Kız mı erkek mi?

Selamlar ustadlar.
Çocuğum kız gibi başladı ama tohum vermeye başladı. Ama çiçekte yapıyor ben çıkamadım bu işin içinden. Acaba cinsiyet ki değiştiriyor yada çift cinsiyetli olabilir mi. 4 tane daha kızım var. Bunu çadırdan çıkarmalı miyim? Şimdiden teşekkürler

oje süren bir growerı burada görmekten mutlu oldum :) Bitkin herma olmuş, bu bence şans senin için. herma olan bitki hem kendini hemde yanında başka bir dişi varsa döller, bitkinde Thc düşümü olur ama elinde onlarca bedava tohumun olur :) herma olan bitki kendini döllediğinde o tohumları kullanma tekrar herma olurlar genellikle, ama growunda başka bir bitki var ve döllenirse o tohumlar yüzde 99 dişi olur. Buda onnlarca genetik bedava tohum demek

oje süren bir growerı burada görmekten mutlu oldum :) Bitkin herma olmuş, bu bence şans senin için. herma olan bitki hem kendini hemde yanında başka bir dişi varsa döller, bitkinde Thc düşümü olur ama elinde onlarca bedava tohumun olur :) herma olan bitki kendini döllediğinde o tohumları kullanma tekrar herma olurlar genellikle, ama growunda başka bir bitki var ve döllenirse o tohumlar yüzde 99 dişi olur. Buda onnlarca genetik bedava tohum demek
Teşekkür ederim bende biseyler deniyorum işte kendimce :)
Yani bunu da diğerleriyle büyütmeli miyim ve diğerlerini erkeğe çevirme ihtimali yok dimi? İlk defa yapıyorm o yüzden çok eksik bilgilerim var. Ve bu bitki mari mi acaba tohumu bi arkadaştan aldım o da bilmiyordu.
Yardımcı olursanız sevinirim

420x

Üye
aynen kanka bitkin herma olmuş ama yanındakileri de döller başka bitkin varsa ayırmak sana kalmış. çok güzel herma bitkiler olduğunu, içildiğini okumuştum geçmiş olsun :D

Tohum tedarik etme konusunda sıkıntın yoksa sök at. Zaten 3 tane daha var en azından onların thc'siyle oynamamış olursun. Tohum üreten bitkinin thc'si düşer.

Ama tohum tedarik konusunda sıkıntın varsa dölle diğer bitkiyle yüzlerce tohumun olsun

Tohum tedarik etme konusunda sıkıntın yoksa sök at. Zaten 3 tane daha var en azından onların thc'siyle oynamamış olursun. Tohum üreten bitkinin thc'si düşer.

Ama tohum tedarik konusunda sıkıntın varsa dölle diğer bitkiyle yüzlerce tohumun olsun

Yurtdisindan güzel tohum alıp profesyonel bi hasat istiyorum o yüzden bunu söküp atmam daha iyi olur sanırım. Teşekkür ederim ilgin için

Peki öyleyse bisey daha isteyebilir miyim sizden.? Ben bu akşam diğer çiçeklerin resmini atsam cinsini adını felan söyleyebilir misin? Tohumları sağdan soldan topladım hiç birinin cinsini bilmiyorm açıkçası

Peki öyleyse bisey daha isteyebilir miyim sizden.? Ben bu akşam diğer çiçeklerin resmini atsam cinsini adını felan söyleyebilir misin? Tohumları sağdan soldan topladım hiç birinin cinsini bilmiyorm açıkçası
Kanka yapraklardan kendini belli eder zaten.
Önemli olan indica mı sativa mı olduğu, gerisi ilk grow için çok da mühim değil.

Ve şöyle bir öneride bulunayım; translete üzerinden aklına takılan soru başlıklarını İngilizce'ye çevir ardından İngilizce arama yap ve tarayıcının sağ üst köşesindeki üç noktaya tıkla, çıkan seçeneklerde "çevir" önerisi var, oradan Türkçe'ye çevir. Çoğu siteyi düzgün Türkçe'ye çeviriyor.

Yani bizden çok çok daha ileri seviyedeki yabancı growerlerden sorularının cevapları sağlıklı bir şekilde bulacaksın.

Değerli bir bilgi verdiğimi düşünüyorum, kendimi tebrik ederim.

Kanka yapraklardan kendini belli eder zaten.
Önemli olan indica mı sativa mı olduğu, gerisi ilk grow için çok da mühim değil.

Ve şöyle bir öneride bulunayım; translete üzerinden aklına takılan soru başlıklarını İngilizce'ye çevir ardından İngilizce arama yap ve tarayıcının sağ üst köşesindeki üç noktaya tıkla, çıkan seçeneklerde "çevir" önerisi var, oradan Türkçe'ye çevir. Çoğu siteyi düzgün Türkçe'ye çeviriyor.

Yani bizden çok çok daha ileri seviyedeki yabancı growerlerden sorularının cevapları sağlıklı bir şekilde bulacaksın.

Değerli bir bilgi verdiğimi düşünüyorum, kendimi tebrik ederim.
Çok teşekkür ederim bu değerli bilgi için :)

Teşekkür ederim bende biseyler deniyorum işte kendimce :)
Yani bunu da diğerleriyle büyütmeli miyim ve diğerlerini erkeğe çevirme ihtimali yok dimi? İlk defa yapıyorm o yüzden çok eksik bilgilerim var. Ve bu bitki mari mi acaba tohumu bi arkadaştan aldım o da bilmiyordu.
Yardımcı olursanız sevinirim
2 yıl önce OgKush photo bitkimin herma olup diğerleriyle çifleşleşince tecrübe ettim bu durumu. Diğerleri zaten dişi ama bu gay öle düşün :D gay olmasına rağmen diğer dişileri ve kendinide döllüyor. Elindeki daha bilmediğin bir genetikse çoğaltmanın manası yok sök at hermayı. Binlerce genetiğin olduğunu düşünürsek Açıkcası forumda fotoya bakıp genetik söyleyebilen biri olduğunu pek sanmam :D ancak sativa indica rude gibi genetik özelliklerini söyleyebilirler. Ama ne olursa olsun tecrübe edinerek el emeği olan bitki dışarda alıcağın bir çok sigara göre daha iyi olucaktır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1