Karbon filtre yapımı (orijinal gibi)

Son_cüret

Yeni üye
Tedari çok basit ve bedavaya bulabileceğiniz bir ekip Man soyluyuyorum size aşağıda resmi duran aracın eski hava filtresi ni alıp içindeki hava temizleme kağıdını cikartip içine karbon doldura bilirsiniz.
Filtre şekli tam olarak böyle:

https://ibb.co/m9hDvGP

Boyutları ortalama 55-60 cm boyunda
25 cm genişliğinde
Karbon için iç çapı 3 4 cm arası (karbon dolma boşluğu)
Ve gerisi sizin el becerinize kalmış hadi herkese bol dumanlar...
Screenshot_2021-06-11-04-00-07-638_com.android.chrome.jpg

datça

Yeni üye
aktif karbon olarak ne kullanıyorsun içine koyduğun karbonları nerden sipariş ettin bi projem var ama hangi aktif karbonu sipariş etmem gerekiyor bilmiyorum

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar iyi hoş söylüyorsunuz da defalarca söylüyorum yine söylücem KArbon filtreler statik dolumla doldurulur sizin el ile dolduracağınız karbon filtrelerde en ufak 1mm veya 1 micron boşlukta karbon filtreniz koku salıcaktır. Girmeyin böyle fantazilere güvenliğinizi 3 kuruş için tehlikeye atmayın.Hadi yaptınız diyelim dediğim gibi 1micron veya 1mm boşluktan koku sızdı karbon filtrre almak zorunda kalıcaksınız bu sefer normal karbon filtre fiyatını geçicek yapmayın böyle şeyler. Eğer el yapımı karbon filtreler olsaydı herkes kullanırdı.
Bunun m3 hesabı vardır. M3 e göre kilolarca karbon konulması gerekir piyasada satılan 10-20 tl lik karbonlar orjinal karbonlar değildir.ne paranıza ne zamanınıza yazık edin. İnsan gücüyle değil makinayla statik dolum olması gerekir.
Hiç mi bütçe yok orjinal karbon filtre almaya ozaman ya tütsü kullanın yada grow yapmayın güvenliğinizi tehlikeye atmayın.

Yanlış yönlendirme yapmayın.

Son düzenleme:

datça

Yeni üye
cevabın için teşekkürler üstad 880mt3 canfan carbonum var fantezi olsun diye growbax yapmak istedim eve fakat dediğini araştırdım doğru ve karbon filitrelerin fiyatı çok yüksek değil grow yapmayı göze alıyorsanız maliyetden kısmıcaksınız teşekkürler
Arkadaşlar iyi hoş söylüyorsunuz da defalarca söylüyorum yine söylücem KArbon filtreler statik dolumla doldurulur sizin el ile dolduracağınız karbon filtrelerde en ufak 1mm veya 1 micron boşlukta karbon filtreniz koku salıcaktır. Girmeyin böyle fantazilere güvenliğinizi 3 kuruş için tehlikeye atmayın.Hadi yaptınız diyelim dediğim gibi 1micron veya 1mm boşluktan koku sızdı karbon filtrre almak zorunda kalıcaksınız bu sefer normal karbon filtre fiyatını geçicek yapmayın böyle şeyler. Eğer el yapımı karbon filtreler olsaydı herkes kullanırdı.
Bunun m3 hesabı vardır. M3 e göre kilolarca karbon konulması gerekir piyasada satılan 10-20 tl lik karbonlar orjinal karbonlar değildir.ne paranıza ne zamanınıza yazık edin. İnsan gücüyle değil makinayla statik dolum olması gerekir.
Hiç mi bütçe yok orjinal karbon filtre almaya ozaman ya tütsü kullanın yada grow yapmayın güvenliğinizi tehlikeye atmayın.

Yanlış yönlendirme yapmayın.

higthead

Jolly Green
KArbon fıltrenızı ve havalandırma urunlerınızı attıgım lınkten alabılırsınız karbon fıltrelerı efsanedır kanal fanlarıda efsane vortıcelerdır.ben vce bırcok kısı kullanıyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
  • bandaleros bandaleros: