Kısıtlı alanda yetiştirmeye bir örnek #Bilgisayarkasası #Microgrow

Kesinlikle üstad. Hani ailen alkol içtiğini bilse tepkileri çok aşırı olmuyor. Fakat esrar içtiğini öğrendiklerinde sanki uyuşturucu batağına düşmüş gibi bir gözle bakıp ona göre tedbir falan almaya çalışıyolar. Sigarayı saymıyorum bile. Keşke biraz araştırıp neyin ne olduğunu bilip öyle yargılasalar bizleri. Eyvallah Teşekkür ederim .)

Şu sıralar evde üzerinde çalışmalar yürüttüğüm birşey bu akşam yemekte netflixden 420 teddy mac&devin lisede gibi filmler izletiyorum umarım çabalar sonuç verir s.

cymbaline210

Yeni üye
Hocam harika olmuş, çok iyi iş çıkarmışsın. Ben de aynı sistemi kurmak istiyorum, büyük boy bir bilgisayar kasasına yapıcam. Senden ışık konusunda fikir almam lazım kafam çok karışık. Led yapmak istiyorum, cfl ile iyi bir hasat alacağımı düşünmüyorum, senin kullandığın ufo ledlere baktım fakat piyasada yok. 6 adet 50w full spectrum cob ledim var ama sanırım daha fazla ısı problemi yarattığı için kimse önermiyor pc kasasında. Bir çözüm önerin var mı bu konuda, kasa büyük olduğu için cob led bağlasam eğitimle bitkinin yanmasını engelleyebilir miyim? ya da cflleri üste takıp bitkiyi kasanın sağına doğru eğitip bağlayayım kasanın solundan da cob ledleri yakayım, led ışığı ekstradan yandan alsın diyorum?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ****** ******** ***** ********* **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha ******* hahahaha**
  • kkush kkush:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha** ******** ****** *** ******* ****** ****** *** ***** *** ******** ******* *** ***** hahahaha* *** ****** ******* **** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    ***** ******* ******* hahahaha
  • A ax-b:
    ******* ******* ******* hahahaha
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** hahahaha* ***** *********
  • kkush kkush:
    ****** ******** ******** hahahaha* **** ****** *** ********* ******* **** ********** ***** ******** hahahaha* ********* ****
  • kkush kkush:
    hahahaha **
  • kkush kkush:
    ******* ********* ******* ***** ********** **
    ******* **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • kkush kkush:
    ******* **** hahahaha*** **** ******* *** ***** ***** **** hahahaha** *** ***** hahahaha ********* ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******** ********* **** **** ** ****** hahahaha ********* **** ****** **** ** ****** ** ***** ***** ****** ***** ****** ** ***** ***** ****
    ***** **** ********** ****** ****** *** ********* * ****** ****** hahahaha*** ********* **** **** ******* hahahaha* ****** ********** hahahaha** **** *******
  • A ax-b:
    ****** ********** ** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** *** ***** *** ****** *** **
  • Sleepless Sleepless:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** ****** ******** *** * ******** ** ******* ****** **

• A ax-b:
    **** ***** ******** *** * ********* **** ****** ***** ****** ** ** **** *** ****** ******* ********
  • A ax-b:
    *** **** ****** ********* ********* ** **** ***** *** ******** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ****** ****** **
    kawinnnz kawinnnz: **** ****** ****** **