kankiler hastalandık

[attachment=1598][attachment=1597]Beyler öncelikle hepinize merhaba ilk defa buraya bi konu açıyorum ilk growum yani
Siteyi baya bi zamandir takıp ediyorum ve allta resimlerini bırakacağım gibi bi durum la karşı karşıyayım deneyimli arkadslar bi yorumlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Sıcaklık 22 28 derece 
Nem yüzde 50nin üstünde hep
Işık sistemim cob led 8 adet 3 bitkiye veriyorum
Genetik olarak 2 lemon haze 1 sweet tooh

Resimlerde 1.sweet tooh 2ci lemon haze

Beyler yokmu benim soruma bi cevap verebilcek lemon hazenin yetişme şekli sizce doğrumu bence bi sorun var ama ney
Bilgili arkadaşlar litfen  bi baksın iyicene tribe girdim

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Bitki ışık mesafen nedir? Ben gereğinden fazla yakınlaştırdığım zaman aynı sorunla(yaprakların kıvrılması) karşılaştım ışık bitki mesafesini ayarladığım vakit düzeldi super lemon haze bitkim.

hightimes1980

Yeni üye
Cvp: kankiler hastalandık

Göztepe353535' Alıntı:
Beyler öncelikle hepinize merhaba ilk defa buraya bi konu açıyorum ilk growum yani
Siteyi baya bi zamandir takıp ediyorum ve allta resimlerini bırakacağım gibi bi durum la karşı karşıyayım deneyimli arkadslar bi yorumlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Sıcaklık 22 28 derece 
Nem yüzde 50nin üstünde hep
Işık sistemim cob led 8 adet 3 bitkiye veriyorum
Genetik olarak 2 lemon haze 1 sweet tooh

Resimlerde 1.sweet tooh 2ci lemon haze

Beyler yokmu benim soruma bi cevap verebilcek lemon hazenin yetişme şekli sizce doğrumu bence bi sorun var ama ney
Bilgili arkadaşlar litfen  bi baksın iyicene tribe girdim

Bitkine fan yakından direk vuruyorsa , yapraklarda mutasyona uğrama gösterebilir , benimde çok yakın bitkim var ondanda bu şekilde yaprağı var.

Bro ışık ile bitkilerin mesafesi 25 cm şuanda cob led oldukları için ısı vermiyolar diye yaklastirdim 
Günün belirli saatlerinde 1 tane fan gövdeleri sağlam olsun diye üstlerine calistiriyorum onun haricinde kankalar sweet tooh gelişimi çok güzel ben bi sorun göremedim ama lemon haze kabuğunu atarken bile sorun yaptı ben elimle  kabuğunu düşürdum şuanda 2ci lemomda aynî sorunu yapicak gibi kabuğu üstünde acaba genetikle alakalı biseymi dır

Bide kızlar 14.gunundeler sizce gelisimleri nasıl daha gübrelemeye başlamadım 20.gününden itibaren baslicam tavsiyeleriniz varsa alabilirim

hightimes1980

Yeni üye

Göztepe353535' Alıntı:
Bro ışık ile bitkilerin mesafesi 25 cm şuanda cob led oldukları için ısı vermiyolar diye yaklastirdim 
Günün belirli saatlerinde 1 tane fan gövdeleri sağlam olsun diye üstlerine calistiriyorum onun haricinde kankalar sweet tooh gelişimi çok güzel ben bi sorun göremedim ama lemon haze kabuğunu atarken bile sorun yaptı ben elimle  kabuğunu düşürdum şuanda 2ci lemomda aynî sorunu yapicak gibi kabuğu üstünde acaba genetikle alakalı biseymi dır

Bide kızlar 14.gunundeler sizce gelisimleri nasıl daha gübrelemeye başlamadım 20.gününden itibaren baslicam tavsiyeleriniz varsa alabilirim

Kabuğunu zamanla kendi atar zaten sen elleşmesende olur ^^ faz çok sert vurmamasına dikkat et , yellemesi yeter veya dönen fan al kendıne hepsıne done done hava versın ama cok yakında olmasın

hightimes1980' Alıntı:
Göztepe353535' Alıntı:

Kabuğunu zamanla kendi atar zaten sen elleşmesende olur ^^ faz çok sert vurmamasına dikkat et , yellemesi yeter veya dönen fan al kendıne hepsıne done done hava versın ama cok yakında olmasın

Aynen kabuğuna dokunmam hataydı ikinci lemona dokunmucam vantilatörüm sabit duvardan vurduyodum en kısa zamanda dönen bi tane alicam yorumun için eyw bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********