Kaybedenler kulübü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27466
  • Başlangıç tarihi

34Trip

Üye
Anlıyorum kn
Kanka gelir, ondan şüphen olmasın ama genetik seçme, indica-sativa falan hikayeee. İki kez farklı zamanlarda sipariş geçtim. Photo Super lemon haze diye sipariş geçtiğim tohumlar indica auto çıktı. Daha bardakta 13. gününde çiçeğe girdi: 5 gram hasat aldım. İndica genetik sipariş geçtim özürlü sativa geldi. Tohumların 3/1'i patlamadı. Forumdada haftada bir kez mutlaka karşılaşıyoruz sponsor sıkıntılarıyla. Adam indica genetik seçmiş, sativa gelmiş, auto istemiş photo gelmiş, sakat gelmiş, patlamamış, photo tohum diye veg'de tüm stres yaşatacak eğitimleri veriyor sonra bitki auto çıkıp 5-10 gram hasat alıyor vs vs, geç gelmesini kusurdan saymıyorum bile. Biraz araştır anlarsın. Anlayacağınız sponsor bizlerle taştaş geçiyor. Artık torbacı tohumumu koyuyor, kendi ürettiği tohumları genetik diye satıyormu orasını bilemem. "Bi hataları olduysa telafi ediyorlar" gibi söylentilere kulak asma, o an keyifleri varsa ediyor olabilirler fakat ben defalarca yazmama fotoğraflarla kanıtlamama ve arada sırada hatırlatmama rağmen iplenmedim. Whatsapp konuşmalarımız duruyor. Eğer forum yönetimi degenetica veya kusheed'in kendisi değilse sponsoru bir an önce uyarıp adam gibi iş yapmasını isteyebilir veya başka sponsor bulabilir ve üyelerini mağdur etmez. Senelerdir bu gerçekleşmediğine gör

Kanka gelir, ondan şüphen olmasın ama genetik seçme, indica-sativa falan hikayeee. İki kez farklı zamanlarda sipariş geçtim. Photo Super lemon haze diye sipariş geçtiğim tohumlar indica auto çıktı. Daha bardakta 13. gününde çiçeğe girdi: 5 gram hasat aldım. İndica genetik sipariş geçtim özürlü sativa geldi. Tohumların 3/1'i patlamadı. Forumdada haftada bir kez mutlaka karşılaşıyoruz sponsor sıkıntılarıyla. Adam indica genetik seçmiş, sativa gelmiş, auto istemiş photo gelmiş, sakat gelmiş, patlamamış, photo tohum diye veg'de tüm stres yaşatacak eğitimleri veriyor sonra bitki auto çıkıp 5-10 gram hasat alıyor vs vs, geç gelmesini kusurdan saymıyorum bile. Biraz araştır anlarsın. Anlayacağınız sponsor bizlerle taştaş geçiyor. Artık torbacı tohumumu koyuyor, kendi ürettiği tohumları genetik diye satıyormu orasını bilemem. "Bi hataları olduysa telafi ediyorlar" gibi söylentilere kulak asma, o an keyifleri varsa ediyor olabilirler fakat ben defalarca yazmama fotoğraflarla kanıtlamama ve arada sırada hatırlatmama rağmen iplenmedim. Whatsapp konuşmalarımız duruyor. Eğer forum yönetimi degenetica veya kusheed'in kendisi değilse sponsoru bir an önce uyarıp adam gibi iş yapmasını isteyebilir veya başka sponsor bulabilir ve üyelerini mağdur etmez. Senelerdir bu gerçekleşmediğine göre...
Knka valla benim ilk alışverişim. Photo auto bile yeni yeni öğrendim ki öyleyse insanların emeğine yazık ki, küçük mevlalar değil bizlere göre kur yüzünden.1000 TL ye 5 tohum alıp birde böyle muhabbetler olursa sıkıntıya düşeriz. Ben sıkıntıya düşersem, herkes düşer kafalarına göre

Anlıyorum kn

Knka valla benim ilk alışverişim. Photo auto bile yeni yeni öğrendim ki öyleyse insanların emeğine yazık ki, küçük mevlalar değil bizlere göre kur yüzünden.1000 TL ye 5 tohum alıp birde böyle muhabbetler olursa sıkıntıya düşeriz. Ben sıkıntıya düşersem, herkes düşer kafalarına göre
Ben parasını geçtim, en önemlisi insanların planlanmış zamanını hiç ediyorlar. Zaman geçsin görürsün kanka tohumlarının kalitesini. Ha sponsordan güzel hasat alan yok mu vardır ancak yurtdışından aldığın 100 auto tohumun 99'u problemsiz çıkar, sponsordan aldığın 100 auto tohumun 30'u photo çıkar, 20'si patlamaz, 20'si dandik tohum, 10 tanesi farklı genetik gelir, 20 tanesi doğru çıkar o da sana denk gelirse :)

34Trip

Üye
Ben parasını geçtim, en önemlisi insanların planlanmış zamanını hiç ediyorlar. Zaman geçsin görürsün kanka tohumlarının kalitesini. Ha sponsordan güzel hasat alan yok mu vardır ancak yurtdışından aldığın 100 auto tohumun 99'u problemsiz çıkar, sponsordan aldığın 100 auto tohumun 30'u photo çıkar, 20'si patlamaz, 20'si dandik tohum, 10 tanesi farklı genetik gelir, 20 tanesi doğru çıkar o da sana denk gelirse :)
Yola çıkmış gelince tekrardan bu yorum altında buluşalım knka. Sonuçlarını da söylerim. Ayrıntıları paylaşırım. Gerekeni de gereken kişiye söyleriz

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Kanka gelir, ondan şüphen olmasın ama genetik seçme, indica-sativa falan hikayeee. İki kez farklı zamanlarda sipariş geçtim. Photo Super lemon haze diye sipariş geçtiğim tohumlar indica auto çıktı. Daha bardakta 13. gününde çiçeğe girdi: 5 gram hasat aldım. İndica genetik sipariş geçtim özürlü sativa geldi. Tohumların 3/1'i patlamadı. Forumdada haftada bir kez mutlaka karşılaşıyoruz sponsor sıkıntılarıyla. Adam indica genetik seçmiş, sativa gelmiş, auto istemiş photo gelmiş, sakat gelmiş, patlamamış, photo tohum diye veg'de tüm stres yaşatacak eğitimleri veriyor sonra bitki auto çıkıp 5-10 gram hasat alıyor vs vs, geç gelmesini kusurdan saymıyorum bile. Biraz araştır anlarsın. Anlayacağınız sponsor bizlerle taştaş geçiyor. Artık torbacı tohumumu koyuyor, kendi ürettiği tohumları genetik diye satıyormu orasını bilemem. "Bi hataları olduysa telafi ediyorlar" gibi söylentilere kulak asma, o an keyifleri varsa ediyor olabilirler fakat ben defalarca yazmama fotoğraflarla kanıtlamama ve arada sırada hatırlatmama rağmen iplenmedim. Whatsapp konuşmalarımız duruyor. Eğer forum yönetimi degenetica veya kusheed'in kendisi değilse sponsoru bir an önce uyarıp adam gibi iş yapmasını isteyebilir veya başka sponsor bulabilir ve üyelerini mağdur etmez. Senelerdir bu gerçekleşmediğine göre...
Merhaba dostum,

Buraya birakiyorum sponsor tohumu bubblegum kush.
6 tohum 6 sida patladi.
Bu 3. Alışverişim bahsettigin sorunlarile hic karsilasmadim.
He bu bahsettiklerin olmuyor demek degil muhakkak oluyordur ama bu hizmeti karalamaya gerek de yok.
Spomsor olmasaydi bubsite de olmazdi bir cok insan ordan tohum alip bu sitede nasil yetistirecegini ogreniyor bu hizmet icin tesekkur etmek varken boyle olumsuz elestiriler yapmanin hic manasi yok.

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Ayrica bu degerlendirmeyi yapabilmek icin kac defa Alışveriş yaptin bilmek isterim.
Ben yurd disindan da tohum oliyorum oradan gelen tohumlarin ne oldugunu nereden biliyorsun?
Bu tohumlar da ispanyadan geliyor adamlar bu isi yasadisi yapiyor oyle rahat rahat dukkan acamiyorlsr kanka o kadar karisiklik olmasi dogal degilmi?

Merhaba dostum,

Buraya birakiyorum sponsor tohumu bubblegum kush.
6 tohum 6 sida patladi.
Bu 3. Alışverişim bahsettigin sorunlarile hic karsilasmadim.
He bu bahsettiklerin olmuyor demek degil muhakkak oluyordur ama bu hizmeti karalamaya gerek de yok.
Spomsor olmasaydi bubsite de olmazdi bir cok insan ordan tohum alip bu sitede nasil yetistirecegini ogreniyor bu hizmet icin tesekkur etmek varken boyle olumsuz elestiriler yapmanin hic manasi yok.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı yani ? Burada neredeyse gün aşırı görüyoruz sponsorun sıkıntısını, buna dur demek varken "ben aldım benimkiler sıkıntısız çıktı" demek bencilce değil mi? Bak yukarıda açıklamamda misal vermişim; " Yurtdışından aldığın 100 auto tohumun 99'u problemsiz çıkar, sponsordan aldığın 100 auto tohumun 30'u photo çıkar, 20'si patlamaz, 20'si dandik tohum, 10 tanesi farklı genetik gelir, 20 tanesi doğru çıkar o da sana denk gelirse :)" İstisnalar kaideyi bozmaz kanka. Yorumda sponsordan aldığın hasatı örnek gösterip paylaşman, sponsor yüzünden sıkıntıya düşen, zamanı hiç olan yüzlerce insanı haksız çıkarmaz. Ben eleştirimi karşımdaki esnafa göre yapıyorum, forumun havalandırma sponsorunu denk geldiğim her başlıkta överim, çünkü adamlar işini düzgün yapıp karşısındakini insan yerine koyuyor. Ama tohum sponsoru seni insan yerine bile koymuyor.

Ayrica bu degerlendirmeyi yapabilmek icin kac defa Alışveriş yaptin bilmek isterim.
Ben yurd disindan da tohum oliyorum oradan gelen tohumlarin ne oldugunu nereden biliyorsun?
Bu tohumlar da ispanyadan geliyor adamlar bu isi yasadisi yapiyor oyle rahat rahat dukkan acamiyorlsr kanka o kadar karisiklik olmasi dogal degilmi?
Biraz oku kanka, bak sorduğun soruların hepsine üst yorumlarda cevap vermişim zaten.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********