kızlarım büyümüyor

Mertozg3

Yeni üye
3 hafta oldu kızlarım hala büyümüyor nem yüzde 70 ısı 24 den düşmüyor ışık döngüsü de 18-6. sorun başka neden kaynaklanıyor olabilir? tohumdan olduğunu düşünmüyorum. bilen varsa yeşillendirebilir mi?

A

afilifilintalar

Guest
Işık sistemin ne? Kaç adet kızın var? Sulama sıklığın ne?

A

afilifilintalar

Guest
2 adetler çok küçükler diye henüz gübre vermemiştim.toprakla alakalı bi sorun olabilir diye bugün gübre verdim.sulama da toprak kurudukça 1 tam şırınga şeklinde veriyorum.
Fotoğraf varsa atabilir misin? Belki büyümüşlerdir sana küçük geliyordur :) Işıkta sulamada normal :)

bulletthedoq

Yeni üye
2 adetler çok küçükler diye henüz gübre vermemiştim.toprakla alakalı bi sorun olabilir diye bugün gübre verdim.sulama da toprak kurudukça 1 tam şırınga şeklinde veriyorum.
Knkacim bir tam şırınga muhtemelen 60cl bende o yanılgıya düştüm ısın yüksek ise 60 Cl zaten havada kuruyor köke inmeden bana kalırsa hemen onu yarım litre yap bende aynı hatayı yaptım sonradan konu açtım 1 litre diyenler oldu verdim faydası oldu 2. Haftadır 1 litre ile suluyorum ciddi palazlandilar sende yarım litreyi pet şişenin kapağını delikler aç suyu yedire yedire ver toprağa bulamaç olmasın toprak hızlıca bı suya doysun sonra kontrol et sonraki gün kuru ise suyu sürekli yükselt havalar soğuk ben 3 günde bir verecek kadar yükselttim suyu şimdilik sorunum yok umarım faydalı oluruz sana haberdar et

Mertozg3

Yeni üye
Knkacim bir tam şırınga muhtemelen 60cl bende o yanılgıya düştüm ısın yüksek ise 60 Cl zaten havada kuruyor köke inmeden bana kalırsa hemen onu yarım litre yap bende aynı hatayı yaptım sonradan konu açtım 1 litre diyenler oldu verdim faydası oldu 2. Haftadır 1 litre ile suluyorum ciddi palazlandilar sende yarım litreyi pet şişenin kapağını delikler aç suyu yedire yedire ver toprağa bulamaç olmasın toprak hızlıca bı suya doysun sonra kontrol et sonraki gün kuru ise suyu sürekli yükselt havalar soğuk ben 3 günde bir verecek kadar yükselttim suyu şimdilik sorunum yok umarım faydalı oluruz sana haberdar et
deneyeceğim teşekkürler

bulletthedoq

Yeni üye
Dene knkam mutlaka birileri daha yardımcı olacak yazılar yazar toparlarsin benimkiler ne savaşlar verdi kırıldı büyümedi vs hala savaşıyrlar seninkine de bulunur bir çare

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********