Kamu davasının açılmasının ertelenmesinin 5 yılı ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor

Lime

Yeni üye
Selam dostlar benim denetim kararım kasım 2020de çıktı denetimse mart 2021de başladı. şimdi benim 5 yıllık erteleme kasımdan itibaren mi marttan itibaren mi başlamış olur.

yowzah17

Üye
dostum merhaba cmk 174'tü sanırım, savcı hakkında kdae kararini ne zaman verdiyse o zaman beş yıllık süren başlıyor. eve gelen ilk kağıdın tarihini baz alabilirsin.

420sativa

Yeni üye
Selam @Lime diğer arkadaş yazmış ama eksik bilgi vermiş öncelikle 1 yıl denetimli serbestlik süresi oluyor ve denetimli serbestlik süren bittiği günden itibaren 5 yıl say. 5 yıllık erteleme demesine bakma denetimli serbestlik süresi ile 6 yıl oluyor toplam süre.

Selam @Lime diğer arkadaş yazmış ama eksik bilgi vermiş öncelikle 1 yıl denetimli serbestlik süresi oluyor ve denetimli serbestlik süren bittiği günden itibaren 5 yıl say. 5 yıllık erteleme demesine bakma denetimli serbestlik süresi ile 6 yıl oluyor toplam süre.
yanlış bilgi veriyorsun. karar tarihi itibariyle 5 yıldır net bilgi. yani kağıt size ulaştıkran sonra 5 yıl

420sativa

Yeni üye
Dostum bir tarafımdan sallamıyorum paylaştığım bilgiyi hem dosyaya bakan savcı ile konuştum durumu hemde mahkemenin bana verdiği kağıtta yazıyor denetimli serbestlik sürecinden sonra 5 yıllık erteleme süresi başlıyor diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Piranaa Chat bot:
  • Piranaa Piranaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ********* hahahaha
  • deyorke deyorke:
    ***** ******* ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • deyorke deyorke: