Karton kabinde 200gr kuru. Problemlere çözüm

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23835

Guest
Sa 4 bitkiden toplam 200 gr kuru aldik. Geçen groowdan yaşadıgım sorunlara cozum ariyorum varsa yardim edebilcek sevinirim. Birkaç sorum olacak.
Işık 300w cob+ 200w torch (4 adet 50w lık)
Simdi bu cobu kendim yaptim geçen sene. Faydasini gordum ama kabin 35 derecelerde problem yaşiyorum. Cok isindigi için de nem çok dusuyor dengelemem zorlaşiyor. Bitki sahra çolunde yetişiyor sanki.
1 bitkiye 150w en az isik gerektigi soyleniyor. Bende 4 bitki için toplam en az 600w lık bir işik bulmam gerekiyor
Cob yaptik lehimi bağlantisi falan deymedi yaptigimiza isi probleminden dolayi. Torch guzel ama oda 50w. 12 tane ampul mu koycaz kabine oda ayri bi dert.
Bide ciceklenmede bunlarin sari isiga ihtiyaci olacak onun icin de ayri sorun olacak.
Yani durum karmaşık.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
2 tane 250w fullspectrum ne alcaktim kanka. Led mi cob mu hps mi hangi ışık modelini alcaktım anlamadım

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bro bunun aynisini yaparim ben yxo marka cobled alcan termal macun sogutucu aliminyum. Mercek lehim makinasi falan. Buna o parayi vermeye gerek yok

özmaraz

Üye
Simdi ssna soyle bisey soyliyim isi cobun etkisinide dusurur haberin olsun cektigi isigi vurmaz bitkiye isida madem cob diyosun zaten cob ayni voltaji pirizden cekiyo hpsde ayni sekilde ve hps cobdan cok cok daha etkili sana hps oneririm havalarda daha cok sogur gider yani hps fotonada baktim seni hatirladim 200 gram tahmin etmistim 200 gram almissin :D eskinick Marazssc gene hiko baba var profilde :D

koala

tembel hayvan
kanka bi kere o fan borusu o kadar uzun o çıkışın mi? keserek kullanirsan daha kolay tahliye olur sicak hava ikincisi yxo ledlerinin kablolu versiyonlari var lehime gerek yok

Ü

Üye silindi 23835

Guest
kanka bi kere o fan borusu o kadar uzun o çıkışın mi? keserek kullanirsan daha kolay tahliye olur sicak hava ikincisi yxo ledlerinin kablolu versiyonlari var lehime gerek yok
Ya bro karbonfltrenin fanı çok ses yapiyordu. Ben de disari koyamiyodum sesten dolayi mecbur kabinin icine koymak zorunda kaldim. Kabinin icine koyunca fani yer kalmadi mecbur oyle bisey yapmak zorunda kaldim. Ama eger kisa olurda daha cabuk cekerse isiyi dişari olmadi bi cozumune bakayim. Cunku boyle de cekiyor disari havayi. Ordan sicak hava geliyor hatta isi yuksek oldugu icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +2
    hahahahahahahaha
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • puslu77 puslu77: