kankalar gelişim çok yavaş ne yapmam lazım @OttoMan47

niceboy1211

Yeni üye

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka fotolardan hiç birşey anlaşılmıyor. Nekadarlık bitki. Ne gübre veriyorsun sulama nasıl nekadar güneş alıyor çiçeğe girdi mi girmedi mi fotolardan anlaşılmıyor biraz da bilgi vermelisin

niceboy1211

Yeni üye
çiçeğegirdi bitkiler nisan 15in bitkileri potastum muz kabugu yapıyorum birde yarasa gubresi altına çayda koydum sulama 2 bucuktan aksama kadar gunes alıyor sulamadamı yanlıs yaptım anlamıyorum

wolferic

Müptezel
outdorr da plastik saksı çok yanlış yapılan bi seçim güneş toprağı ısıtır nekadar sularsan üstü kurur kurudu sanıp bidaha verirsin aslında altı ıslaktır sağı solu kapalıysa bide esmiosa vay haline o bitkinin yine o saksıya göre iyi bile

wolferic

Müptezel
tavsiye saksıya delikler aç alt kısımlara beyaz bi bez ile sar güneşi yansıtsın saksı ısınmasın

wolferic

Müptezel
güneş saksıyı ısıtmasın kardeş beyaz ambalaj kagıdıda olur yeterki yansıtacak bişi olsun altında tablada su birikmesin onada dikkat et

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka saksılara birşey yok ben de kullanıyorum onlardan drensjları da yeterli büyük delikleri var biliyorum. Sulama yaparken parmağını iyice toprağa sok kurumuş olsun bir de kuruve sulanmış halinin ağırlığını aklında tut kaldır ağırlığına bak saksının hafifleyince sula. Bide yaprakların falan resmini çek bitkinde sorun var mı bakayım. Toprakta sulamadsn sonra gözlemle nemli toprakta çok küçük sinek gibi şeyler var mı bak. Mantar sivrisineği varsa ve artmışsa kökleri yiyorlar yavaş büyüyor hatta duruyor büyüme

Kanka saksılara birşey yok ben de kullanıyorum onlardan drensjları da yeterli büyük delikleri var biliyorum. Sulama yaparken parmağını iyice toprağa sok kurumuş olsun bir de kuruve sulanmış halinin ağırlığını aklında tut kaldır ağırlığına bak saksının hafifleyince sula. Bide yaprakların falan resmini çek bitkinde sorun var mı bakayım. Toprakta sulamadsn sonra gözlemle nemli toprakta çok küçük sinek gibi şeyler var mı bak. Mantar sivrisineği varsa ve artmışsa kökleri yiyorlar yavaş büyüyor hatta duruyor büyüka

Kanka saksılara birşey yok ben de kullanıyorum onlardan drensjları da yeterli büyük delikleri var biliyorum. Sulama yaparken parmağını iyice toprağa sok kurumuş olsun bir de kuruve sulanmış halinin ağırlığını aklında tut kaldır ağırlığına bak saksının hafifleyince sula. Bide yaprakların falan resmini çek bitkinde sorun var mı bakayım. Toprakta sulamadsn sonra gözlemle nemli toprakta çok küçük sinek gibi şeyler var mı bak. Mantar sivrisineği varsa ve artmışsa kökleri yiyorlar yavaş büyüyor hatta duruyor büyüme
Kardeşim bana dedin fazla gübre kat yattık bitkiyi ben 5yaprak5

niceboy1211

Yeni üye
suan

kanka suan telefonum yok en yakın zamanda çekicem balık gömeyimmi toprağa herhangi bi böcek veya yapraklarda sararma yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ******** +1