Keşke bu arkadaşa bişiler içirmeseydik (gen seçimi)

G0FRET

Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar 1. Growum (ak-48fem) bittikten sonra 2.ye geçmeyi düşünüyorum tabi biraz sistemi değiştireceğim yükselteceğim ama hangi geni almam gerektiği konusunda kararsızım ak-48 indica dom hybrid bir gen fakat 2. Yapışımda sativa ağırlıklı olmasını istiyorum yani yatağa yapışmayayım ama çok da enerji vermesin gibi :D bir kaç tane seçenek düşündüm ama kararsızım sizinde tadına baktığınız kafasını beğendiğiniz ve önerdiğiniz varsa bekliyorum...(sponsordan almayacağım o yüzden sponsorda mevcut olmak zorunda değil)
Aklımdakiler: amnesia fem-blue dream fem-girl scout cookies

szrlkrsii

Müptezel
kanka ben de indicadan sonra bi sativa grow yapıyım diye amnesia haze yaptım sımdı yenı yenı ıcıyorum cok güzel kafası var iyi de oturuyosun

Serrkan54

Yeni üye
Arkadaşlar sevdiğim biri böyle bir karbonfiltre hediye dediğine göre üst sınıf bişeymiş görüşlerinizi alabilirmiyim 615BDFF6-C135-4D53-AB3E-B5B6D45A060D.jpeg

pineappleexpress

Kıdemli Üye
kanka ona bakarsan bunların kafa yorumlarını da aynı şekilde bulabilirsin :) öncelikle hepsi sativa ağırlıklı olduğundan koltuğa yapışıp kalmazsın. gün içinde tüketime bile uygun. enerji ve mutluluk, neşe verici etkileri var. fiziksel negatif etki yok kafayı etkiliyor genellikle. ağız kuruluğu dışında negatif etki yok gibi bir şey. aşağı yukarı önerdiklerimin ortak özellikleri. çok yoğun veya yüksek miktarlar kullanımında paranoya veya anksiyete yapabilir kafa yüksekken yatağa yatınca:) ama korkulacak ciddi bi yoğun etki olarak düşünme. bu şekilde kullanımda çoğu genetiğin böyle yan etkileri oluyor. amnesia haze tavsiye ederim.

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Arkadaşlar sevdiğim biri böyle bir karbonfiltre hediye dediğine göre üst sınıf bişeymiş görüşlerinizi alabilirmiyim Ekli dosyayı görüntüle 5638
kanka bu başlığa biraz saçma olmamış mı sence de bu soru? chat veya yeni başlık ile sorsaydın keşke. karbon filtre değil de fan gibi göründü bana. ama bu model dandik veya ucuz bişey görmedim. muhakkak kalitelidir.

Kanka

Administrator
Yönetici

G0FRET

Üye
kanka ona bakarsan bunların kafa yorumlarını da aynı şekilde bulabilirsin :) öncelikle hepsi sativa ağırlıklı olduğundan koltuğa yapışıp kalmazsın. gün içinde tüketime bile uygun. enerji ve mutluluk, neşe verici etkileri var. fiziksel negatif etki yok kafayı etkiliyor genellikle. ağız kuruluğu dışında negatif etki yok gibi bir şey. aşağı yukarı önerdiklerimin ortak özellikleri. çok yoğun veya yüksek miktarlar kullanımında paranoya veya anksiyete yapabilir kafa yüksekken yatağa yatınca:) ama korkulacak ciddi bi yoğun etki olarak düşünme. bu şekilde kullanımda çoğu genetiğin böyle yan etkileri oluyor. amnesia haze tavsiye ederim.

haklısın dostum teşekkür ederim yardım için

nasa

Doktor
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar 1. Growum (ak-48fem) bittikten sonra 2.ye geçmeyi düşünüyorum tabi biraz sistemi değiştireceğim yükselteceğim ama hangi geni almam gerektiği konusunda kararsızım ak-48 indica dom hybrid bir gen fakat 2. Yapışımda sativa ağırlıklı olmasını istiyorum yani yatağa yapışmayayım ama çok da enerji vermesin gibi :D bir kaç tane seçenek düşündüm ama kararsızım sizinde tadına baktığınız kafasını beğendiğiniz ve önerdiğiniz varsa bekliyorum...(sponsordan almayacağım o yüzden sponsorda mevcut olmak zorunda değil)
Aklımdakiler: amnesia fem-blue dream fem-girl scout cookies
WW-WALTER WHİTE-WHİTE WİDOW buların üçüde aynı genetiktik baskın indicadır ancak kafası sativa kafasıdır 3 4 saat gülmeli eğlenceli munchiesli bir mod sonrası için güzel temiz bir uyku öneririm

G0FRET

Üye
WW-WALTER WHİTE-WHİTE WİDOW buların üçüde aynı genetiktik baskın indicadır ancak kafası sativa kafasıdır 3 4 saat gülmeli eğlenceli munchiesli bir mod sonrası için güzel temiz bir uyku öneririm

munch düşemeyen düşmeyi sevmeyen bir insanım dostum karnım acıkırsa bi el sigarası daha yapıyorum 3 gün sigara kahve ile yaşadığımı biliyorum biraz daha konuşturançenemi düşüren eğlendiren bir şeyler arıyorum var mı önerin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!