Katkılı kubar

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knkm mesela bu tarz internette satan yerlerde 1 g içimlik almak için isim adres vermeye, bankadan para yatırmaya ne dersin

Katkılı kubar falan yok kardeşim onun adı kratom’dur doğaldır şiddetli ağır bir kafası vardır.
Türkiye marihuna ile tanıştığında da İŞAJJLII DALGA ADAŞŞ diyorlardı

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Katkılı kubar falan yok kardeşim onun adı kratom’dur doğaldır şiddetli ağır bir kafası vardır.
Türkiye marihuna ile tanıştığında da İŞAJJLII DALGA ADAŞŞ diyorlardı
Katkılı kubar var kardeşim belki başka şeylerden bahsediyoruz ama benim bahsettiğim katkıdır katkı dediğim kimyasaldır. Ve toz esrarın taklididir.

Katkılı kubar var kardeşim belki başka şeylerden bahsediyoruz ama benim bahsettiğim katkıdır katkı dediğim kimyasaldır. Ve toz esrarın taklididir.

kilosu 500$ falan bu toz eşyanın eroinli diyenler de var sosyete tozuda ama bu Halis Muhlis doğal ürün He evet katkılısı varmıdır ? Mdf talaşı içen bile vardır bro

Kratom dediğin şeyin sigaraya kubara kattıkları kimyasalla bi alakası yok ikisi bambaşka şeyler kratom organik opiat bi madde ve yurtdışında denemiştim kafası çok zayıf diğer opiatlara göre. Ağır bi kafası yok yani sallamasyon konuşmuşsun kankam
Bu kratomun da salvia gibi x10-x20x30 vs dozları var kanka sen paspalına denk gelmişsin :D ama dediğin gibi olsun kankix :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
2 hafta önce kanaldan sigara bekliyorum fena harmanım iş yerinden bir arkadaş kanka bak yeni düştü tam senin kalemin kapaklık dedi ve kanıma girdi. Eve geçtim harmanlığın da verdiği acelecilik ten hiç sorgulamadan normal otu ne kadar koyuyorsam aynı şekilde kapağı hazırlayıp vurdum. Daha kovanın başından kalkarken kafasının geldiğini hissedip senin yapacağın işin diye bastım kalayı. İçeri girip montun cebinden bi tane sigara aldım balkonda bi yarım saat kadar oturdum sonra sigarayı yaktım ve içeri girip kalanını tuvalete döktüm.

Uzak durun

DeadLockyS

Yeni üye
ist esenyurt da oturuyorum tam bundan 2 yıl önce çok yaygındı istanbulda şuan bulunması zor varsa yazın :D:D çok iyi geliyo amcanın üstüne

Kickstrt

Üye
Bu katkılı denilen kubarı İst. Avcılar'da şerefsizin biri satıyordu. Kubar hesapta basıyorsun renk aynı, harbi kubar gibi siyaha kaçıp renk değişmiyor o yapışkanlık yok. 5 sene önce öldürüyordu beni, banyoda sigara yaptım yarısına gelmeden soğuk ter dökmeye başladım aynada yüzüm bembeyazdı, sanki kanım çekildi, yavaş yavaş dizim titremeye başladı sonra dizlerim çözüldü lavaboyu tutmama rağmen yere kapaklandım, kaslarım çalışmıyor. Sürünerek çok zor bir şekilde kendimi duşun altına attım, hem köpek gibi titriyordum hem kafamı kaldıramıyordum evde yardım edin diyecek kimse yok, telefon içeride almam mümkün değil, ölümüm bu şekilde salakça olmamalı diyorum bir yandan bir yandan telefona ulaşıp ambulansı arayayım diyorum ama elimi kaldırmam mümkün değil yürümek zaten imkansız felçli gibi kaldım.
Yarım saat belki daha fazla belki daha az hatırlamıyorum süreyi, yavaşça kendime geldim zorla duvarları tuta tuta yatağa attım kendimi, bir iki ay sonra o satan elemanı Show haberde gördüm, helkopter destekli polis baskını yapmışlar, söylenene göre 25 kg. malzemeyle yakalanmıştı.
Kokusu kesinlikle bitkisel gibi değildi, tadı hala genzimde, nasıl bir şeydi tarif edemem ama en yakın söyleyebileceğim şey zirai ilaç satılan dükkan kokusu gibiydi diyebilirim. Bir daha denk gelirse içer miyim? İçmeyi bırak, bu muhabbetin raconuna ters ama polise ihbar ederim..

Trefalgar

Kıdemli Üye
Bu katkılı denilen kubarı İst. Avcılar'da şerefsizin biri satıyordu. Kubar hesapta basıyorsun renk aynı, harbi kubar gibi siyaha kaçıp renk değişmiyor o yapışkanlık yok. 5 sene önce öldürüyordu beni, banyoda sigara yaptım yarısına gelmeden soğuk ter dökmeye başladım aynada yüzüm bembeyazdı, sanki kanım çekildi, yavaş yavaş dizim titremeye başladı sonra dizlerim çözüldü lavaboyu tutmama rağmen yere kapaklandım, kaslarım çalışmıyor. Sürünerek çok zor bir şekilde kendimi duşun altına attım, hem köpek gibi titriyordum hem kafamı kaldıramıyordum evde yardım edin diyecek kimse yok, telefon içeride almam mümkün değil, ölümüm bu şekilde salakça olmamalı diyorum bir yandan bir yandan telefona ulaşıp ambulansı arayayım diyorum ama elimi kaldırmam mümkün değil yürümek zaten imkansız felçli gibi kaldım.
Yarım saat belki daha fazla belki daha az hatırlamıyorum süreyi, yavaşça kendime geldim zorla duvarları tuta tuta yatağa attım kendimi, bir iki ay sonra o satan elemanı Show haberde gördüm, helkopter destekli polis baskını yapmışlar, söylenene göre 25 kg. malzemeyle yakalanmıştı.
Kokusu kesinlikle bitkisel gibi değildi, tadı hala genzimde, nasıl bir şeydi tarif edemem ama en yakın söyleyebileceğim şey zirai ilaç satılan dükkan kokusu gibiydi diyebilirim. Bir daha denk gelirse içer miyim? İçmeyi bırak, bu muhabbetin raconuna ters ama polise ihbar ederim..
Ben bundan 3 sene önce almıştım ne olduğunu bile bile alıyorduk bi üç yaptım baktimt pek kafası yok corbaciya küfür ettim icimden tekrar saniyesine bol bol koyarak sağlam bir uç yaptım gözümü hastanede açtım ayılayım diye herturlu şeyi yapmışlar zor uyanmışım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha ******** *******
  • Z Chat bot:
  • Carl Carl:
    *** ** hahahaha* ********* ****** ******
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ***** ********* **** hahahaha* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    *** ******** ***** ******* hahahaha
  • Carl Carl:
  • kkush kkush:
    *** ****** ********* * ********* ********* ** **
  • Carl Carl:
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** hahahaha* ****** *** **** ****** ********** **** ******** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ******** hahahaha** *******
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******* ** hahahaha******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** ******* ********* ********* ***** ***** ********** ********** ********** **** **** **** **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ********** **
  • kkush kkush:
    ********** ********* ******** **** ******* ******* hahahaha** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* ********** **** hahahaha******* ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** ****** ********* ***** ******* ********* **** ** ********* *********
    İstanbul İstanbul: *** **** ****** ********* ***** ******* ********* **** ** ********* *********