Kız mı erkek mi?

2 yıl önce OgKush photo bitkimin herma olup diğerleriyle çifleşleşince tecrübe ettim bu durumu. Diğerleri zaten dişi ama bu gay öle düşün :D gay olmasına rağmen diğer dişileri ve kendinide döllüyor. Elindeki daha bilmediğin bir genetikse çoğaltmanın manası yok sök at hermayı. Binlerce genetiğin olduğunu düşünürsek Açıkcası forumda fotoya bakıp genetik söyleyebilen biri olduğunu pek sanmam :D ancak sativa indica rude gibi genetik özelliklerini söyleyebilirler. Ama ne olursa olsun tecrübe edinerek el emeği olan bitki dışarda alıcağın bir çok sigara göre daha iyi olucaktır...
Kızlarımın fotosunu aticam birazdan en azından indica mi sativa mi onu anlarsınız belki bende bilgi 0 :D

Evet benimkiler bunlar cinslerini söylemenizi sabırsızlıkla bekliyorum :)

Woppy

Ordinaryüs
Knk Işık seviyesi ne kadar yüksek olursa okadar boya gider unutma ortalama 40-50 cm arası uygun olur elini bitkilerrin en üstüne koy ışığı indir elinde ısıyı hissettiğinde bı tık yukarısına koy zamanla bitkilerin tepkisine göre yukarı aşağı yaparsın. Birde forumu bolca gezerek bilgi edinmeni tavsiye ederim çok ve kaliteli bilgiler var.

Knk Işık seviyesi ne kadar yüksek olursa okadar boya gider unutma ortalama 40-50 cm arası uygun olur elini bitkilerrin en üstüne koy ışığı indir elinde ısıyı hissettiğinde bı tık yukarısına koy zamanla bitkilerin tepkisine göre yukarı aşağı yaparsın. Birde forumu bolca gezerek bilgi edinmeni tavsiye ederim çok ve kaliteli bilgiler var.
Sağol kanka

president

Müptezel
Çorbacı tohumu demeseydin keşke moderator bey onlar benim canım kızlarım :D
Yok estağfrullah tohumlarınızı küçümsemedim. Örneğin diyarbakırda yerli tohumlardan elde edilen sarı kız isimli bi cigara vardır. Kendisini içmek için şehir değiştirdiğimi hatırlıyorum. Sadece tohum üretmesi şaşırılacak bir şey değil yani çünkü gayet doğal bi olay :D

Yok estağfrullah tohumlarınızı küçümsemedim. Örneğin diyarbakırda yerli tohumlardan elde edilen sarı kız isimli bi cigara vardır. Kendisini içmek için şehir değiştirdiğimi hatırlıyorum. Sadece tohum üretmesi şaşırılacak bir şey değil yani çünkü gayet doğal bi olay :D

O zaman hepsi aynı çadır da kalsa bile sorun olmaz demi

Kızlarımın fotosunu aticam birazdan en azından indica mi sativa mi onu anlarsınız belki bende bilgi 0 :D
Son fotodaki indica agırlıklı ama at genede
Evet benimkiler bunlar cinslerini söylemenizi sabırsızlıkla bekliyorum :)

İndica agırlıklı genetik bitkiler

Sinekvale1903

Yeni üye
Askerde içtim. Ankara’da çinçinde sarıkız diye bir ot. Kesinlikle kenevir ama hayatımda böyle bir ot içmedim. Maride bile o kafayı hiç yaşamadım. Birtek grendırımda biriken tozlarda yaşadım o kafayı :)

Ozmn hasatı alana kadar diğer kızlarımla beraber tutsam sorun olmaz deme diğer kızlarım cok şükür iyiler strese sokmamak icin alt yapraklarını filan kestim bu sorun olmaz deme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ******* ** **** **** **** *** ****** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ******* *** ********* **** ***** **** ***** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********* ** ****** ******* **** hahahaha ******* **
  • muadip muadip: