Köfteci Tohumuyla Grow'a Doğru

sativamsı

Member
Güncel dostlar, hasata yaklasıyoruz. Çiçeklenmenin 7. haftası bitti. Tricom görüntülerini karanlıkta telefon flaşıyla çektim umarım sonuç gösteriyordur. Kahverengileşme artıyor. Şu an verdiğim gübreler bio bloom, topmax ve overdrive. Sizce hasata ne kadar kaldı, flusha ne zaman başlamalıyım ? Yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler :) @silas @Kanka @By_Kush @Cibril
14.01.2021
Tricom
Çiçeklenme

Cibril

Well-Known Member
Güncel dostlar, hasata yaklasıyoruz. Çiçeklenmenin 7. haftası bitti. Tricom görüntülerini karanlıkta telefon flaşıyla çektim umarım sonuç gösteriyordur. Kahverengileşme artıyor. Şu an verdiğim gübreler bio bloom, topmax ve overdrive. Sizce hasata ne kadar kaldı, flusha ne zaman başlamalıyım ? Yorumlarınızı bekliyorum kankalar şimdiden teşekkürler :) @silas @Kanka @By_Kush @Cibril
14.01.2021
Tricom
Çiçeklenme
Dostum trikom fotoları pek olmamış ama sen kameradan daha net görüyorsundur. Kahverengi gördüysen flusha başla hemen . İlk 3 katı saksının bi , sonra 1-2 sulama sade yap sonra 2gün karanlığa al sonra vur balyayı kral. ( ama pistiller hala çok beyaz geldi gözüme iyi takip et fluha başla ama şeker yaprakları da sararmaya başlar o zaman ...

sativamsı

Member
Dostum trikom fotoları pek olmamış ama sen kameradan daha net görüyorsundur. Kahverengi gördüysen flusha başla hemen . İlk 3 katı saksının bi , sonra 1-2 sulama sade yap sonra 2gün karanlığa al sonra vur balyayı kral. ( ama pistiller hala çok beyaz geldi gözüme iyi takip et fluha başla ama şeker yaprakları da sararmaya başlar o zaman ...
valla bu kadar çekebiliyorum kral, en iyi çıkanlar bunlar maalesef umarım sonuç gösteriyodur.
E ay sonu hasat daha önce de dediğim gibi. Ocak sonu şubat başı duruma ve istediğin kafaya göre bakarsın
bende öyle düşünüyorum ama zaman geçmiyor :D

sativamsı

Member
Güncel dostlar. Çiçeklenmenin 8.haftası bitti. Tricomlarda amberlesmeleri görüyorum. Gübreleri kestim, yarın toprak kuruyunca flush'a başlıyorum. Sizin de tavsiyelerinizi dinlerim şimdiden teşekkürler :) @Kanka @Cibril @By_Kush @2moreweeks
Tricom
Çiçeklenme

Cibril

Well-Known Member
Ben baya şeffaf gördüm kral bence bir haftası daha var gibi ama sen tabi canlı gördün daha iyi bilirsin. Pistillerde de baya beyaz gördüm. 1 haftaya kes de benimkiyle aynı anda keseriz:)

sativamsı

Member
Ben baya şeffaf gördüm kral bence bir haftası daha var gibi ama sen tabi canlı gördün daha iyi bilirsin. Pistillerde de baya beyaz gördüm. 1 haftaya kes de benimkiyle aynı anda keseriz:)
1 hafta flush yapıcam, zaten o sürede rakı kıvamı olur, 2 gün de karanlığa alsam kuruturken de gelişse tam istediğim kafa olur diye düşünüyorum umarım doğru düşünüyorumdur kanka :)