirttik kimse kimseye hakaret etmesin yarın bir gün hakaret ettiğiniz adam gözünüz gibi baktığınız bitkinizi ölümden kurtarır veya bir konuda size destek olur hiç bir şey yapmasa bile saygımızı sevgimizi kaybetmeyelim ülke de herkes birbirine kutuplaşmış durumda zaten eğer özgürlüğü savunuyorsak fikir özgürlüğünü de savunmamız gerekir .karşımızdakini rencide etmeden fikirlerimizi belirtelim her şey böyle daha kolay olur sevgiler

Lucky

Müptezel
Bunların hepsi rahatsız racon eskide kalmış abisi sen güzelliğini yap semtlere git gez dolaş 12 buçuk 25 indir gençlere semtlere güzelliğini yap geç herkes kendini bozar sana zararı yok :)

ragnarbrock

Yeni üye
Dostum isteyen istediği gibi takılsın size ne bu kadar milletten anlamıyorum işiniz gücünüz yokmu hani.
Şov meselesine birşey demek istemiyorum da niye gizliyeyim ulan zaten kullAnıyorsam çocukmuyum ben mk. Bi çekincem mi var olsa zaten kullanmam. Utanılacak birsey oldugunu düşünende kullanmasın zaten kendine az saygısı varsa.
Da hani insanların hayatını bu kadar detayıyla gözlemleyen insanları sevmiyorum açıkçası herkes kendi ayıbına bakarsa kimse kimsenin yanlışını konuşmaz diye bir söz var.
Kanka haklısın.Mesela ûlkemizde şöyle bir batıl inançmı desem.Cahillikmi desem.Mesela Bak ben Marmariste büyüdüm.Küçükken Sahilde bira içen.Rakı içen insanları görünce hep korkardım.Hep o nalet olası filmlerdeki gibi.O **** Sırlar dünyası gibi.Elhamdüllillah Bende Müslümanım.Ama Yanlış bu işler.Tmm Haram olabilir.Ama Emin olun ki Alkol içipde ülke Kurtaran.Ayran içipte Ülke Batıran Adamlar gördük.İsimlerini yazmaya gerek yok.Bence Mairijuhanna bir kültürdür.Ayıbı olmaz.Alkolde öyle.Kişiden kişiye değişir alkol.Kimisi **** olur.Kimisine etki etmez.Ama cigara öyle değil en baba yatarsın kafa fazla geldimi.

Dediğim gibi Mesela size Snoop doogun Mag ve Mary Lisede.Yani High school felan yazın youtube De var.

Demek istediğim Esrar Ayıp birşey değil ki millet gizlesin.He bonz,eroin,şeker bu gibi zıkkımları içerken anlarım ama Cigarada serbest takılın.Hatta gittiğiniz işterlerinde faydalarından bahsedin.Özendirin millete bişey olmaz.Millet alıssın kardeşim.Millet yoksa Bonza,eroine,şekere özense daha mı iyi....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!