kedi

Pipiska

Yeni üye
merhaba arkadaşlar saksıma kedi gelip toprağı eşelemiş kökler fln zarar görmüş 30 günlük çiçek ne yapmam gerekir sizce?

Bar

Kıdemli Üye
Benim bitkilerde yanaştı bı kedi kokladı kokladı korktum yicek diye yada saksıyı düşürecek diye. Kovdum veleti. Büyük olsa belki yerdi. Bundan önce ki yetiştirdiğim de bı siyah kedi vardı bitkinin yanında yatardı kesinlikle dokunmazdi sanki koruyor gibi bitkinin yanında yatardı. Öyle de kediler vardi öldü mü noldu bahadır yok. Kısa lafın kısası şimdiki kediler got oluyo knka nerde o eski kediler

higthead

Jolly Green
Ah bu kediler yokmu. Bendede 2 tane azman kafa kırık kedim var ilk growlar kabine yanaşmaya başladı bende kabinin içine girmesine izin verdim baktım kızlara dokunucak 2-3 tane poposuna bağırarak can acıtmadan şaplak attım ogündür bugündür ben olmadan kabinin yanından geçmiyor=)

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Ah bu kediler yokmu. Bendede 2 tane azman kafa kırık kedim var ilk growlar kabine yanaşmaya başladı bende kabinin içine girmesine izin verdim baktım kızlara dokunucak 2-3 tane poposuna bağırarak can acıtmadan şaplak attım ogündür bugündür ben olmadan kabinin yanından geçmiyor=)
Eğitim şart üstad :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******* * ***** *** ********* ***** dready **
  • Brother Brother:
    +1
  • Brother Brother:
    *** ******** ********* **** **** ** *** ********** ** **** **** **
  • Brother Brother:
    ****** *** ****** **** ********* ***** **
  • Night owl Night owl:
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    **** dready* ***** *** ******* ***
  • Brother Brother:
  • Brother Brother:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ****** **** * ***** ******** ****** ***** ***** **** ***** **** ****** ********* ***** ******
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
  • Brother Brother:
    ****** dready*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** ** ********* ******* ****** dready ******* ***** ****** dready*
  • Brother Brother:
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** ** ******* ****** ******* ******* **** ******** ***** ******* *** *******
  • A ax-b:
    **** ****** *** **** ****** ** ******* ******** *** dready**** **
  • Brother Brother:
    +1
  • Brother Brother:
    ******* ****** ******* **
  • Night owl Night owl:
    * ******** ******** **** ********* ****** ******* ******* ******** ****** ********** ****** ***** ****** ****** **********
    +1
  • A ax-b:
    ****** ******* dready* *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ***** **** ** *** * ***** ****** *********** * ** ******** ******* ****** ******* **
    Night owl Night owl: ****** ****** ***** **** ** *** * ***** ****** *********** * ** ******** ******* ****** ******* **