Kafa kesme

bebek

Yeni üye
Arkadaslar yeniyim galeto var 13 gunluk bu kafa kesme olayi nasil ist diyorlar o ney bilmiyorum ne yapmam lazim tesekurler

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Auto ise kelle alma L S T yap low stress training. Yani 3 haftalık bitkinin kellesini bir yöne yatır ve izle 3 gün sonra sürgünleri görürsün sonra onları farklı yönlere doğrult. Bu kadar

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Auto ya topping yapılmaz mı ? Bilgilendirirsen sevinirim.
Yapılabilir. Fakat autonun ömrü şu şekilde
1. Hafta köklenme
2. Hafta 2. Kat görünür
3. Hafta küçük bitkiler çiçeğe girer
4-5. Haftalar çiçeğe girebilir lst bunu geciktirmede başarılı :)
Şimdi kelle aldıktan sonra 3. Hafta diyelim. 1 hafta stres hali olacak 4. Hafta bitki artık çiçeklenmeye başlicak ve bu ağır stresi atlatamadığı İçin istediğimiz performansı vermez. En en sağlıklısı 3.-4. Hafta kelleyi bir yöne yatır alttan gelen sürgünler ve bitkinin rahat rahat gelişmesi inan çok daha huzurlu :)

Yapılabilir. Fakat autonun ömrü şu şekilde
1. Hafta köklenme
2. Hafta 2. Kat görünür
3. Hafta küçük bitkiler çiçeğe girer
4-5. Haftalar çiçeğe girebilir lst bunu geciktirmede başarılı :)
Şimdi kelle aldıktan sonra 3. Hafta diyelim. 1 hafta stres hali olacak 4. Hafta bitki artık çiçeklenmeye başlicak ve bu ağır stresi atlatamadığı İçin istediğimiz performansı vermez. En en sağlıklısı 3.-4. Hafta kelleyi bir yöne yatır alttan gelen sürgünler ve bitkinin rahat rahat gelişmesi inan çok daha huzurlu :)
Cevap için teşekkür ederim. Kararımı verdim şimdilik autodan uzak durucam. Vakit ile problemim yok o yüzden foto yetiştirmeyi düşünüyorum. Hasat miktarı açısından.

Ü

Üye silindi 899

Guest
@majeste1940 2.kat göründükten sonra bir kat topping yapıp bıraksam mı yoksa hafif lst ile oynasam mı diye düşünüyorum

Dostum buradan çıkaracağın sonuç; 18~20. günden sonra yapacağın toppingin faydamı zararmı getireceği belli değil;

bitkin eğer 15 günde yeterince büyürse ve 15. gün topping atarsan bitkinin kendi toparlayıp gelişim için yeterince süresi olur..

onun yerine eforunu hakkıyla LST ye harcarsan topping kadar faydası olur..

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bende öyle yaptım topping autoda cidden çok risk 15. gün alt dallar da oluştu ufaktan lst başladım
Lst ile çok daha güzel sonuçlar alırsın auto da kelleyi bir yöne yatır zaten zaman sana ne yapman gerekeni gösterecek tek gereken beklemek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
    F Fantastiko777: **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ******...