Katkılı kubar

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Bu katkılı kubar denilen etken maddesi am olan şeye şehir dışında calisitigim için bu aralar memlekette değilim grow sigarası da bitti mecbur buna takiliyorum bir ara buna kova ya düştüm hayatımın en büyük hatası ,bir aydır bişe icmemistim hiç bişe bundan bir kapak aldım 10 saniye sonra arabaya dayandım devrilmemek için Allah'a yalvardım, önümde zeytin ağacı vardı yeminle o agac nasıl sallanıyor lan düştüm düşecem sonra yavaşça kaputtan yere comeldim 1 saat öyle oturdum yolun ortasında gözler kapalı yanımdan geçenler buna nlmus **** bu nasıl kafa ne yaşıyor bu diyenleri duyuyorum ama tepki veremiyorum adamlar kahkaha atarak geçiyorlar yanımdan bı saat kadar oturdum kalktıgim gibi kustum ama nasıl kusma öyle bir kafa yani nadir yasadigim kafalardandi tabi tam kafa da denirse işte , He mecbur kaldığında maalesef içiyorsun şaşalda sigara ucunda fena değil ama kova içilmez bozuyor adamı hele ara verdikten sonra filan yamultuyor , şuan dehşet tüketiliyor maalesef devlet esrarın önünü keserek iyi bişey yaptığını zannediyor ama insanları daha beter kimyasala düşürüyor farkında değil.

loris

Yeni üye
Bu katkılı kubar denilen etken maddesi am olan şeye şehir dışında calisitigim için bu aralar memlekette değilim grow sigarası da bitti mecbur buna takiliyorum bir ara buna kova ya düştüm hayatımın en büyük hatası ,bir aydır bişe icmemistim hiç bişe bundan bir kapak aldım 10 saniye sonra arabaya dayandım devrilmemek için Allah'a yalvardım, önümde zeytin ağacı vardı yeminle o agac nasıl sallanıyor lan düştüm düşecem sonra yavaşça kaputtan yere comeldim 1 saat öyle oturdum yolun ortasında gözler kapalı yanımdan geçenler buna nlmus **** bu nasıl kafa ne yaşıyor bu diyenleri duyuyorum ama tepki veremiyorum adamlar kahkaha atarak geçiyorlar yanımdan bı saat kadar oturdum kalktıgim gibi kustum ama nasıl kusma öyle bir kafa yani nadir yasadigim kafalardandi tabi tam kafa da denirse işte , He mecbur kaldığında maalesef içiyorsun şaşalda sigara ucunda fena değil ama kova içilmez bozuyor adamı hele ara verdikten sonra filan yamultuyor , şuan dehşet tüketiliyor maalesef devlet esrarın önünü keserek iyi bişey yaptığını zannediyor ama insanları daha beter kimyasala düşürüyor farkında değil.
bizde yokluktan içiyoruz her gün en az 100 lira gidiyor az veriyor bide i.neler.. dediğin gibi sigara ucunda güzel kovasınıda çok içtim bayıyor bi süre sonra dışarda içemiyorum zaten çok tribe sokuyor beni yürüyemiyor insan sokakta
(evdekilerden bile çekindiğim oluyor bazen kafası varken hep bana bakıyolar zannediyorum ama aslında yok öyle bişey) ne olduğuda belli değil yaş oldu 30 küsür ağzını süresi gelmiyor insanın ama bişey olmayınca hayır diyemiyosun maalesef..

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
bizde yokluktan içiyoruz her gün en az 100 lira gidiyor az veriyor bide i.neler.. dediğin gibi sigara ucunda güzel kovasınıda çok içtim bayıyor bi süre sonra dışarda içemiyorum zaten çok tribe sokuyor beni yürüyemiyor insan sokakta
(evdekilerden bile çekindiğim oluyor bazen kafası varken hep bana bakıyolar zannediyorum ama aslında yok öyle bişey) ne olduğuda belli değil yaş oldu 30 küsür ağzını süresi gelmiyor insanın ama bişey olmayınca hayır diyemiyosun maalesef..
Öyle kanka öyle içilecek şey değil aslında bakma ama mecbur hafif kafa sallasin diye iciyoruz , bu devlete yazıklar olsun bağnaz baskıcı cahil cuhele biriysel özgürlügumuze mudahele edenlere benim cigara icmemden devletene ne kardeşim ben bunu içiyorum diye yetiştiriyorum diye sen ne hakla bana denetim baskı uygularsin olacak şey değil daha özgür günler yakındir ins.

Herturlu

Yeni üye
Benimde elime geçti bi aralar ama bulaşılacak şey değil, kafası desen kafa değil tadı desen zaten mideni bulandırıyor. Kubar diyolar ama hikaye kubarın k si yok tamamen değişik kubarla aynı renkte toz bir madde kokusu iğrenç zaten. Benim yaşım genç ama illaki benden gençlerde vardır denememiş arkadaşlar belki burda okurlar görürler, bulaşmayın, ortamında dahi durmayın. Yok kardeşim benim elime geçti illa denicem diyorsanızda bol bol su tüketin vücut dışarı atsın çünkü bu kimyasal zehir başka birşey değil saygılar

99Grind

Üye
kendinizi tütün içine koydum diye ot türevi birşey içiyomuş gibi kandırmayın. gidin meth için canınız kıymetsizse aw aynı bok

noone

Üye
bonzainin torunu olur kendisi knka, çok bulaşmamak lazım kafayı güzel yakar moron eder adamı.

Ü

Üye silindi 25437

Guest
Yeşil yapraklı ne varsa kahve öğütücüde toz haline getiriyolar sonra sentetik thc JWH-018 asetonla seyreltip bu toz yeşil yaprakları uyguluyorlar yeşil hafif kahve rengine dönüyor bu maddeyi millete kubar diye iteliyolar almayın kullanmayın bildiğiniz bonzai bu

Ü

Üye silindi 21256

Guest
tarifi bilen paylaşabilirmi dmt paylaşan var mantar paylaşan var bunun yok nedense

xOutdoor

Üye
Dolapdere de zımbalı fiş halinde satılıyor. 50lik eşya adaleti fena değil. Hem yeşil hemde sarısı var. Sarı eşya yeşile nazaran daha etkili. Nasıl yapıldığı hakkında bi fikrim yok. Ama kubarla yakından uzaktan alakası yoktur bu dalganın. Tavsiyem içilmemesi. Ama bizde mecbur hasata kadar boş kalmamak için kazandırıyoruz cankilere.

ogkuş

Üye
Knka katkili dedigi kina bonzai ne bilim sacma sapan seyler ekleyip cogaltiyolar erion bile var icinde ciddi anlamda cunku sole dusun ben bi kavanoz yapraktan kuru buzla kubar yaptim cikan ciddi anlamda 1 avuc he sole 2 3 kere dha o islem yapiliyomus ama ben resmen kiyamadim o bi kavanozu sarip sarip kapak yapip ictim efso kafa yapti yani 100 gram yapraktan cikan 15 20 gram o yuzden kimsede saf kunar satmiyo ha bonz icmisin ha onu o yuzdende kafa yapiyo heleki en son bana katkili kubar dediler kardesim 5 5 tadini bilirim cok iyi biz burda buyuk yapraklara fan yapragi falan onlara 5 5 deriz onun tadi geliyo anlamsizca kafa yapiyo bee ole bi aciki tadii icmedim kubarlar bu sekilde knkam
İçinde eroin varmış djeöskslslsjdkdkdldkekekekrkrkrk götümle güldüm sana

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Ramazanda dayımlar iftara geldi. 40 küsür yaşlarında dayı oğlu var yemekten sonra balkonda buluştuk. Baktım bir tekli çıkarttı iki nefes aldıktan sonra uzattı. Bir nefes aldım tekrar bana uzattığında kafası gelmeye başlamıştı. Durumu az çok anlayıp ikinci dumanı formaliteden alıp bu kadar yeter bana diyip bıraktım. İçeri dönüp çayı elime aldığımda zirve yaşıyordum. Abi geldiğinde yüzünde ki ifade değişmişti. Yarım saat sonra normale döndüm. 15 dakika sonra tekrar çıktık balkona bu sefer yanımda başladı işçiliği. Bildiğin Adıyaman tütünü toz haline getirmişler abi bu ne dedim.
Katkılı kubar dedi. Dedim abi gram ot tadı ve kokusu yok. O yüzden bunu içiyorum saat başı bir tane dedi. Dedim afedersin ama sen yraaa yemişsin :D
Güldü sonra uzattı yaktım iki derin nefes üst üste aldım. Uzattım dedim yeter. Peşine çay ve bir adet boş yaktım. Ama kafam o kadar hızlı yükseldi ki ne yapacağımı şaşırdım. Kimseyle muhatap olmadan direkt kenefe koştum.
Bu arada kenefte kalma rekoru sülalede bendenize aittir :D oturdum klozete başladım hayatı sorgulamaya kafam felaket güzel ama öyle temiz değil bildiğin bonzai kafası. Ben tuvalette fenalık geçirmeye başladım ve istifra ettim. Saate baktım daha 15 dakika olmuş. Elimi yüzümü yıkadım peşine de 5 dakika insta da takılıp aynada kendimi kontrol edip çıktım.
Nerdesin len dedi çıkınca.
zıçtım diyip geçiştirdim hadi bi tane daha yapıyorum dedi. Dedim abi benden bu kadar. İstersen bırakayım sana biraz takılırsın dedi. Dedim eyvallah ben pek sevemedim kafasını ve konusunu kapattım.

Bu bayram bi ufağı ile köyde denkleştik ona sordum yok mu bir şey diye. Met var dedi abi sen de mi dedim. Arkadaşlarla sabaha kadar oturcağımız zaman uykuyu alsın diye çekeliyorum dedi. Sonra ramazanda ki olayı anlattım. O kadar söyledim dinlemiyor nakodumun salaa dedi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****