Kelle Uçurma ve Budama??

Bahtsız

Yeni üye
Merhaba dostlar. Bitkilerim 39 günlük.
Tohumlar bi arkadaştan geldi sanırım autolar.

Gelişim İçin Kullandığım Gübreler
Gübreler An-
Micro
Grow
Bloom
Sensi grow ab ph
Sensi cal&mag extra

Çiçeklenme dönemi için kullanacaklarım
Sensi bloom ab ph
Big bud
Trantula
Bud candy

80x80x180 kabin
400 mh ampul

3 tane sorum olacak.
1- Kelle uçurmalımıyım?
2- Budama işlemine ne zaman geçmeliyim?
3- Gübrelerle alakalı bir eksik varmıdır?

Son düzenleme:
S

silas

Guest
1.Auto olduklarına eminsen kelle uçurmana gerek yok. Kelle uçurmak photoya göre daha kısa sürede hasat veren auto bitkiyi strese sokacak veg dönemini uzatacaktır.
2.Budama için erken maşallah bitkinin yaprakları işlevsel ve güzel ışık alıyor.
3.Gübrelerin güzel, son iki hafta overdrive ekleyebilirisin.

Bahtsız

Yeni üye
1.Auto olduklarına eminsen kelle uçurmana gerek yok. Kelle uçurmak photoya göre daha kısa sürede hasat veren auto bitkiyi strese sokacak veg dönemini uzatacaktır.
2.Budama için erken maşallah bitkinin yaprakları işlevsel ve güzel ışık alıyor.
3.Gübrelerin güzel, son iki hafta overdrive ekleyebilirisin.
Dostum inan emin değilim auto mu değiller mi :) geçen de yaptığın yorumda auto olabilirler demiştin onun üzerine araştırma yaptım auto gibi duruyorlar.
Şuan bitkiler 39. Günündeler hangi zaman diliminde budama yapmalıyım ve çiçeklenmeye geçmeliyim??

Ü

Üye silindi 20691

Guest
Dostum inan emin değilim auto mu değiller mi :) geçen de yaptığın yorumda auto olabilirler demiştin onun üzerine araştırma yaptım auto gibi duruyorlar.
Şuan bitkiler 39. Günündeler hangi zaman diliminde budama yapmalıyım ve çiçeklenmeye geçmeliyim??
Auto değil bence bunlar autolar kendi girer çiçeklenmeye 39 gün çok uzun bir süre veg için autolar 30-35 günde giriyor bloom a. Çok tecrübeli değilim sen yine de başkalarının görüşlerini de al. Maşallah sağlıklı duruyolar.Bol hasatlar.

S

silas

Guest
Vegini ne kadar uzun tutarsan hasadın o kadar çok ve kaliteli olur. O yüzden bekle derim çiçeğe sokma. Dostum bilmeyene tavsiye etmiyorum, grow işinde öğrenmenin en iyi yolu deneyerek tecrübe etmektir. Genel olarak autolara hasat süresini uzattığı için eğitim verilmez, ama ben her zaman auto photo demem kelle uçururum. Maşallah bitkilerin gelişimi de iyi. Kendi yaptığım her şeyi doğrusu budur diye tavsiye etmem. Fakat deneyim kazanmak istiyorsan bu sana kalmış ben olsam affetmem. Zaten auto olduğuna emin değilsin, topping yap.

Bahtsız

Yeni üye
Auto değil bence bunlar autolar kendi girer çiçeklenmeye 39 gün çok uzun bir süre veg için autolar 30-35 günde giriyor bloom a. Çok tecrübeli değilim sen yine de başkalarının görüşlerini de al. Maşallah sağlıklı duruyolar.Bol hasatlar.
Teşekkürler dostum. Benim ilk deneyimim o yüzden burda ne araştırır ve tecrübe sahiplerinden ne bilgi edinirsem o yönde ilerliyorum ama bitkinin cinsi cibiliyeti ne araftayım :)

Bahtsız

Yeni üye
Vegini ne kadar uzun tutarsan hasadın o kadar çok ve kaliteli olur. O yüzden bekle derim çiçeğe sokma. Dostum bilmeyene tavsiye etmiyorum, grow işinde öğrenmenin en iyi yolu deneyerek tecrübe etmektir. Genel olarak autolara hasat süresini uzattığı için eğitim verilmez, ama ben her zaman auto photo demem kelle uçururum. Maşallah bitkilerin gelişimi de iyi. Kendi yaptığım her şeyi doğrusu budur diye tavsiye etmem. Fakat deneyim kazanmak istiyorsan bu sana kalmış ben olsam affetmem. Zaten auto olduğuna emin değilsin, topping yap.
Battı balık yan gider vuruyorum kelleleri dostum :) ilk deneyim ilk tecrübe olacak. Demen gibi en iyi yolu deneyerek tecrübe etmek.

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka bu kız çiçeklenme belirtisi veriyor mu sence? Tahmini ne kadar vardır?
Bol hasatlar
Kanka fotoperiyottur bu cinsiyet gösterdimi dikkatini çektimi?En azında dişi çıksında manuel olarak 12-12 olarak kendin sokarsın blooma

ukiha

Yeni üye
kanka farklı eğitim de arıştırıyorsundur sen. Varsa uyguladığın eğitimler ve sonuclarını paylasır mısın?

Türk

Üye
Reisim ben şimdi 14 günlük bitkime toping yaocam yarın. Ne dersin yapayım mı? https://ibb.co/2qCY6S6

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...