Kabin İcinde Klima Sorunsali

Sosa

Yeni üye
SELAM herkeze arkadaslar 2"2"2 kabinin icine sicaklardan dolayi portatif klima aldim ve taktim. Klimayi 23 derecede actim. Ertesi sabah kabini actigimda icerisi yine 29 derece gosteriyordu. Sebebi ise karbin filtrenin takili oldugu fani cok kuvvetli almistim en basta. Simdi klima calisiyor ama kabinin icindeki soguk havayida tahliye ediyor fan. Siz nasil cozum buldunuz bu ise. Kabinin icindeki fan klimadan cikan soguk havayida emip disariya atiyor. İkisi bir arada cok mantiksiz oldu sanki. Siz kabinin icine klimayi koyunca soguk havayi kabinde nasil tutuyorsunuz. Mecbur fani kapatmam gerek galiba bu sefer koku yapacak

Ü

Üye silindi 31667

Guest
çiçeğe girene kadar karbon filtreyi cıkar bro koku baslayınca takarsın havalar da bı kac derece dusmus olur klimalik bi durum kalmaz. giris fanini 15dk on 15dk off seklinde zaman ayarlayıcı prizle ayarla nem makinasini da ayarla bak keyfine

Sosa

Yeni üye
Dostum ciceklenmeye coktan girdi. Hermafrodit olacaklar sicaktan. Klimayi calistirinca karbon filtrenin fani soguk havayi emip disariya tahliye ediyor. Cadirda klima kullanan yokmu? İcerideki fanlar hava sirkulasyonu yaptigi icin soguk havayida sirkule edip disari atiyor yerine taze hava cekiyor o da sicak oluyor dolayisiyla oda sicakligi

Myhtra

Müptezel
Dostum ciceklenmeye coktan girdi. Hermafrodit olacaklar sicaktan. Klimayi calistirinca karbon filtrenin fani soguk havayi emip disariya tahliye ediyor. Cadirda klima kullanan yokmu? İcerideki fanlar hava sirkulasyonu yaptigi icin soguk havayida sirkule edip disari atiyor yerine taze hava cekiyor o da sicak oluyor dolayisiyla oda sicakligi
Çıkışın hız ayarı var ise onu düşürebilirsin hocam

Ü

Üye silindi 18747

Guest
Karbon filtrenin üstünden bitsne vantilatör baglarsan bence biraz iş görür diye düşünüyorum

Sosa

Yeni üye
Olayi Cozdum arkadaslar. Karbon filtrenin cikisini cadira geri bagladim mukemmel hava temizligi ve fandan cikan buz gibi temiz hava oldu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ****** ******* *** ** **** hahahaha** ** *
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ********** hahahaha ******** ** *******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • D doğadostu1004:
    *** ****** ******** ******** ***** *** **** ********* ********* ******* hahahaha** ****** *** ****** *** ****** ********* hahahaha *** ****** hahahaha
    ***** **** ** **** **** ****** ******** **** **** ******** ******* ******* *** hahahaha
  • M merto1835:
    ***** hahahaha* ********* ****** ******* ***** ******** *** ***** *** **** hahahaha* ***** ****** ******** hahahaha**** * **** ******* ******* ***** ***** ****
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha ** ********* ******** **** ******** ******** hahahaha*
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahaha **** ***** ******** *** ****** ** *** ** ****** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ** ****** *** ****** ***** ********* ***** hahahaha **** ***** ******** *** ****** ** *** ** ****** ******** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* hahahaha hahahaha **** **** ******* ***
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** hahahaha* ***** ******** ****** **** ****** ***** **********
    ***** hahahaha* ****** ****** ***** ******* **** ********* *** **** ****** *****
  • D doğadostu1004:
    ** hahahaha ******* **** ** ** ****** ***
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* ****** ** *** *
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* **
    ***** ******** ******* ****** *** hahahaha* ****** ******** *** ***** ******* *** **
    **** ** ******** *** ***** ******* ***** *** **
    ******* ***** ****** ********* hahahaha* ****
    ** **** ****** ******* **** ***** *** ******** *** ** **
    NewGardener NewGardener: ** **** ****** ******* **** ***** *** ******** *** ** **