Kız mı erkek mi?

Öldürecekmiyim ben şimdi hermacığmi :(:(:( baska bi çözümü yokmu illaki vardır ya yardim etseniz cok az el atın ama kestirip atmayın ama ya

Ü

Üye silindi 22912

Guest
Öldürecekmiyim ben şimdi hermacığmi :(:(:( baska bi çözümü yokmu illaki vardır ya yardim etseniz cok az el atın ama kestirip atmayın ama ya
dişi bitkilerine kurşun döktür bişey olmaz:D
Imkanin varsa kabınden dışarı çıkart başka bi buyume alani oluştur tek basina takilsin orada yoksa sök at yani başka yapicak bir şey yok.

herma bitkiyi diğerlerinden uzaklaştırman gerekiyor,yada kökünden sökücen ibneyi :D üzgünüm ama başka çözüm yok :D uzaklaştırmaktan kasıtım ayrı odalar aynı ortamda bulunsa bile polenlerini dağıtır ve diğer kızları tohumlar.ha şu ana kadar tohumlayıp tohumlamadığı bile malum ama seçim senin
Ayrı odalar mi Manyakmisn sen o kadar ne bütçem nede ortamım var odamdan dışarı çıkaramam başka yerler hic güvenli değil. Ibne mibne ama olsun çocuğum gibi büyüttüm ben onu :rolleyes::)

esrarii

Müptezel
Herma bitkide güzel kafa yapar , Erkek olan tohumlu polen organları zaten kendini bariz belli ediyor , polen keselerini dışarda tutuyor , buda sana bir tık kadar yakın , polen keselerini kopar , bir sıkıntı olmaz. Umarım güzel kafası olur

Herma bitkide güzel kafa yapar , Erkek olan tohumlu polen organları zaten kendini bariz belli ediyor , polen keselerini dışarda tutuyor , buda sana bir tık kadar yakın , polen keselerini kopar , bir sıkıntı olmaz. Umarım güzel kafası olur
Ben 3 hafta once fark ettim hermayi ama diğer kızlarımda hic bisey yok şu ana kadar senin dediğin gibi bikactane kopardim ha bisey daha bu zaman kadar olmadi ama ilerde olurmu ne dersiniz

Eğer güzel bir genetik herman varsa şanlısındır, fakat bilmiyorsan zar atıosun. Bokluderehaze bi genetikse boşuna bi sürü ekmeyeceğin tohumun olur.
Thc oranında azalmalar yaşanıyor %20-%30 düşüş muhtemelen olur
Buna değecek bir genetiğin varsa hiç sökme değilse at gitsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    İ İbo Dayı: **********