Karadenizde Yağmur Problemi

Lazuripanz

Yeni üye
Kankalar doğu karadenizde yaklaşık 10 gündür yağmur problemi var , gün içinde ara ara hafiften yağmur geliyor sonra kesiyor ama gün boyu güneş olmuyor hava hep kapalı.
Bitkilerin gelişimini olumsuz olumsuz etkiler mi acaba ya. Bitkileri sökmeyi düşündüm ufak bi parça kopardım 3 4 gün güzel kuruttum denedim fena değil di kafası .

Son düzenleme:

püskütvarmı

Ordinaryüs
Görüntü güzel yazmissin kanka görüntü güzel degil bu BİR . İKİNCİSİ kafası olmaz tabi çünkü hasatina daha 1 ay var . Bol şans

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bitki ben indicayım diye bas bas bağırıyor.

kerpikal

Yeni üye
Gündüz sıcaklıkları ORTALAMA 19-18 in altına düşünce gelişim durur ama bitki çürümez,ölmez,geri gitmez sadece gelişim durur. Ben doğu karadeniz deyim hatta en doğularında kasım ayına kadar bekletmekte fayda var hiçbişey olmaz kesip çip etme kanka

FullHD1

Kıdemli Üye
Gündüz sıcaklıkları ORTALAMA 19-18 in altına düşünce gelişim durur ama bitki çürümez,ölmez,geri gitmez sadece gelişim durur. Ben doğu karadeniz deyim hatta en doğularında kasım ayına kadar bekletmekte fayda var hiçbişey olmaz kesip çip etme kanka
Kanka bitkiyi rastgele kasıma kadar bekletemezsin, hasat takibi ve olumsuz hava takibi yapman lazım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    **** **** ** ********** ***** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +1
    ***** hahahaha* ** ***** ** ****** *** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • 420x 420x:
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** * ** hahahaha *** **** ******* ** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * *******
    ********* **** ********* ***** ****** **** ******** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
    +1
    ********** hahahaha*** **** ********* ***** ****** **** **
    ******* ****** ******* * ** ***** **
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * hahahaha** ***** ***** ** ***** **** *** hahahaha hahahaha*** ********* **** ********** ******
    +2
    **** ***** ****** ******* ***** ****** ***** **
    hahahaha **********
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha **********