Katkılı kubar

buRROCK

Üye
Ramazanda dayımlar iftara geldi. 40 küsür yaşlarında dayı oğlu var yemekten sonra balkonda buluştuk. Baktım bir tekli çıkarttı iki nefes aldıktan sonra uzattı. Bir nefes aldım tekrar bana uzattığında kafası gelmeye başlamıştı. Durumu az çok anlayıp ikinci dumanı formaliteden alıp bu kadar yeter bana diyip bıraktım. İçeri dönüp çayı elime aldığımda zirve yaşıyordum. Abi geldiğinde yüzünde ki ifade değişmişti. Yarım saat sonra normale döndüm. 15 dakika sonra tekrar çıktık balkona bu sefer yanımda başladı işçiliği. Bildiğin Adıyaman tütünü toz haline getirmişler abi bu ne dedim.
Katkılı kubar dedi. Dedim abi gram ot tadı ve kokusu yok. O yüzden bunu içiyorum saat başı bir tane dedi. Dedim afedersin ama sen yraaa yemişsin :D
Güldü sonra uzattı yaktım iki derin nefes üst üste aldım. Uzattım dedim yeter. Peşine çay ve bir adet boş yaktım. Ama kafam o kadar hızlı yükseldi ki ne yapacağımı şaşırdım. Kimseyle muhatap olmadan direkt kenefe koştum.
Bu arada kenefte kalma rekoru sülalede bendenize aittir :D oturdum klozete başladım hayatı sorgulamaya kafam felaket güzel ama öyle temiz değil bildiğin bonzai kafası. Ben tuvalette fenalık geçirmeye başladım ve istifra ettim. Saate baktım daha 15 dakika olmuş. Elimi yüzümü yıkadım peşine de 5 dakika insta da takılıp aynada kendimi kontrol edip çıktım.
Nerdesin len dedi çıkınca.
zıçtım diyip geçiştirdim hadi bi tane daha yapıyorum dedi. Dedim abi benden bu kadar. İstersen bırakayım sana biraz takılırsın dedi. Dedim eyvallah ben pek sevemedim kafasını ve konusunu kapattım.

Bu bayram bi ufağı ile köyde denkleştik ona sordum yok mu bir şey diye. Met var dedi abi sen de mi dedim. Arkadaşlarla sabaha kadar oturcağımız zaman uykuyu alsın diye çekeliyorum dedi. Sonra ramazanda ki olayı anlattım. O kadar söyledim dinlemiyor nakodumun salaa dedi :D
LA oğlum içmeyin şunu. Benim esrar takılan arkadaşım var. Güzel cigara olmadığı için bundan içmeye başladı. Kafası 15-20 dakika cigara ile alakası yok. Buna bağımlı oldu esrar artık kafa yapmıyor adamda. Güzel cigara var. İçmiyor o boktan içiyor. İçme diyorum engelliyorum ama hala içiyor. Bağımlılık yapıyor dikkat edin. Adam bırakamadı yaa sktimin şeyini.

AmsterMan

Yeni üye
beyler o satılan maddenin kubarla ilgisi yok. ismini hatırlamadığım bir ot ve bonzai karışımıykla yapıyorlar.

M a k a v e l i

Yeni üye
brom haklısın eyvallah ama cebinde alkol içecek parası olmayanlar var, hatta arkadaşlarıyla 25 25 50 tl alanlar bile var. burdaki hata ne torbacıların . ne de içicilerin.. tek hata var o da devletimizin ve milletimizin düşüncesizliği
Eyvallah kanka katılıyorum zaten sonuna kadar 1 numaralı suçlu devletimizin bunu göz göre göre halkına verilmesine göz yumuyor oluşu halkta inanılmaz bilinçsiz olunca felaketler kaçınılmaz oluyor ama dediğim gibi bu bokun da tinerden çakmak gazından bi farkı yok sigara ucunda içince kubar olmuyor Zorunluluk diye bişe de yok kankam paran yoksa içmezsin eğer 25 TL parası varsa ve bunu alıyorsa kusura bakma ama bağımlının bağımlısıdır O zaman da tedavi olmalarını öneririm kardeşlere sağlıktan akıl sağlığından önemli bişe yok kankam saygılar

M a k a v e l i

Yeni üye
Kanka çok alakasız yazmışsın onu kafası ne çakmak gazına ne tiner benzer hepsinden daha iyidir
Kanka ben içinde kullanılan kimyasallar yönünden bahsetmiştim kullanan arkadaşlarım var hızlı gelip hızlı giden bi kafası var anlattıklarına göre demek istediğim aseton am içen tiner çekip çakmak gazı da çeker kafa olarak daha iyi kötü orasını bilemicem Beton kafa ama bana göre :)

ogkuş

Üye
Kanka ben içinde kullanılan kimyasallar yönünden bahsetmiştim kullanan arkadaşlarım var hızlı gelip hızlı giden bi kafası var anlattıklarına göre demek istediğim aseton am içen tiner çekip çakmak gazı da çeker kafa olarak daha iyi kötü orasını bilemicem Beton kafa ama bana göre :)
Kanka ben am içiyorum da çakmak gazı Bali içmem kafaları iyi değil bide bazıları uzun sürüyor kafası

Ü

Üye silindi 21256

Guest
Brom Bizim Böyle Maddelere düşmemizi sağlayan DEVLETve HALKTIR
BONZAİ BAĞIMLILIK YAPIYORSA SEBEBİ SİZSİNİZ TÜRKİYE.... İnsanlar alkol takılıyor peki alkol kullanmayan kurucular ne yapacak düşüncesiz insanlar.... allah yolumuzu açık ettsin

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Brom Bizim Böyle Maddelere düşmemizi sağlayan DEVLETve HALKTIR
BONZAİ BAĞIMLILIK YAPIYORSA SEBEBİ SİZSİNİZ TÜRKİYE.... İnsanlar alkol takılıyor peki alkol kullanmayan kurucular ne yapacak düşüncesiz insanlar.... allah yolumuzu açık ettsin
Adamlar içmeyin diyor. Bu öldürenden var onu da ona rağmen içiyorsan iç diyor!!!

Locote

Yeni üye
2 3 ay kadar katkı kubara takılmıştım. Dagiticisina gore içeriği de değişiyor. Ama iyi bir şey olmadığını bilmeniz yeter. Arkadaşın dediği gibi eroin dahi girer içine. Ama ucuz olur tütün benzeri görüntüsü vardır(farklı renkleri de olduğunu sizden öğreniyorum) tütünle karıştırıldığı için zaten o görüntü. Plaka şeklinde yapılır tütünle yoğrulur. Maliyeti ucuz torbacı satış fiyatı bizim orda gramı 20lira tabi bağlantınızı göre değişir (2021 yazı). Sigara ucu, şaşal, bong, kova şeklinde içilir. Oldukça ağırdır o yüzden bir kere şaşal vurdum gerisi sigara ucu. kova insan işi değildir bunda ölüm tribi garantili. :D
Ekstradan pis bir huyu vardır cilde zarar vermekle kalmaz yine bizim orda dedikleri hapishane hastalığına sahiptir.
Hapishane hastalığı: vücudunuzun çeşitli yerleri kaşınır sürekli. Bir ucun 15-45dk kafası var.
Ölüm tribine girmisligim var bununla. Tavsiye edilmez. Kolay gelsin

Buzlamp

Yeni üye
Konuyu hortlatıyorum çoğu bilgi eksikliği var herkes bi kere düşmüş anlaşıldığı kadarıyla da bu s*kt*ğ*m*n maddesi 100 gr tütüne 1 gr am’4 ay önce Adana piyasasıyla 550 tl tarım ilacı aseton bilye tekniği ile elde sallanarak tütüne akıtılıp veyahut mixerden geçirilen ağaç yaprağı ya da ineğin yediği ot gibi vs ürünler ile yapılıp Hatay İskenderun Esentepe kısmında 30 liraya 3 gr alıp 30 ayrı abi o güzel koyuyorsun bi 30 daha koysana diyip en son hesabı 100 e tamamlayıp 10 gr alıp 3 4 gün kovaya kapak koyup 10 ar saniye arayla 2 kapak alıp 2 saat yok olduğun mevzudur şuan için katkılı kubar yani tarım ilacı am aseton olayı yok denecek kadar azdır bütün am tarım ilacı hepsi esrar nargile likitine ve Alanya piyasasını sallayan a4 kağıda çekilmiştir esrar nargile likiti şuan için Adana Gaziantep Mersin İskenderun civarında aktif olarak dönmektedir AM bulamazsın şuan piyasada çünkü 1 gr am ile 5 tane 40 cl likit çıkıp tanesi 700 800 gibi faiş fiyatlarla satılıp 2 duman alınca yüzün güler yüz modunda kalıp 20 dakikada kafasının bittiğidir

Zyrax

Yeni üye
Bonzai ile aynı katkıyı kullanıyorlar aseton am katkısı ve eşyayı bastığı çay adını unuttum bastığı çayın 1000ml AMden ve 100 kg mu ne çıkıyor diye biliyorum bizim bi abi kendi yapıyordu am yani katkısı pahalı ama

greenroomArtvin

Yeni üye
Arkadaşlar size kısacası tarifi söyleyeyim yurtdışından 100 Gr damiana tea sipariş veriyorsunuz ve yine yurtdışından posta yoluyla sentetik kannabinoid sipariş veriyorsunuz 100 ml asetona 1 Gr sentetik atiyorsunuz ve bunu damıana cayida siprey yondemi ile emdiriyorsunuz peceteye kagita neye emdirirseniz ve sonra ebenizin a...mini goruyosunuz içmeyin bulaşmayın kısa dönemde zarar vermez ama uzun dönemde bütün organların iflas eder...bir çok insan bunu görmüştür ama damıana olduğunu bilmez https://www.eatwholefoods.co.uk/product/damiana-leaf-herbal-tea/

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 21256

Guest
Arkadaşlar size kısacası tarifi söyleyeyim yurtdışından 100 Gr damiana tea sipariş veriyorsunuz ve yine yurtdışından posta yoluyla sentetik kannabinoid sipariş veriyorsunuz 100 ml asetona 1 Gr sentetik atiyorsunuz ve bunu damıana cayida siprey yondemi ile emdiriyorsunuz peceteye kagita neye emdirirseniz ve sonra ebenizin a...mini goruyosunuz içmeyin bulaşmayın kısa dönemde zarar vermez ama uzun dönemde bütün organların iflas eder...bir çok insan bunu görmüştür ama damıana olduğunu bilmez https://www.eatwholefoods.co.uk/product/damiana-leaf-herbal-tea/
kankam sağlam kanal yokki alam *** içek doya doya

Ü

Üye silindi 21256

Guest
bunları marilerede sıkıyolar dimi knk sokaktakilerde

Ü

Üye silindi 21256

Guest
internetteki knk senin bahsettiğin gibi yerlerde mesela :) gizli gönderim yapıyolardır dimi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********