Katkılı kubar

Knka katkili dedigi kina bonzai ne bilim sacma sapan seyler ekleyip cogaltiyolar erion bile var icinde ciddi anlamda cunku sole dusun ben bi kavanoz yapraktan kuru buzla kubar yaptim cikan ciddi anlamda 1 avuc he sole 2 3 kere dha o islem yapiliyomus ama ben resmen kiyamadim o bi kavanozu sarip sarip kapak yapip ictim efso kafa yapti yani 100 gram yapraktan cikan 15 20 gram o yuzden kimsede saf kunar satmiyo ha bonz icmisin ha onu o yuzdende kafa yapiyo heleki en son bana katkili kubar dediler kardesim 5 5 tadini bilirim cok iyi biz burda buyuk yapraklara fan yapragi falan onlara 5 5 deriz onun tadi geliyo anlamsizca kafa yapiyo bee ole bi aciki tadii icmedim kubarlar bu sekilde knkam

H

herbal_point

Guest
kendi growuma başlama sebebim. pgr skunklar ve katkılı kubarlar. katkılı kubarı ayırt etmesi çok kolay. bonzaiyi mixerde eleyip kına ile karıştırıyorlar. dikkatli bakarsan bonzainin ufak ufak benekli dallarını fark edersin. eğer preslenmiş ise koyu yeşil hemde siyaha yakın bir yeşil renkte oluyor. bu işin piçliği çok dikkatli olun derim.heleki bulunduğun yerde yerli ot esrar yoksa torbacıya düşen kubardan şüphelen. yerli otun olmadığı yerde kubar olma olasılığı yok!. bilinçli kalın :)

wanton

Yeni üye
Mersin bölgesinde şuan aşırı yaygın.Siyahı var yeşili var kahverengisi var.En ağırı siyah olanı.Satan kime sorsam farklı cevaplar alıyorum.Bazısı asetonla sinek ilacı diyor bazıları fare zehiri

Yıllardır ot kubar ve hash içtim bu kadar iğrenç bişey yok katkılı kubarla geçen sene tanıştık içmeyin içirmeyin lanet bişey kafasıda kimyasal kafasi.

Haftasonu çözdüm 0.5gr 100 lira. içerisinde kimyasal olduğunu biraz tecrübeli herkes anlayabilir. 30/35 dakika kafası var çok abandığında yükseklere çıkabiliyorsun fakat zevki yok tekrar alırmıyım bedava verseler içmem yüksek ihtimal en kötü cigara bile bundan iyidir diyorum.

Türkkubar?

Yeni üye
Gereksiz kimyasal ilacların veya tutün veya yaprak çalı çırpı veya kına ile karıştırılarak yapılmış adina Katkılı Kubar denilmiş "katkı" gerçeği hariç, gerçek kubarla alaksı olmayan sanal bir madde.. tüketilmemeli..
Gerçek kubar organik tarla otundan elde edilmiş sömek polenleri (trikom) dir.. kubar esrarın gün görmüş ve en kaliti halidir..

Ü

Üye silindi 14517

Guest
AM isimli sprey ister kınaya sıkın ister normal kurutulmuş yaprak yada a4 kağıt hiç farketmez.biraz fazla kaçırırsan kalp durması ve ölüme yol açabilen tehlikeli kimyasal madde.uzak durun tavsiye etmem

İsmini kubara benzerliğinden alıyor. Kubar diye içen tanıdıklarım var. Aşağılıkların yeni oyuncağı. İçmeyin. Bok için daha iyi

Chuck967

Yeni üye
çer çöp çalı çırpı yeşil renk ne varsa mixerden geçirip üstüne am-2201 jwh018 soğutucu vs. türlü kimyasallar sıkıp kubar diye servis ediyorlar önümüze kubarla tek benzerliği rengidir eroin bile var icinde kafası güzeldir eyvallah fakat yapısıda kafasıda %100 kimyasaldır cigarayla hiçbi alakası yok katkılı kubar=bonz kesinlikle tavsiye etmem icmeyin raidli sko bile iyidir bundan

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 14517

Guest
çer çöp çalı çırpı yeşil renk ne varsa mixerden geçirip üstüne am-2201 jwh018 soğutucu vs. türlü kimyasallar sıkıp kubar diye servis ediyorlar önümüze kubarla tek benzerliği rengidir eroin bile var icinde kafası güzeldir eyvallah fakat yapısıda kafasıda %100 kimyasaldır cigarayla hiçbi alakası yok katkılı kubar=bonz kesinlikle tavsiye etmem icmeyin raidli sko bile iyidir bundan

bizim burda kaç tane ölen var bu kimyasallar yüzünden yapanında satanında yatacak yeri yok. 3 kuruş para için değermiydi

Reception

Kıdemli Üye
Sprey sentetik olduğu o kadar bariz ki bizim içtiğimiz sigaralar yani kendi yaptığımız yada biri tarafından İslami usullere göre yapılan ( tabiri caizse yani düzgün şekilde) ürünler durdukça güzelleşen bu tür ürünler ise durdukça kafa yapma özelliğini yitiren ürünler ben skunk unuttum unutmuşum yani aradan belki 7-8 ay geçti buldum zehir gibi olan sigara boş tütünden farksız hale gelmiş boş ya bom boş oysa ilk gününü hatırladığım da tövbe ettiren bir şeydi yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123: