Köklendirme gübresi

Woppy

Ordinaryüs
Bu arada humik fulvik asit önceki growumda kullandım bi öncekinde kullanmamıştım gözle görülür kök yapısında cogalma vardı tavsiye ederim

OttoMan347

√SEFİR√
Köklendirme ve birçok faydalı işler sağlayan gübre

betta

Yeni üye
Köklendirme ve birçok faydalı işler sağlayan gübre
ustam peki bunu kaç günde bir kullanmamız gerek optimum

OttoMan347

√SEFİR√

betta

Yeni üye
Her sulamada kullanabilirsin. Konuda da bahsettim hiç bir yan etki veya yakma yok.
Micro growumda (solo cup) hazıtladığım toprağa dahi bolca uaprak kullandım
Dün gece attığım tohum şimdi kafayı çıkardı
baya iyi bişey hocam o zaman 15.09 da suya attım 17.09 çıktı benim ki de 1 haftalık şuan pet bardakta bunu ne zaman saksıya almalıyım şuan outdoorda ama indoor yapmayı planlıyorum ve kaç L saksıda bakmalıyım 15L iyi midir yada söylüceğiniz L de saksıda kabin ölçüsü ne kadar olmalı elbise dolabında falan yapıcam gibi 150w cob led kullanıcam ilk indoor growum bir de bloom veg dönemi ile ilgili nedir ne değildir bi konu varsa atarsanız sevinirim

cemsid

Üye
Her sulamada kullanabilirsin. Konuda da bahsettim hiç bir yan etki veya yakma yok.
Micro growumda (solo cup) hazıtladığım toprağa dahi bolca uaprak kullandım
Dün gece attığım tohum şimdi kafayı çıkardı
Koklendirmeyi dogrudan toprakta yapmışsın sanırım. Peki bunun için kullandığın bir toprak karışımı var mı ? Köklendirme için ayrı bir karışım ve diğer evreleri için ayrı bir karışım ?

Son düzenleme:

u.g

Üye
kanka bunu hangi aşamalarda kullanıyoruz çiçeklenmede vegde kullanabiliyormuyuz
kaça kaç ml boş sulamamı
kanka genelde saksı değişimlerinde kökün direkt temas ediceği alana serpilir. çiçek ve vegde toprağa hafifçe serpip, toprağı üstten biraz elinle karıştırabilirsin. 2yk serpebilirsin. sula düzenini değiştirmene gerek yok. (kanka yalnız sen sömekleri şişirecek bişey arıyorsun kök gübreleri ile elde edemezsin istediğini)

Ü

Üye silindi 21256

Guest
kanka genelde saksı değişimlerinde kökün direkt temas ediceği alana serpilir. çiçek ve vegde toprağa hafifçe serpip, toprağı üstten biraz elinle karıştırabilirsin. 2yk serpebilirsin. sula düzenini değiştirmene gerek yok. (kanka yalnız sen sömekleri şişirecek bişey arıyorsun kök gübreleri ile elde edemezsin istediğini)
ne lazım knkm bize https://www.trendyol.com/genta/cice...ujqOLcOHK9iVL6dbEVSjAuxcVaQam8jcaAs-xEALw_wcB bu uygunmudur toprağın üstüne döksem dediğin gibi knkm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** hahahaha*** ** ** ********* *** ***** ******** ***** ******** *** ****** ******** ** *** ******* **** ** ******** ***** *** ******* ***** **** *** ***** *** ******** ****** ***** ******** ** **** *** *** **** ********
  • muadip muadip:
    *** ******** ** **** ******* ******* ********* *** ***** hahahaha* *** **** ********* ** ******* ******* ******** ******
  • C clackster:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** ***** ***** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    ***** * ***** ********** ******** ***** ******* *** ***** *** *** ****** ******* hahahaha***** *** ****** ********
  • C clackster:
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
    bandaleros bandaleros: ** ********* ******* **