Kafam çok karışık tam vazgeçtim kendi kendine tohum patladi

Tahataha

Yeni üye
1 yıl önce öyle bir girişim yapım dedim bir tane tohum attım saksıya tohum patladi ilk filizlenmesini yaptı 2 hafta kadar güzeldi gelişimi uyandığımda saksı boştu boş olmasa yazlık eve götürecektim olmadı diye biraktim aradan 2 ay geçti yine aynı seviyeye geldi yine yok oldu saksıyı tekmeledim 1 ay önce aynı seviyeye tekrar geldi busefer yine aynısı olacak diye ne baktım ne su verdim şuanda 4. Yaprağında hiç ellemiyorum ama dişi olduğunu da zannetmiyorum ilgimde kalmadı 2. Ayına gircek havada sıcak olmadığın dan iki gün sonra ölür diye diye büyüyor.Erkekmi dişimi sokeyim mi biriniz yardımcı olabilir mi bilen birisi şimdiden okuduğunuz için çok teşekkür ederim

YAGA

Kıdemli Üye
Dostum çorbacı peşinde koşmaktan iyidir, sabır sabır sabır. Burda üst seviyeye gelmiş yetiştiriceler neler çekmiştir Allah bilir.

kankam ben inanıyorum, güzel bir ayparçası olacağını hissediyorum,50 w torch bile alıp beyaz duvarın varsa köşe gelicek şekilde ,kendine hayali açık kabin gibi düşünebileceğin bir alan oluşturabilirsin, yapman gerek tek şey ısısını en kötü 20den düşürmemeye çalış,neminide 50-60 bandında yakalarsan seni mutlu edecek hem kafaya hemde hasata ulaşabilirsin,tamamen salarak en basit haliyle bile bu sigarayı içip çok mutlu olabilirsin hoşçakal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ** **** ***** ******** ** *** ** ***** **
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******* ********* ******** **** *** *** * ******** **** *** ******** ******** ****** *** ** **** *** ** * ******* ***** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • I indicaberry:
  • Y Yer1n7kat6:
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
    hahahaha **** ** **** ****** ********** ** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* *** ****** *** ****** **** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha** ***** ****** ***** ******* ****** ****** hahahaha** ********* ******** **** *** *** * ******** **** *** ******** ******** ****** *** ** **** *** ** * ******* ***** ****
  • I indicaberry:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
    ** ** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ** ******** ********* *** **** * ***** ***** **** ******* ******* ** hahahaha** ******** ********* ** *** **** *** **** ***** ********** ***** **** ******* ****** ******* ** *** **** ***
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
    ***** ****** *** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** *** ********** ****