Kabine Geç Alınan Kızım HERMA MI Yorumlarınızı bekliyorum

Selam kankalar çiçeklenme döneminin 2. haftasına kadar outdoor büyüyen çekiliş tohumu kızımı kabine aldım , kabine alana kadar hiç besin vermemiştim 3 haftadır bir dolu bir boş şekilde sulama yapıyorum. Kullandığım besinler aşağıda belirttiğim gibidir klavuza göre miktar belirliyorum , bu hafta çiçekler 2. baharını yaşamaya başladı hızla büyüyor , yapraklardaki lekeler ve gidişat hakkında yardımcı olursanız sevinirim , dumanınız bol olsun cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

sensizym
b-52
grow
micro
bloom
nirvana / big bud

marcoo

Üye
kankacım bitkin herma kes çöpe at. gübreleri boşa harcama yeni bir growa başla güzelce. ne güzel kabinde yapmışsın sponsordan tohum sipariş et çorbacı tohumu ile uğraşma. erkek çıkar bunun gibi boş yere hem emeğin çöpe gider hemde gübrelerin çöp olur.

kankacım bitkin herma kes çöpe at. gübreleri boşa harcama yeni bir growa başla güzelce. ne güzel kabinde yapmışsın sponsordan tohum sipariş et çorbacı tohumu ile uğraşma. erkek çıkar bunun gibi boş yere hem emeğin çöpe gider hemde gübrelerin çöp olur.
Her şey güzel ilerliyordu bir anda sömekler yerine filizler artmaya başladı , bekletsem hiçbir faydası olmaz mı kanka , araştırmalarıma göre diğer bitkilere de yansıyabiliyormuş , 2 tane 10 günlük bitkim var zarar verir mi

şu an elimde blackberry , cookie , gorilla , tohumları var yetiştirmeye başladım ilerleyen süreçte satın almak istiyorum bana link iletir misiniz , yardımını için teşekkür ederim kanka , üzüldük ama deneyim yapacak bir şey yok ....

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka arkadas yazmiş durumu kabinin icine polen birakir falan vantilörde calisiyor hic riske gerek yok. Ama ictim kafasi da var diyorsan al disariya biraz takilsin kes sonra kafaya giriyorsa icersin yada eşe dosta güzellik yaparsin.

TroubleStyla

Müptezel
Sen bunu kesip hasat ettikten sonra kabin içini bir güzel dezenfekte etmelisin yoksa dölleri uçuşmuştur yeni ekeceğin kızımızı döllemesin Geçmiş olsun

Reveg olmuş, stres yapıp herma olup kendini döllemiş kaç saat ışık veriyorsun kankam?
dışarıdan içeriye aldıktan 2 hafta sonra bu şekilde tepkiler vermeye başladı , birkaç içimlik koparmak dışında strese sokacak bir şey de yapmadım kanka 20/4 ışık veriyorum , sıcaklık sorunum var biraz 32 altına inmiyor 2 vantilatör 1 giriş 1 çıkış havalandırmam ve nem makinem var nem de %75 in altına inmiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ** *** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** hahahaha*****
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak: