Karanlıga almadan hasat

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21985
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21985

Guest
Sa arkadaş lar 3 bitkim var 1- jek 2 ww sponsor dan aldım bugün 70.gün
jek de hasat zamanı 70 gün diyor site verileri ama ben yarın flus atıp bir Hafta sonra kesmek istiyorum ama ww ların 15 günü var ben jekherr kessem onuda geri ışık açıkken kabine assam Karanlıga alacak yer yok koku olayını aşamıyorum nasıl bi yol izlemeliyim

Ü

Üye silindi 21985

Guest
Yerde Normali o zaten. Kötü olmaz. Nasıl istersen, işine durumuna nasıl uygunsa öyle yaparsın. Aramızda tartıştığımız konular bir tık daha verimi nasıl artirmayı deneyebiliriz, neler deneyebiliriz o yorumlar. Herkezin bitki sinde, her genetikte işe yarayacak diye bi kaide yok.
Yani 2 gün karanlık ta beklet kes karanlık yerde kuruması şart deyil
Yani flus attın kestin ışık açıkken asıp kabinde kuruta biliriz o zmn

Normali o zaten. Kötü olmaz. Nasıl istersen, işine durumuna nasıl uygunsa öyle yaparsın. Aramızda tartıştığımız konular bir tık daha verimi nasıl artirmayı deneyebiliriz, neler deneyebiliriz o yorumlar. Herkezin bitki sinde, her genetikte işe yarayacak diye bi kaide yok.

Abi normalı bu ne demek nasıl yönlendiriyorsunuz. Hasat karanlıkta kurutulmaz bunun kaçarı yok. Sen yanlış mı anladın dediğini arkadaşın acaba.

arkadaşım bir tane koli al büyük migrostan bimden iste, giriş çıkış deliği aç iki tane, ip geçir karşılıklı as sömekleri, varsa bir aksiyel fan ya da pc fanı koy havayı atsın çabuk kurusun yoksa da şart değil.
ışık olmasın nem orta olsun başka da birşey istemez

higthead

Jolly Green
Dostlar karanlıga almadan kurutabılırsınız ama herhalukarda kestıgınızde karanlıkta bekletıceksınız. Fazla amberın varsa flush atılıp beklemeden kesılır yok ıse trıkomların zamanı gelmıs ıse flush atılıp beklemeden kesılır.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Biraderim bitkini kestikten sonra kurutma sürecini ışığın altında yaparsan eger thc'i parçalar mevcut kafayida hiç edersin..Hiç yerin yoksa büyük bir karton al,kartonun arka tarafına bı yuvarlak kes ortaya 12w'lik bir pc fani koy maksat içerideki havayi dışarı atmak..kartonun icinede somekleri asabilecegin bir düzenek kur üstünü kapat ara ara kontrol için aç bak sonra tekrar kapat, dikkat edecegin tek husus someklerin birbirine ve kartonun yuzeyine degmemisi aksi takdirde birbirine değerse kuflenebilir..Ben kurutma sürecinin aydınlıkta olabileceğine dair bir yorum ilk defa okudum,herkesin yaptığı isede izlediği yolada saygım var lakin ben denedigim yolu sana onerebilirim gerisi sana kalmış.Kolay gele.

Arkadaşlar benim pencereye ben siyah güneşlik koydum çok az gün ışığı sızıyor kenarlardan o bitkilerin kurumasında kötü sonuç verirmi acaba sağolun

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Arkadaşlar benim pencereye ben siyah güneşlik koydum çok az gün ışığı sızıyor kenarlardan o bitkilerin kurumasında kötü sonuç verirmi acaba sağolun
O kadardan çok bir şey olmaz dostum fakat kapatabilirsen o sızmayı çok daha iyi olur ben bı karanlık yapiorum çiçekleri bile göremiorm o derece :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • blackmambaa blackmambaa:
    ******* ******* ****** *** **** *** ****** ********** ***** hahahaha** ******* ******* ****** *** *****
    blackmambaa blackmambaa: ******* ******* ****** *** **** *** ****** ********** ***** hahahaha** ******* ******* ******...