Karbon filtre havalandırma tavsiye

Selam kankalar 90x90 zeuxse kabin alicam havalandirma icin hangi fanı ve filtreyi onerirsiniz paradan yana sorun yok bu işin en önemli elementi bana göre. Sessiz olmasına çok özen gösteriyorum. Bir de bir kankamız vardı çok güzel bi susturucu yapmıştı fana ses yalıtım süngeriyle görürsen yardımını bekliyorum

kaiser

Kıdemli Üye
S&p silent serilerini al, karbon filtrede de türkiye’de marka olarak en güvenilir olan ürün can lite markayı öneririm. Susturucuya gerek olacağını düşünmüyorum özellikle o çapta bi kabinde kullandığın fan bu markada çok sessiz olur odanın kapısını kapattığın an ses kesilir

koala

tembel hayvan
kankam bence paradan yana sıkıntı yoksa zeuxe marka üzerinde bir kere daha düşün. kaiserin dediği gibi bu capta kullanicagin bir fan için susturucuya ihtiyac duymazsın sadece borulari ses izoleli boru alirsin o yeter. karbon filtre olarak can liteye para vermeni önermem ondan daha uzun ömürlü karbon filtreyi tavsiye edebilirim istersen

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Selam kankalar 90x90 zeuxse kabin alicam havalandirma icin hangi fanı ve filtreyi onerirsiniz paradan yana sorun yok bu işin en önemli elementi bana göre. Sessiz olmasına çok özen gösteriyorum. Bir de bir kankamız vardı çok güzel bi susturucu yapmıştı fana ses yalıtım süngeriyle görürsen yardımını bekliyorum

Dostum kabinine uygun giris fani 200mt3 plastik aksiyel fan

Cikis fanin sp slient 350mt3 olucak
Karbon filtren ise 480m3h olucaak. 350mt3 cikis fanina karbonu takinca debi fusucek tam kabinine oturucak havalandirman.

kaiser

Kıdemli Üye
kankam bence paradan yana sıkıntı yoksa zeuxe marka üzerinde bir kere daha düşün. kaiserin dediği gibi bu capta kullanicagin bir fan için susturucuya ihtiyac duymazsın sadece borulari ses izoleli boru alirsin o yeter. karbon filtre olarak can liteye para vermeni önermem ondan daha uzun ömürlü karbon filtreyi tavsiye edebilirim istersen
Önerebilirsin ben de merak ettim ürünü. @higthead de sarı siteden bir ürün öneriyordu

koala

tembel hayvan
ben envantere bir sonraki growum için ekliyorum kullanan 3 arkadaşım var gayet memnunlar 0 koku icerik olarak da daha agir daha uzun ömürlü ben de can lite yerine bunu alicam stoklar yenilenince

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T TheOG:
    **** *** ******* hahahaha**** **** *** ******* *******
  • T TheOG:
    ****** ** hahahaha*** ** ****** **** ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********** hahahaha** ********** ******* ********
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ******* ** ***** ****** ****** ******** ****** * ** * ******** ** hahahaha*** ** ****** **** ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    * **** * ******** ****** ***** ******** ***** **** ******* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ** ********* ****** ****** ** ****** ********* ****** **** *** ***** ** **********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** ********** * **** * ******** ****** ***** ******** ***** **** ******* hahahaha
  • T TheOG:
    ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • Bomberx Bomberx:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha******** **** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ** ***** ** ****** ****** ** hahahaha ***** *** ****** ******** **** **** ****** ********* *** ********** *** **** ********** **** ******* hahahaha**** **** **** ******* ******** *******
  • T TheOG:
    **** hahahaha***** ******
  • T TheOG:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • T TheOG:
    ******** ******* hahahaha hahahaha**** ****** ******** ****** ********* ***** ****** ********* ********* hahahaha*** ** hahahaha** **** ****** ********* ****** ********* *** ***** hahahaha ** ****** **** ****** **********
  • T TheOG:
    ****** ****** ****** ********* **** *** ******* ****** ****** ********* hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ****** ***** **** ***** ****** hahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ******** hahahaha* ***** ** ******** hahahaha ***** ******* ***** *** *** ******* ******* *** ******* **** *** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: **