Kankalar auto tohumlarım patlamadı neden acaba?

Selam kankalar, başıma gelmeden inanmazdım. Tohumlarım patlamadı. Sponsor auto tohumlar. Neden oldu sizce?

Budlife

Yeni üye
Sponsordan 7 tane aldım, 5 i patldı ama ne yaptiysam gelişmiyorlar.hala 1 santimler 16. Gün bu gün

Kankalar kushseed aldım tohumları. Onların videosundaki gibi yaptım. İlk defa yapan birisi değilim.
Suyu koyup 3-5 saat sonra tohumları dibi düşürdüm. 12 saat fazla da öyle beklettim.
Hep karanlıkta sakladım. Sonra rulo içme suyuna döküp beklettim. Yine karanlık bir yerde beklettim. Ama tohumlar 1 hafta geçmesine rağmen olmadı. Birisinin kabuğu patladı.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Sponsorsa şaşırmayın patlamadigina ben artk patlamayanlari göze alaraktan 5 tohuma ihtiyacım varsa 10 tohum alıyorum zaten 5 tanesi çürük çıkıyor

higthead

Jolly Green
Tohumlar 6-7 saaten fazla suda bırakmayın zaten amac kabugu yumusatmak filizlendirme işi pamukta veya jiffy de baslar. Suda 6-7 saat yumusatın alın pamuga veya jıffy e verın sıcagı bak nasıl slm verıyor.

Tohumlar 6-7 saaten fazla suda bırakmayın zaten amac kabugu yumusatmak filizlendirme işi pamukta veya jiffy de baslar. Suda 6-7 saat yumusatın alın pamuga veya jıffy e verın sıcagı bak nasıl slm verıyor.
Kışın 4 de mükemmel oldu. Kışın aldığım tohum hareket yok. Kaldı öyle yerinde. 3 tohumum çöp oldu.

Varyok

Yeni üye
Selam kankalar, başıma gelmeden inanmazdım. Tohumlarım patlamadı. Sponsor auto tohumlar. Neden oldu sizce?
Şaşırmıyorum 12 taneden 6 tanesi patladı 2 tanesi parmak kadar oldu sonra öldü 4 tanesiside auto istemiştim photo çıktı yaz bitiyor yetişmez riske gerek yok diye söktüm 800 tl yalan oldu elde sıfır paranın gittiğinemi yayanıyım 1 tane auto çıkmadı onamı yanayım 1 tane bari olsaydı 20-35 g alsam o bile yeterdi burda lafını bile etmezdim şimdi bu para ne olacak kimin kime hakkı geçtişse haram olsum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** *** ******