Kankalar auto tohumlarım patlamadı neden acaba?

Varyok

Yeni üye
Tohumlar 6-7 saaten fazla suda bırakmayın zaten amac kabugu yumusatmak filizlendirme işi pamukta veya jiffy de baslar. Suda 6-7 saat yumusatın alın pamuga veya jıffy e verın sıcagı bak nasıl slm verıyor.
Suda bekletme taraftarı değilim direk peteçeye oksijenli suyun içerisine şimdi benimkiler 6-7 saat suda beklemedi diyemi patlamadı yarısı patlamadı selam verdi ama deganica iyi slm verdi

Mertali54

Doktor
Şaşırmıyorum 12 taneden 6 tanesi patladı 2 tanesi parmak kadar oldu sonra öldü 4 tanesiside auto istemiştim photo çıktı yaz bitiyor yetişmez riske gerek yok diye söktüm 800 tl yalan oldu elde sıfır paranın gittiğinemi yayanıyım 1 tane auto çıkmadı onamı yanayım 1 tane bari olsaydı 20-35 g alsam o bile yeterdi burda lafını bile etmezdim şimdi bu para ne olacak kimin kime hakkı geçtişse haram olsum
gecmıs olsun kanka ben sırf bu sebeblerden dolayı sponsordan allamıyorum tam alıcam olumsuz seyler okuyorum alamıyorum bır turlu

Varyok

Yeni üye
gecmıs olsun kanka ben sırf bu sebeblerden dolayı sponsordan allamıyorum tam alıcam olumsuz seyler okuyorum alamıyorum bır turlu
Kardeş bir şey demek istemiyorum yöneticiler hemen banlıyor Ben de alacağım almıyorum kendi yaptıklarımızın içinden çıkanlarla devam ediyorum Hiç yoktan elimizde ne olduğunu biliyorum sponsor bundan sonra almak istemiyorum benim paranın yarısı gitti hiç gereği yok bundan sonra alırsam da başka yerden alırım hiç olmadı çorbacının İçinden çıkanı yaparım

Mertali54

Doktor
Kardeş bir şey demek istemiyorum yöneticiler hemen banlıyor Ben de alacağım Baba almıyorum kendi yaptıklarımızın içinden çıkanlarla devam ediyorum Hiç yoktan elimizde ne olduğunu biliyorum sponsor bundan sonra almak istemiyorum benim paranın yarısı gitti hiç gereği yok bundan sonra alırsam da başka yerden alırım hiç olmadı çorbacının İçinden ç

filfecir

Yeni üye
site sponsoru diye itibar edip sipariş geçtiğim "degenetica"dan aldığım 5 artı 1, toplam da 6 adet tohumdan bir tanesi bile patlamadı. az bir ücret verilmiyor, kargo ücreti bile çok fahiş, üstüne bir de sıfır patlama. bakıyorum kimse de gelen siparişin tamamı sağlam çıkmıyor. sonuçta burada ki konuyla ilgili en az bilgiye sahip olan kankalar bile çimlendirme nasıldır bilir. dolayısıyla kimse "kullanıcı hatası" diyemez.

sponsorlar, bilmiyorum forumları takip ediyor musunuz ama bir daha sizden alış veriş tövbe. asgari ticari ahlak gönderdiğiniz bozuk tohumların yerine yenilerini göndermektir. sizleri site yönetimine havale ediyorum.

Varyok

Yeni üye
site sponsoru diye itibar edip sipariş geçtiğim "degenetica"dan aldığım 5 artı 1, toplam da 6 adet tohumdan bir tanesi bile patlamadı. az bir ücret verilmiyor, kargo ücreti bile çok fahiş, üstüne bir de sıfır patlama. bakıyorum kimse de gelen siparişin tamamı sağlam çıkmıyor. sonuçta burada ki konuyla ilgili en az bilgiye sahip olan kankalar bile çimlendirme nasıldır bilir. dolayısıyla kimse "kullanıcı hatası" diyemez.

sponsorlar, bilmiyorum forumları takip ediyor musunuz ama bir daha sizden alış veriş tövbe. asgari ticari ahlak gönderdiğiniz bozuk tohumların yerine yenilerini göndermektir. sizleri site yönetimine havale ediyorum.
Takip ediyorlar Tabii kardeşim adamlar boşuna mı site kurmuş Hatta bu forumda herhangi birileri de olabilir Çünkü bu siteye gelen Çoğu kişi sponsor a yönlendiriliyor adam doğru dururken böyle bir site kurayım da herkes bildiğini paylaşsın diye bir site kurulmaz Ben defalarca yazmama rağmen WhatsApp'tan bir ayı geçen bir süre içerisinde cevap alamadım Bir de gönderdikleri uzun dönem çıkıyor ısrarla kısa dönem istediğim halden bende de var bir sürü uzun dönem tohum madem photo, gönderecektin söyleseydin ben elimdeki tohumları kullanırdım niye degenaticaca paramı kaptırıyım sponsorun bu olan olaylardan hepsinden haberi var şikayetlerdende haberi var ama bir şey yapmıyor özellikle son dönemlerde hep aynı problemler patlamayan tohumlar Auto yerine uzun dönem çıkması yapacak bir şey yok Ben almıyorum zaten artık

Şaşırmıyorum 12 taneden 6 tanesi patladı 2 tanesi parmak kadar oldu sonra öldü 4 tanesiside auto istemiştim photo çıktı yaz bitiyor yetişmez riske gerek yok diye söktüm 800 tl yalan oldu elde sıfır paranın gittiğinemi yayanıyım 1 tane auto çıkmadı onamı yanayım 1 tane bari olsaydı 20-35 g alsam o bile yeterdi burda lafını bile etmezdim şimdi bu para ne olacak kimin kime hakkı geçtişse haram olsum
Sizin durum daha beter.

Kardeş bir şey demek istemiyorum yöneticiler hemen banlıyor Ben de alacağım almıyorum kendi yaptıklarımızın içinden çıkanlarla devam ediyorum Hiç yoktan elimizde ne olduğunu biliyorum sponsor bundan sonra almak istemiyorum benim paranın yarısı gitti hiç gereği yok bundan sonra alırsam da başka yerden alırım hiç olmadı çorbacının İçinden çıkanı yaparım
Tohumlu vermiyor çorbacılar. Sokaktakiler öyle diyor. Doğruları söyledik diye kimse bizi atmaz. Saygı çerçevesinde yaklaşılmalı. O kadar para verdik. Geri dönüşü olmalı diye düşünüyorum.

Doğru söyledin hocam. Kushseed mesaj attım. Cevap gelmedi. Yeni sipariş için ise diğer sponsordan sipariş geçtik onlarda dönmedi. Galiba işlerini sallıyorlar.

Varyok

Yeni üye
Tohumlu vermiyor çorbacılar. Sokaktakiler öyle diyor. Doğruları söyledik diye kimse bizi atmaz. Saygı çerçevesinde yaklaşılmalı. O kadar para verdik. Geri dönüşü olmalı diye düşünüyorum.
En son bizim arkadaş aldı 7 tane tohum çıktı niye çıkmasın çıkıyor strese giriyor bitki tohum yapıyor şimdi kendim aldım 1 tane çıktı çıkacak diyede bişey yok kısmet

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** *** dready****** *** ****** ******* ******* **
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ** **** ***** **** ***** **
  • 4glow20 4glow20:
  • 4glow20 4glow20:
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** ******* ** ******** **** **
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** dready********* ***
  • Night owl Night owl:
    +1
  • E ErdemRS6:
    dready** ******* ****** **** dready
    +1
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** ***** ********** *********** ***
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** *****
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    E ErdemRS6: ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ********...