Kızlar ölürmü

Kankalar 10 günlük tatile çıkınca resimdeki gibi serum iğnesinden bir düzenek yaptım. Ayarınıda en kısık şekilde ayarladım ama fazlasıyla yavaş ayarlamışım. Odaya kurduğum kamerayla ara ara bakıyorum fakat su çok yavaş aktığından solmalar başlamış geçen cuma gecesi kurmuştum serum düzeneğini. Haftaya çarşamba eve döneceğim kızlar ölürmü acaba 3 ay çöp olırmu gider gitmez su versem kırtulurlarmı. Tecrübeli kankalar yorumlarsanız sevinirim herkese bol dumanlar.

C

Canna

Guest
Kizlar komaya girmis en fazla 2 gün, belkide 2 gün bile degil. Geldiginde söker atarsin:(

Myhtra

Müptezel

Kankalar 10 günlük tatile çıkınca resimdeki gibi serum iğnesinden bir düzenek yaptım. Ayarınıda en kısık şekilde ayarladım ama fazlasıyla yavaş ayarlamışım. Odaya kurduğum kamerayla ara ara bakıyorum fakat su çok yavaş aktığından solmalar başlamış geçen cuma gecesi kurmuştum serum düzeneğini. Haftaya çarşamba eve döneceğim kızlar ölürmü acaba 3 ay çöp olırmu gider gitmez su versem kırtulurlarmı. Tecrübeli kankalar yorumlarsanız sevinirim herkese bol dumanlar.
Kanka keşke gitmeden flush gibi sağlam bir su akıtsaydın tüm toprağa toplam 6 gün yoktum ben geldiğimde gelişmiş şekilde buldum bitkileri serum taktiğini bilmiyordum çok üzüldüm inşallah kurtarırsın kızları

Kanka keşke gitmeden flush gibi sağlam bir su akıtsaydın tüm toprağa toplam 6 gün yoktum ben geldiğimde gelişmiş şekilde buldum bitkileri serum taktiğini bilmiyordum çok üzüldüm inşallah kurtarırsın kızları
Kanka çıkmadan sade suyla hatta yağmur suyuyla iyice sulamıştım bugüne kadar çok iyi görünüyorlardı neyse artık battı balık yan gider gidince bi su çekeceğiz artık kurtulursa me ala kurtulmazsa can sağlığı

C

Canna

Guest
Dostum inan bana o kizlar senin dönüsüne yasamaz, insallah ben yanilirim.

Hoca666

Müptezel
Kanka damacanalar hava deliği açtın mi? Sonucta suyun çıkabilmesi için damacanaya hava girmesi lazım. Bidonlar buzulmuş gibi gördüm ben. Sanki hiç su akmamis

Kanka damacanalar hava deliği açtın mi? Sonucta suyun çıkabilmesi için damacanaya hava girmesi lazım. Bidonlar buzulmuş gibi gördüm ben. Sanki hiç su akmamis
Kanka bidonlara hava deliği açmadım ama serum iğnelerinde hava kapakçıkları vardı onları açtım evet doğru görüyorsun biraz yamulmuş bidonlar. Bende iyi bakınca anladım. Canlı izliyorum 20 saniyede bir damla damlıyor. Sistemi denemeden kırduk çıktık evden mevlam kayırmadı. Neyse artık en azından acı da olsa bir tecrübe kazandık umarım sizlere de tecrübe olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** hahahaha*** hahahaha* ***** ***** ********* *****
  • universesingularity universesingularity:
    +1
  • K kısırlıı:
    * ******* ********** ****** ****** hahahaha*** ****
  • NewGardener NewGardener:
  • istr istr:
  • K kısırlıı:
  • istr istr:
    **** ********** *** * *** ******* ***** ***** ** ***** ********* **** **** ** ******* ****** *****
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • K kısırlıı:
    **** ***** ****** ****** ******* ****** **** ******* ** * **** hahahaha* ********** *** * *** ******* ***** ***** ** ***** ********* **** **** ** ******* ****** *****
    *** ****** **** ******* ******* ** ******* *** ********* ****** ***** ** **** ******** ******* ******** ******** ***** ***** ******* **** ** ***** ***** *** **** ****** **** ****** **
    +1
  • D Dr.Organic:
  • istr istr:
    ***** **** ******** ** ***** ****** ******* ** ****** **** ***** ****** ****** ******* ****** **** ******* ** * **** ********
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
    ***** ***** hahahaha
  • K kısırlıı:
    ***** ********** ******** **** **** ******* **** * ***** ** ***** ******* ***** **** ******** ** ***** ****** ******* ** ******
  • istr istr:
    ***** ******** ****** ***** **** **
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    D Dr.Organic: *** ***