Kızım hasata hazır northern lights hasat tahmini edecek ustalar buyrun

Fotoğrafta gorduğunuz üzere biricik kizim hasat edilmeye hazir bu kaniya ufak tirtiklama sonucu kafasi çok hoşuma gittigi icin bu evrede kesme karari aldim kizim photo northern lights cinsi 85 gun veg( ilk pistilin cikis gununu baz aldim)54 gun ise ciceklenme donemi ile sonlandirdim yardimi dokunan herkese cok tesekkur ederim bol dumanlar

Weedseed93

Kıdemli Üye
Fotoğrafta gorduğunuz üzere biricik kizim hasat edilmeye hazir bu kaniya ufak tirtiklama sonucu kafasi çok hoşuma gittigi icin bu evrede kesme karari aldim kizim photo northern lights cinsi 85 gun veg( ilk pistilin cikis gununu baz aldim)54 gun ise ciceklenme donemi ile sonlandirdim yardimi dokunan herkese cok tesekkur ederim bol dumanlar
Kanka trikomlarina bakıp netlestirirsen daha iyi olur , zaman olarak nothern lightsin ciceklenmesi 9 haftaya kadar uzayabiliyor istersen 1 hafta daha beklet , kafana göre. Dumanın bol olsun

Kanka trikomlarina bakıp netlestirirsen daha iyi olur , zaman olarak nothern lightsin ciceklenmesi 9 haftaya kadar uzayabiliyor istersen 1 hafta daha beklet , kafana göre. Dumanın bol olsun
Teşekkur ederim dostim 4 saksim oldugu icin 1 saksi enerjik dusurmeyen olsun istedim vuracagim makasi kuruduktan sonra ise kafa raporunu konu acarak paylasirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ****** ******** ***** ********* **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha ******* hahahaha**
  • kkush kkush:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha** ******** ****** *** ******* ****** ****** *** ***** *** ******** ******* *** ***** hahahaha* *** ****** ******* **** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    ***** ******* ******* hahahaha
  • A ax-b:
    ******* ******* ******* hahahaha
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** hahahaha* ***** *********
  • kkush kkush:
    ****** ******** ******** hahahaha* **** ****** *** ********* ******* **** ********** ***** ******** hahahaha* ********* ****
  • kkush kkush:
    hahahaha **
  • kkush kkush:
    ******* ********* ******* ***** ********** **
    ******* **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • kkush kkush:
    ******* **** hahahaha*** **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** ** ***** ***** ****** ***** ****** ** ***** ***** ****
    ***** **** ********** ****** ****** *** ********* * ****** ****** hahahaha*** ********* **** **** ******* hahahaha* ****** ********** hahahaha** **** *******
  • A ax-b:
    ****** ********** ** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** *** ***** *** ****** *** **
  • Sleepless Sleepless:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** ****** ******** *** * ******** ** ******* ****** **

• A ax-b:
    **** ***** ******** *** * ********* **** ****** ***** ****** ** ** **** *** ****** ******* ********
  • A ax-b:
    *** **** ****** ********* ********* ** **** ***** *** ******** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ****** ****** **
    kawinnnz kawinnnz: **** ****** ****** **