Kaygı, depresyon için hangi türü öneriyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19929
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19929

Guest
Aşırı stres yüklüyüm arkadaşlar gelecek kaygım var zihnimi çok meşkul ediyor Buda mutsuzluğu getiriyor tabi ki. Bu durumda indica mı sativa mi tercih etmem gerekir? Özellikle bir tavsiye genetiğiniz var mı?

kaiser

Kıdemli Üye
bu durumda sigara içmeyip kendine zaman ayırıp kitap okusan, farklı şeylere yönelsen daha iyi. içtiğin hiçbir sigara senin kaygılarını azaltmayacak sadece ilk zamanlarda unutmuş gibi olacaksın ancak daha büyük anksiyete ataklarına hatta bozukluklara yol açacak. genetik tavsiyesi değil ancak bu durumları atlattıktan sonra gün içinde sativa akşamları da indica tüketirsen düzgün bir yaşam döngüsünde iyi olur. bu bir kaçış değil, dikkat et bu dönemlere, boş tavsiyeler olarak okuma bu yazdıklarımı. iyi günler

Smokycat

Müptezel
Kaygı bozukluğu (Anksiyete) benim hastalık koleksiyonlarımdan biri, mariyi doktor reçetesiyle uzun yıllar kullandım (reçeteli çok ucuza geliyordu), bu hastalık için indica türleri iyi gelir, gevşetir, rahatlatır ve uyku verir, tabii pupa yelken günde 10 tane değil, ilaç olarak kullanacaksanız akşam yemeğinden sonra bir, kesmezse yatmadan önce 1 tane daha içebilirsiniz ama birde kalmaya bakın. Allah şifa versin..

koala

tembel hayvan
çok kaygılı ve problemli olduğum bir dönemde ben de mari tüketerek çözüm aradim, durumu daha da kotulestirdi. tamiri uzun sürdü. bilincini baska yerlere aktarirsan, çözümü, hayatinin ayrıntılarını güzelleştirmeye çalışırsan sen kazanırsın ayriyeten kendini kaygılı ve olumsuz hissettiğin zamanlarda da mariye muhtaç gibi hissedebilirsin bu da ciddi bir bağımlılık ve dert. kolay gelsin dostum

Kanka

Administrator
Yönetici
ya salla kanka bak git bi mexican yapıştır tamam mı , modun tam olarak şöyle madem yarın ölücez bugun gulelım modundasın hıc bı kaygı endişe yoktu o geni içtiğimde ama bunun ıcınde bı doktora gorunup uzman tavsiyeside alabılırsın ben öyle yapıyorum

u.g

Üye
Aynı hastalıkla mücadele ediyorum ve eğer almıyorsan en kısa sürede bir psikiyatristten yardım almanı öneririm. Mari kullanımımına gelirsek, doktorumdan saklamadım ki kendiside ülkede reçetelendirilebilse bende hastalarıma yazabilirim diyen bir tip (minor depresyon için). Mari+ilaç ilk 2 ay harikaydı, sonrasında durum ağırlaştı ve doktorum mariye ara vermemi önerdi şuan iyiyim, ara vermedim ama aşağıda bahsettiğim gibi kullanıyorum.

eğer kaygın atak şeklinde geliyorsa;

Anksiyete ve panik atak ve kaygı konusunda mari kullanımına gelirsek, ilaç olarak değil yardımcı olarak bakmalısın ve doktorunun reçete ettiği ilaçları kullanmalısın bunun yanında evde keyif yaparken veya uykudan önce mari tüketebilirsin. atak sırasında kullandım (çeşitli türleri) sadece anksiyetem kuvetlendi hoş olmadı.

Ü

Üye silindi 19929

Guest
tam olarak anksiyeteye uygun mu bilemiyorum ama durumum şöyle kardeşler gelecek hayat ile ilgili dünyanın yükü üzerimde gibi zihnim çok aktif düşünceler hiç durmuyor negatif tabi. Hepinze candan teşekkür ederim samimiyetinizi hissettim. Mexican air birde indica tavsiyesi alayım

Smokycat

Müptezel
birde indica tavsiyesi alayım

Northern Lights, indica, kokusu az, yüksekliği az, relax yeteneği yüksek, https://www.leafly.com/strains/northern-lights . Mari veya ilaç tabii ki tedaviye dönük değil tedaviye yardımcı malzemelerdir, esas tedevi kendimiziz, sendeki rahatsızlığın çok daha ağırını geçirdiğim için iyi tanırım, olumsuzu olumluya çevirmek kolay değil ama mümkün. Konunun uzmanı bir doktor ve-veya konuda yazılmış kitapların çok yardımı olabilir..

Smokycat

Müptezel
  • Northern Lights kullanananların:
Relaxed
59% relax olduğunu söylemiş

Happy
49% kendini mutlu hissetmiş

Sleepy
39% uykusu gelmiş

Stress
38% strese yardımcı olduğunu söylemiş

Pain
29% ağrıya iyi geldiğini söylemiş

Anxiety
28% anksiyeteye iyi geldiğini söylemiş

Dry mouth
30% ağız kuruluğu hissetmiş

Dry eyes
15% gözlerinin kuruduğunu hissetmiş

Dizzy
7% baş dönmesi hissetmiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *********