Kafamız İlk zamanlar gibi neden olmuyor?

Dostlar, cigaraya ilk başladığımda haftada bir takılıyodum. 3-4 sene önce başladım. O zamanlar çok bok mallar içmeme rağmen çok güzel kafalar yaşıyodum. Şimdi en kral dalgayı yalayıp yutuyorum. Son 2 senedir hem kendi ürettiğimi hem çorbacı sigaraları içiyorum. Son 6-7 aydır istisnasız her gün içiyiorum elimde boş sigara olmuyor. Dışarda sarma evde bong takılıyorum. Bir türlü eskisi gibi kafa yaşamıyorum.

dalgaya toleransım artmıştır bunun bende farkındayım ama ben azaltmadan eski kafalarımı istiyorum. :D yok mu bunun bi çaresi? Yine eskisi gibi dalgadan tek duman alıp sigarayı kültablasında unutmak istiyorum.

bir diğer ihtimal ise nerde o eski cigaralar. Kendi ürettiğim dahil artık eskisi gibi parçalamıyor. Çok nadir güzel kafalar yaşıyorum. Mesela sabah uyandığımda başucumda duran bongtan vurduğumda 15-20 dk iyi sallıyor sonra rolantiye alıp bir bitkinlik oluyor. Her sigarada böyle bu. Hem çalışıp hem okuyorum. Dışarda sabah iş molasında okulda ders arasında bir dal sigara inceliğinde sarma içiyorum bi güzel yapıyor rahatlatıyor ama max 15-20 dk sonra kendine geliyorum. Yok mu eski kafaları yaşamam için bir taktik?

harman kaldığımda çorbacı takılıyorum en son 2 hafta önce zulaya erişimim olmadığı için aldım onlar hiç vurmuyodu. En azından kendi dalgam biraz daha iyi. 60gram lemon og, 10 gramda genetiğini bilmediğim çorbacı tohumundan sigaram kaldı. Hasada en az 3 ay var. Yine çorbacı düşünce isyana bağlıcam çünkü çok nadir artık çorbacı keyif veriyor

Son düzenleme:

M a k a v e l i

Yeni üye
Kankam maalesefki sürekli içtiğin için vucüdün artık daha fazla dayanıklı thcye hoş bunu sende söylemişsin farkındasın yapabileceğin şeyler mutfağa yönelmek olabilir veya bong kapaklarını üst üste hızlı şekilde vurabilirsin yani dozajını arttırırsan bir miktar daha güzel kafalar yakalarsın belki ama en iyi çözümü şöyle 1 2 hafta ara verebilirsen farkını anlarsın zaten onuda yapamam harmanlığa dayanamam diyorsan mecburen önerdiğim şeyleri deneyebilirsin alkolle alırsan da biraz daha fazla yükselirsin deneyip gördüğüm şeyler inşallah yakalarsın o eski kafaları kanka

pupilla

Üye
Ara verip spora başla kanka başka çaresi yok bünyenin biraz kendini toparlaması gerekiyor .. :cool:

Ü

Üye silindi 26240

Guest
cbd kovala kanka veya sürekli farkli genetik iç

cbd kovala kanka veya sürekli farkli genetik iç
Ak48 aldım soonsordan verdim birini toprağa. Geçen growda iki çeşit yaptım bu sefer 3 çeşit giriyorum. O da kesmezse bi dahaki growa 4 çeşit girecem yıldım artık :D bir süre sonra insanın içesi gelmiyor. Aşkla bağlı olduğum bu meretten soğumak istemiyorum :D şu sıralar yetiştirmek içmekten daha keyifli

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Ak48 aldım soonsordan verdim birini toprağa. Geçen growda iki çeşit yaptım bu sefer 3 çeşit giriyorum. O da kesmezse bi dahaki growa 4 çeşit girecem yıldım artık :D bir süre sonra insanın içesi gelmiyor. Aşkla bağlı olduğum bu meretten soğumak istemiyorum :D
thricomlari iyi kovala kanka

Bi anımı anlatayım aynı senin gibiydim artık ciğerlerimin süngere dönüştüğünü farkettim dedim tatile gidince boş sigara bile içmicem.Hayvan gibi yordum kendimi tatilde yüzme, zor arazilerde yürümeler filan boş sigara bile içmedim.Sonra döndüğümde bi sardım 2 nefes sonrasında baygınlık geçirecektim :D

pureHaze

Yeni üye
şimdi olayın tolerans boyutu yada malzemenin kalitesi gibi etmenler var ama birde kafada biten bazı şeyler var bence. mesela alkolde de aynısı olabiliyor. bazen oturup bir şişe şarap içiyorsun ama zihninde kafanı yapacak yükseltecek bir şey yoksa bomboş kafayla oturup kalıyorsun öyle. seninki büyük ihtimalle tolerans geliştirdiğin için olabilir ama toleransında psikolojik bir yönü var tabi. şimdi düşünüyorum ilk içtiğim zamanlar kokusunu aldığımda o içimde beliren heyecanı hatırlıyorum. bir rituel gibi gün boyunca kendimi hazırlayışım. sanki akşam olacak ve bir portalın içinden geçip kendimi başka bir boyutta bulacakmışım gibi. bir süre sonra bir şekilde yok olup gitmişti hepsi. o heyecanın isteğin kaybolmasının sebebi ortamın bozulması, malzemenin bozulması, kendi hayatımda çıkan sorunlara felan bağlıydı diye düşünüyorum.

şimdi uzun zamandır boşum ama uygun ortam ve malzemeyle yine aynı heyecanla bıraktığım yerlere kadar yükselirim gibi geliyor. yani olay çok yönlü. ortam, malzeme, ve psikolojik tolerans.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    *** ******** ********* ******** ***** dready**
    deyorke deyorke: *** ******** ********* ******** ***** dready**