Kızlarım hastalandı

John Snow

Doktor
Bitki torf kullanıyorum perlit yok toprak kurudukça 2 lt civarı dinlendirilmiş su veriyorum
Kardeşim şimdi birinci olarak havalar çok sıcak Güneş bitkine zarar veriyor olabilir Bunu belirteyim dinlendirilmiş su olmaz pH ayarlı su vermen gerekir pH ayarlusu vermen için de pH kalemi alman gerekir Bu da 250 TL civarında pH düşürücü alman gerekir ve sulama yaparken saksının altından 2 bardak su akmadi gerekir

Harmannn

Yeni üye
Kardeşim şimdi birinci olarak havalar çok sıcak Güneş bitkine zarar veriyor olabilir Bunu belirteyim dinlendirilmiş su olmaz pH ayarlı su vermen gerekir pH ayarlusu vermen için de pH kalemi alman gerekir Bu da 250 TL civarında pH düşürücü alman gerekir ve sulama yaparken saksının altından 2 bardak su akmadi gerekir
Hiç bardakla ölçmedim ama aşşa yukarı çıkıyor

John Snow

Doktor
Hiç bardakla ölçmedim ama aşşa yukarı çıkıyor
Kardeşim suyun normalde evlerden akan suyun pH'ı 8 civarında oluyor senin bu bitkiye 5,5-6,5 pH olacak şekilde su vermen lazım ben sana bir örnek vereyim 3 litrelik karadut ya da limon suyu oluyor bakkallarda marketlerde onun ağzı geniş 3 litre alıyor zaten genelde sulama yaparken altından saksının altından epeyce bir su akacak şekilde sulama yapılır çünkü besin kitlenmesi pesin zehirlenmesi olmasın diye

Kowa

Yeni üye
Kanka saksıdanda olabilir etrafına bişey sarmıssın bez saksı gıbı yapmaya calısmıssın heralde saksının tipi bile fark eder koklerde bi sorun oldunu dusunuyom ben

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** **** hahahaha** ***** ********** *** ** hahahaha* ******** ******
  • puslu77 puslu77:
    ******* ***** ******** **** ******** *** ********* ********* *** ******* *** ******* ***** ********* ***** ******
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +2
    hahahahahahahaha
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    Tropikal.MR Tropikal.MR: ********* *****