KANKALAR DESTEK LAZIM

Argus

Yeni üye
Beyler acil desteğinize ihtiyacım var.
1 gün boyunca 30-35 derece sıcaklığa maruz kalmışlar kabin içerisinde bakıyorum ışık altında uzun dönem genetik tohumlar yolu bitirmeye yaklaşmışken bu durumla karşılaşmak güzel olmadı. Hemen budamadisini yaptım https://ibb.co/k8kDW8Y sonuç bu ne önerirsiniz temiz suda verdim

Budama yapmasaydın keşke bu şekildeyken dostum, toparlayabilir ışığın güçlüyse biraz kıs 1-2 haftalığına daha fazla strese girmesin suyunu, gübresini temiz havayı eksik etme. Revive varsa sömeklere denk getirmeden yapraklara sık suya karıştırıp eğer yoksa sadece suyla fısfısla günde birkaç kez gerisi bitkiye kalmış

AwaKe4

Müptezel
Kanka o bitkiden ne hayır gelir bilmem fan yaprağı kalmamış nasıl fotosentez yapacak? Acilen sıcaklığını 28 derecenin altına düşür.

Argus

Yeni üye
Kanka o bitkiden ne hayır gelir bilmem fan yaprağı kalmamış nasıl fotosentez yapacak? Acilen sıcaklığını 28 derecenin altına düşür.
Kanka 1 gün evde durmadım sitede elektrik kesintisi olmuş klima geri devreye girmeyince kapalı kalmış ışiklar açık vaziyette

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ******* ******* *** * **** **** ****** ********* ****** ********* *** **** ******** **** ******* ****** *** ****** ****** ****** ****** ****** ******** ******** hahahaha ***** ***** **** ****** ****** ** ******** ****** **** ********** ****** ******* ***** hahahaha* *****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ********* ******** ******** **** ********** hahahaha**** ********** *** ***** ****** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******* ***** *** *** **** ***** *** ******* *** ********* **** ******** **** hahahaha* ***** ********** ********* **** hahahaha*** * **** *** **** ******* ** *** ******* ****** *********
  • N nobetcikeyifci:
    ** ***** *** *** * **** ******** ***** * ***** ********* *** ******** ***** ***** **
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • SariTursu SariTursu:
  • K Ksksjssjjsj:
    **** **** hahahaha ****** * ******** hahahaha*** *********
  • N nobetcikeyifci:
    +1
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj: