Kabin iyi mi sizce

panikyok

Yeni üye
Yazılanlara göre iyi duruyor 600D kumaş demir bağlantı noktaları vs. kullanan varsa yorumlarını bende merak ettim. Ama fiyat olarak marka kabinlerden pek farkı yok

iWeed

Üye
Yazılanlara göre iyi duruyor 600D kumaş demir bağlantı noktaları vs. kullanan varsa yorumlarını bende merak ettim. Ama fiyat olarak marka kabinlerden pek farkı yok
Knk 2. el buldum kaçırmıyım dedim aldım ama nasıl olduğunu bilmiyorum.Tohumsuzda da bu kabinle ilgili herhangi bir konu vs görmediğim için konuyu açtım

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kabini kullanmadan önce böcük, sinek gibi yaratık ve örümcek olayına karşı ilaçla kankam. Ama hangi ilacı kullanacaksın bilmiyorum. Forumda olması lazım konu ama.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K klasiktalha:
    ****** ****** hahahaha* *** **** **** ***** ********** ******* hahahaha ********** *** **** hahahaha ***** ******* ** ********* ** ******* hahahaha***
  • K klasiktalha:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** *** hahahaha* ******* * hahahaha*** hahahaha********** hahahaha**** * ****** ******
  • K klasiktalha:
    *** ******** ****** ** ** ****** **** ********* * **** ***** ***** ****** ****** ********* ***** **** ****** ***** **** ***** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha* ********** *********
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K klasiktalha:
    ********* *** **** ****** ********* ***** *** *** **** ******* *** *** ** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ***** **** *** ********** hahahaha** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • K klasiktalha:
    hahahaha ******** ** **** ****** ******** ******* ********* * **** ******* ** ***** hahahaha** ***** ***** ******* *** ******* **** ******** * ****** ********** *** ******** *******
  • K klasiktalha:
    ********* ********* ******* ***** ****** ***** ** ********** ********** **** **********
  • K klasiktalha:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • K klasiktalha:
    ** ******* ********* *** hahahaha* ******* ******** ****** ***** ******** ******* ** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** *** hahahaha ******** ********* ***** *** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******* ******* ********* ********** hahahaha* hahahaha***** ******** ******* ********* *** hahahaha* ******* ******** ****** ***** ******** ******* ** ******
  • istr istr:
    ***** hahahaha* ********** ** ********* ******** ** hahahaha ******* ******** *******

** ******* ********* *** hahahaha* ******* ******** ****** ***** ******** ******* ** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** **** ******* *** *** **** **** ********** *** *** ****** ***** ********* hahahaha ******** ** **** ****** ******** ******* ********* * **** ******* ** ***** hahahaha** ***** ***** ******* *** ******* **** ******** * ****** ********** *** ******** *******
    Bandaleros Bandaleros: ****** **** ******* *** *** **** **** ********** *** *** ****** ***** ********* hahahaha...