kankalar gelişim çok yavaş ne yapmam lazım @OttoMan47

esrarii

Müptezel
gayet iyi görünüyor , vegative aşamadan çıkıp , çiçeklenme dönemine göre hareket etmelisin , bitkiye eğitim(defalation, budama) vermişsin , daha tam toplamamış , çiçeklenmeye girince iki misli daha boy atacak. fosfor gübresi ni daya gitsin , çiçeklenme yavaş gibi. yakın çekim atarsan , çiçeklenme ve sömeklenme ye nasıl gideceğini görebiliriz. bol hasatlar

niceboy1211

Yeni üye
gayet iyi görünüyor , vegative aşamadan çıkıp , çiçeklenme dönemine göre hareket etmelisin , bitkiye eğitim(defalation, budama) vermişsin , daha tam toplamamış , çiçeklenmeye girince iki misli daha boy atacak. fosfor gübresi ni daya gitsin , çiçeklenme yavaş gibi. yakın çekim atarsan , çiçeklenme ve sömeklenme ye nasıl gideceğini görebiliriz. bol hasatlar
atıcam usta suan telefonum yok tamirde şuan yarasa gübresi ve muz kabugu yapıyorum onları verıyorummevsımlerdenmi anlamadım çok yavaş ilerliyor nisanda ekilen bitki

esrarii

Müptezel
normal gibi gidişatı , ama açından ölmeden , fosfor (pk) ile aşırı besle , bunun içinde gübre satın al , muzla balıkla olmaz , geceleri kapkara bi yerde uyut , pistilleri görelim iyce

Yav o güneşten yakmış 2 avuç solucan gübresiyle bitki yandığı nereden görülmüş chatte çözdük o işi. Şüphe oluşuyorsa kafanda bilgisine güvendiğin birinden yardım alabilirsin kanka
Adam bişey söylüyor cevap vermemiş gibi gözüküyorsun, chat i takip edemez kimse sen de biliyorsun. Gayet normal bir şekilde, olması gerekeni olduğu gibi söyledim. Eğer hoşuna gitmediyse soru için konu açtığımda cevap vermeyebilirsim dostum, bugüne kadar ettiğin yardımlar için teşekkür ederim.

OttoMan347

√SEFİR√
Adam bişey söylüyor cevap vermemiş gibi gözüküyorsun, chat i takip edemez kimse sen de biliyorsun. Gayet normal bir şekilde, olması gerekeni olduğu gibi söyledim. Eğer hoşuna gitmediyse soru için konu açtığımda cevap vermeyebilirsim dostum, bugüne kadar ettiğin yardımlar için teşekkür ederim.
Bende normal bişey söyledim dostum sen niye yanlış anladın ki durum neyse onu söyledim bende. Ne alıngan çıktın kanka yapma :D

OttoMan347

√SEFİR√
Bende normal bişey söyledim dostum sen niye yanlış anladın ki durum neyse onu söyledim bende. Ne alıngan çıktın kanka yapma :D
Bilerek cevap vermedim ona kimseyle uğramadığı kadar uğraştım. Hemde kimse uğraşmıyordu anlamıyordur defalarca söylememize rağmen. Onca emek verdim bi yanlış da yapmış olabilirim bana böyle böyle bi durum var demeden arkamdan konuşursa kaale almam öyle adamı dostum

esrarii

Müptezel
yarasa gübresi ne ? bilim . ben 50p,30k - oranında fosfor ve potasyum gübresi kullanıyorum. yarasa gübresi ise sonuçta kuş gübresi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • Didrug Didrug:
  • bandaleros bandaleros:
  • Didrug Didrug:
    ***** ********* ******* ******** *** ** ******* ***** ******* ******* **** ***** **** **** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ****** **** ***** ** ****** ***** ********* *** ******** ****** * ****** ****** *****
    +1
  • Didrug Didrug:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** *** ****** ****** ******** ***** ****** ** ******** ****** ***** ****** ***** ******* ********** *** ******* ****** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** *** *** **** ***** *** **** *** ** ** ** ********* ****** ** **** ***** ********* ******* ******** *** ** ******* ***** ******* ******* **** ***** **** **** ******** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** *** **** ****** **** ******* ***** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ****** *
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** * **** ******** ****** * ****** *** * ******** *** ***** *** *** **** ***** *** **** *** ** ** ** ********* ****** ** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******* **** *** ***** * **** ******** ****** * ****** *** * *****
  • A ax-b:
    ***** *** *** **** * ***** ****** ******* ******* ****** ********** hahahaha***** * **** ******** ****** * ****** *** * *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha ********* *** *** **** ********** ***** ***** *** ******** ****** **** ******* ********** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ********** ********* hahahaha ********** *** hahahaha ********* ****** hahahaha* hahahaha *********
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha ****** ********* ****** ***** ****** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ******* *** **** *** ********* *** * ******